Smart LED TV

  Smart LED TV

  Staňte sa súčasťou deja!

  Vychutnajte si skvelý televízny večer s úžasnou technológiou LED na Full HD LED televízore Philips 47PFL4307. Je vybavený technológiou Pixel Plus HD a umožní vám využívať bohatý obsah s funkciou Smart TV Plus s jasnými a živými detailmi. Staňte sa súčasťou deja vďaka najpohodlnejšiemu sledovaniu obrazu v 3D! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

4000 series Smart LED TV

119 cm (47”), Easy 3D, DVB-T/C 47PFL4307H/12 Nájsť podobné výrobky

Staňte sa súčasťou deja!

Vychutnajte si obraz v 3D a funkciu Smart TV

 • Jednoduché bezdrôtové pripojenie s voliteľným bezdrôtovým adaptérom USB

  Jednoduché bezdrôtové pripojenie s voliteľným bezdrôtovým adaptérom USB

  Vychutnajte si funkciu Smart TV bezdrôtovo s adaptérom Philips Wi-Fi USB (PTA01) pre službu Smart TV. Stačí zapojiť adaptér do konektora USB na boku televízora a potom pripojiť televízor priamo k vašej domácej sieti. Pomocou diaľkového ovládania televízora môžete prechádzať cez požadovaný obsah online.

 • Veľké množstvo online aplikácií, videí na požičiavanie a funkcia Catch-up TV

  Veľké množstvo online aplikácií, videí na požičiavanie a funkcia Catch-up TV

  Požičajte si filmy priamo vo svojom televízore z online video obchodov, sledujte zmeškané TV programy obľúbených kanálov a využívajte bohatý výber online aplikácií so službou Net TV. Môžete tiež prehľadávať dostupný internetový obsah.

 • Ovládajte televízor inteligentným telefónom, tabletom alebo klávesnicou

  Ovládajte televízor inteligentným telefónom, tabletom alebo klávesnicou

  Ovládajte televízor tým najľahším a najpohodlnejším spôsobom. Jednoducho pripojte bezdrôtovú klávesnicu alebo ovládajte svoj inteligentný televízor pomocou inteligentného telefónu či tabletu.

 • Vychutnajte si fotografie, hudbu a filmy vo vašom televízore vďaka funkcii SimplyShare

  Vychutnajte si fotografie, hudbu a filmy vo vašom televízore vďaka funkcii SimplyShare

  Zdieľajte fotografie, hudbu a filmy prostredníctvom funkcie SimplyShare z vášho smartfónu, tabletu alebo počítača a vychutnajte si ich na veľkej obrazovke.

 • Vyhľadajte, naplánujte, nahrajte* a pozastavte TV program

  Vyhľadajte, naplánujte, nahrajte* a pozastavte TV program

  Nahrajte živé digitálne televízne vysielanie na jednotku USB pripojenú k vášmu televízoru Philips alebo ho pozastavte, ak si chcete dať krátku prestávku a potom kedykoľvek pokračovať v sledovaní. Nájdite svoj obľúbený program pomocou elektronického sprievodcu programom a jednoducho si naplánujte nahrávanie. Teraz môžete sledovanie televízie prispôsobiť svojmu životu.

 • Žiarivý LED obraz s neuveriteľným kontrastom

  Žiarivý LED obraz s neuveriteľným kontrastom

  Tento Full HD LED televízor s najmodernejšou technológiou podsvietenia diódami LED v sebe spája pútavý minimalistický dizajn s ohromujúcou kvalitou obrazu a k tomu všetkému aj najnižšou spotrebou energie vo svojej kategórii. Navyše technológia podsvietenia LED neobsahuje žiadne nebezpečné látky. Vďaka podsvieteniu LED si môžete vychutnávať nízku spotrebu energie, vysoký jas, neuveriteľný kontrast a ostrosť, ako aj živé farby.

 • 3 konektory USB pre fantastický zážitok z prehrávania médií

  3 konektory USB pre fantastický zážitok z prehrávania médií

  Vďaka trom konektorom USB máte prístup k fotografiám vo formáte jpeg, hudbe vo formáte mp3 a súborom videí uloženým na väčšine kľúčov USB (pamäťových zariadení USB). Pripojte zariadenie USB do jedného z konektorov na televízore a otvorte mediálny obsah pomocou jednoduchého prehľadávača obsahu priamo na obrazovke. Teraz môžete zobraziť svoje videá, fotografie a prehrávať hudbu a podeliť sa o ne s najbližšími.

 • Bezproblémové pripojenie so 4 vstupmi HDMI a funkciou Easylink

  Bezproblémové pripojenie so 4 vstupmi HDMI a funkciou Easylink

  HDMI je jediný kábel, ktorý prenáša obrazové aj zvukové signály zo zariadení do televízora, čím zabraňuje vzniku neporiadku v kábloch. Prenáša nekomprimované signály, čím zaručí najvyššiu kvalitu prenosu zo zdroja na obrazovku. Spolu s funkciou Philips Easylink vám postačí len jedno diaľkové ovládanie a môžete vykonávať väčšinu operácií vo svojom televízore, prehrávači diskov DVD, diskov BluRay, koncovom prijímači káblovej televízie alebo systéme domáceho kina.

 • Easy 3D Clarity 400 pre príjemný zážitok z filmov v 3D

  Easy 3D Clarity 400 pre príjemný zážitok z filmov v 3D

  Easy 3D Clarity 400 predstavuje najpohodlnejší spôsob sledovania obsahu v 3D. Pasívna 3D technológia sa postará o dlhé hodiny pohodlného sledovania obsahu v 3D na vašom televízore Philips bez kmitania a s minimálnym zdvojením obrazu. 3D okuliare sú štýlové a ľahké a nevyžadujú žiadne batérie.

 • Jedinečný režim hier pre dvoch hráčov na celej obrazovke pre vaše hry v 2D

  Jedinečný režim hier pre dvoch hráčov na celej obrazovke pre vaše hry v 2D

  Vďaka okuliarom Philips na hranie hier pre dvoch hráčov na celej obrazovke (PTA436/00) si môžete pomocou svojho televízora vychutnať dokonalý zážitok z hrania hier pre dvoch hráčov na celej obrazovke. Pri hraní 2D hier pre dvoch hráčov každý hráč väčšinou sleduje svoju polovicu obrazovky. No vďaka 3D technológii si teraz obaja hráči môžu naraz vychutnať hru v zobrazení 2D na celej obrazovke.

 • 200 Hz Perfect Motion Rate (PMR) prináša fantastickú ostrosť pohybu

  200 Hz Perfect Motion Rate (PMR) prináša fantastickú ostrosť pohybu

  200 Hz Perfect Motion Rate (PMR) dosahuje extrémnu ostrosť zobrazenia pohybu, a tým čistý a živý obraz aj pri rýchlych akčných filmoch. Nový štandard PMR spoločnosti Philips je ukážkou kombinácie vizuálnych efektov tej najrýchlejšej obnovovacej frekvencie displeja, funkcie HD Natural Motion a jedinečného vzorca spracovania obrazu, a prináša bezkonkurenčnú ostrosť pohybu a celkovú vysokú kvalitu obrazu.

 • Televízor Full HD s funkciou Pixel Plus HD pre lepšie detaily a čistotu obrazu

  Pixel Plus HD prináša jedinečné spojenie špičkovej ostrosti obrazu, prirodzených detailov, živých farieb a plynulého prirodzeného pohybu. Nedokonalosti obrazu a šum sa rozpoznajú a potlačia vo všetkých zdrojoch – od multimédií až po bežný televízny obsah v štandardnom rozlíšení, vrátane obsahu v HD s vysokou komprimáciou, takže obraz bude čistý a ostrý ako britva.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Net TV: Navštívte www.philips.com/smarttv a zistite ponuku služieb vo vašej krajine.
 • Nahrávanie cez USB je dostupné len pre digitálne kanály s elektronickým sprievodcom programami založeným na protokole IP (môže podliehať obmedzeniam v závislosti od danej krajiny a kanálov), nahrávanie môže byť zakázané na základe ochrany vysielania proti kopírovaniu (CI+). Vyžaduje si aktívne pripojenie na internet.
 • Certifikát DivX Certified® na prehrávanie videa vo formáte DivX® až do rozlíšenia HD 1080p, vrátane prémiového obsahu.
 • Rodičia by mali pri sledovaní obrazu v 3D dohliadať na svoje deti a uistiť sa, že u nich nedôjde k vyššie uvedeným ťažkostiam. Sledovanie obrazu v 3D sa neodporúča deťom do 6 rokov, keďže ich zrakový systém ešte nie je úplne vyvinutý.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • 8 dňové EPG, služba nie je dostupná vo všetkých krajinách

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať