Smart LED TV

  Smart LED TV

  Staňte sa súčasťou deja!

  Objavte svet plný pestrého obsahu s 3D LED televízorom Philips 42PFL6907 s funkciou Smart TV. Vychutnajte si úžasný obraz technológie LED v rozlíšení Full HD a nekonečné možnosti funkcie Smart TV Premium spolu s podmanivým efektom technológie Ambilight. Staňte sa súčasťou deja vďaka najpohodlnejšiemu sledovaniu obrazu v 3D! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

6900 series Smart LED TV

107 cm (42”), Easy 3D, DVB T/C/S2 42PFL6907K/12 Nájsť podobné výrobky

Staňte sa súčasťou deja!

Vychutnajte si obraz v 3D a funkciu Smart TV s technológiou Ambilight

 • Integrovaná technológia Wi-Fi na bezdrôtové používanie funkcie Smart TV

  Vďaka integrovanej technológii Wi-Fi vo vašom televízore Philips môžete vstúpiť do bohatého sveta funkcie Smart TV – bezdrôtovo a v pohodlí domova.

 • Veľké množstvo online aplikácií, videí na požičiavanie a funkcia Catch-up TV

  Veľké množstvo online aplikácií, videí na požičiavanie a funkcia Catch-up TV

  Požičajte si filmy priamo vo svojom televízore z online video obchodov, sledujte zmeškané TV programy obľúbených kanálov a využívajte bohatý výber online aplikácií so službou Net TV. Môžete tiež prehľadávať dostupný internetový obsah.

 • Ovládajte televízor inteligentným telefónom, tabletom alebo klávesnicou

  Ovládajte televízor inteligentným telefónom, tabletom alebo klávesnicou

  Ovládajte televízor tým najľahším a najpohodlnejším spôsobom. Jednoducho pripojte bezdrôtovú klávesnicu alebo ovládajte svoj inteligentný televízor pomocou inteligentného telefónu či tabletu.

 • Vyhľadajte, naplánujte, nahrajte* a pozastavte TV program

  Vyhľadajte, naplánujte, nahrajte* a pozastavte TV program

  Nahrajte živé digitálne televízne vysielanie na jednotku USB pripojenú k vášmu televízoru Philips alebo ho pozastavte, ak si chcete dať krátku prestávku a potom kedykoľvek pokračovať v sledovaní. Nájdite svoj obľúbený program pomocou elektronického sprievodcu programom a jednoducho si naplánujte nahrávanie. Teraz môžete sledovanie televízie prispôsobiť svojmu životu.

 • Sledujte televíziu v ktorejkoľvek miestnosti svojej domácnosti vďaka funkcii Wi-Fi Smart Screen*

  Sledujte televíziu v ktorejkoľvek miestnosti svojej domácnosti vďaka funkcii Wi-Fi Smart Screen*

  Vďaka funkcii Wi-Fi Smart Screen* už viac nebudete pripútaní k svojej pohovke. Práve naopak – digitálne televízne vysielanie môžete sledovať kdekoľvek v domácnosti. Stačí si prevziať aplikáciu Philips MyRemote, preniesť program z televízora do zariadenia iPad a môžete sledovať ďalej. Prenášať môžete aj fotografie, videá alebo hudbu zo svojich inteligentných zariadení priamo na veľkú obrazovku. Takto vyzerá skutočná sloboda pri sledovaní!

 • 2-stranný Ambilight Spectra umocňuje divácky zážitok

  2-stranný Ambilight Spectra umocňuje divácky zážitok

  Rozšírte svoj divácky zážitok o nový rozmer pomocou technológie Ambilight Spectra 2. Táto patentovaná technológia od spoločnosti Philips zväčšuje obraz projekciou svetelnej žiary z 2 strán zadnej časti obrazovky na stenu v okolí televízora. Funkcia Ambilight automaticky prispôsobuje farbu a jas svetla podľa obrazu na televíznej obrazovke. Vďaka funkcii prispôsobenia stene je farba svetla vždy dokonalá, bez ohľadu na farbu steny.

 • Easy 3D Clarity 700 pre príjemný zážitok z filmov v 3D

  Easy 3D Clarity 700 pre príjemný zážitok z filmov v 3D

  Easy 3D Clarity 700 predstavuje najpohodlnejší spôsob sledovania obsahu v 3D. Pasívna 3D technológia sa postará o dlhé hodiny pohodlného sledovania obsahu v 3D na vašom televízore Philips bez kmitania a s minimálnym zdvojením obrazu. 3D okuliare sú štýlové a ľahké a nevyžadujú žiadne batérie. Dokonca môžete konvertovať akýkoľvek obsah v 2D na živý a bezchybne spracovaný obsah v 3D. Vychutnajte si 3D zážitok jednoducho a v pohodlí domova!

 • Vychutnajte si 2D obsah v bezchybnom formáte 3D stlačením jedného tlačidla

  Vychutnajte si 2D obsah v bezchybnom formáte 3D stlačením jedného tlačidla

  Pozrite si celú svoju filmovú zbierku v živom a bezchybnom 3D zobrazení – dokonca aj starú čiernobielu klasiku. Zariadenia od spoločnosti Philips ponúkajú kvalitnú konverziu akéhokoľvek obsahu v 2D v reálnom čase stlačením jedného tlačidla. Táto konverzia zaistí, že titulky sa budú zobrazovať v rovnakej hĺbke a nebude dochádzať k chybám, ako napríklad prenášaniu pozadia do popredia.

 • Jedinečné nastavenie hĺbky 3D efektu na sledovanie v 3D podľa vašich predstáv

  Jedinečné nastavenie hĺbky 3D efektu na sledovanie v 3D podľa vašich predstáv

  Každý človek vníma 3D efekt inak. Preto vám spoločnosť Philips ponúka možnosť prispôsobiť si úroveň hĺbky 3D efektu podľa svojich predstáv. Jedinečná funkcia úpravy 3D hĺbky vám umožňuje vybrať úroveň efektu, ktorá najlepšie vyhovuje aktuálnemu obsahu na obrazovke a vašim osobným preferenciám. Vďaka tomu sa vaše oči počas sledovania budú menej namáhať. Teraz si môžete zážitok zo sledovania obsahu v 3D vychutnať skutočne naplno.

 • Jedinečný režim hier pre dvoch hráčov na celej obrazovke pre vaše hry v 2D

  Jedinečný režim hier pre dvoch hráčov na celej obrazovke pre vaše hry v 2D

  S okuliarmi Philips 3D dokáže váš televízor ponúknuť dvom hráčom ten najlepší zážitok z hry na celej obrazovke. Pri hraní hier pre dvoch hráčov v režime 2D väčšinou každý hráč sleduje hru na svojej polovici obrazovky. S použitím technológie 3D si teraz môže každý hráč súčasne vychutnávať hru v 2D zobrazení na celej obrazovke – stačí jedno stlačenie tlačidla na okuliaroch.

 • 600 Hz Perfect Motion Rate (PMR) umožňuje fantastickú ostrosť pohybu

  600 Hz Perfect Motion Rate (PMR) umožňuje fantastickú ostrosť pohybu

  600 Hz Perfect Motion Rate (PMR) dosahuje výnimočnú ostrosť zobrazenia pohybu, a tým čistý a živý obraz aj pri rýchlych akčných filmoch. Nový štandard PMR spoločnosti Philips je ukážkou kombinácie vizuálnych efektov tej najrýchlejšej obnovovacej frekvencie displeja, funkcie Perfect Natural Motion a jedinečného vzorca spracovania obrazu, a prináša bezkonkurenčnú ostrosť pohybu.

 • Využívajte hlasové hovory a videohovory vďaka službe Skype™ v televízore

  Využívajte hlasové hovory a videohovory vďaka službe Skype™ v televízore

  Objavte nový rozmer pri svojich hovoroch a podeľte sa o svoje zážitky s ľuďmi, na ktorých vám záleží, nech sú kdekoľvek. Vďaka službe Skype™ vo vašom televízore môžete využívať hlasové hovory a videohovory z pohodlia svojej obývačky. Stačí k televízoru pripojiť voliteľnú kameru pre Skype™ značky Philips (PTA317/00) a hneď si môžete vychutnať video a zvuk výbornej kvality z pohodlia svojej pohovky.

 • Televízor Full HD TV s funkciou Pixel Precise HD pre detaily v pohybe

  Technológia Pixel Precise HD je založená na mnohokrát ocenenej technológii Pixel Plus. Posúva kvalitu obrazu s vysokým rozlíšením na vyššiu úroveň so 4 triliónmi farieb. S rozlíšením Super Resolution teraz prináša technológia Pixel Precise HD tú najlepšiu kvalitu obrazu HD TV, či už sledujete video z Internetu, alebo filmy z diskov Blu-ray vo vysokej kvalite.

Zobraziť všetky špecifikácie

Eco Passport – Vår specifikationsöversikt för miljövänliga produkter

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

 • Net TV: Navštívte www.philips.com/smarttv a zistite ponuku služieb vo vašej krajine.
 • Nahrávanie cez USB je dostupné len pre digitálne kanály s elektronickým sprievodcom programami založeným na protokole IP (môže podliehať obmedzeniam v závislosti od danej krajiny a kanálov), nahrávanie môže byť zakázané na základe ochrany vysielania proti kopírovaniu (CI+). Vyžaduje si aktívne pripojenie na internet.
 • Funkcia Wi-Fi Smart Screen k dispozícii prostredníctvom aktualizácie softvéru na jeseň roku 2012
 • Kamera pre Skype sa predáva samostatne
 • Rodičia by mali pri sledovaní obrazu v 3D dohliadať na svoje deti a uistiť sa, že u nich nedôjde k vyššie uvedeným ťažkostiam. Sledovanie obrazu v 3D sa neodporúča deťom do 6 rokov, keďže ich zrakový systém ešte nie je úplne vyvinutý.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • Funkcia nahrávania na diaľku bude dostupná na jeseň roku 2012
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • 8 dňové EPG, služba nie je dostupná vo všetkých krajinách

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať