Full HD LED TV

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/5/50pfh4509_88/50pfh4509_88_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Full HD LED TV

  Full HD LED TV

  Jednoducho sa pripojte k svetu obsahu online a cez službu Skype™ komunikujte so svojimi najbližšími – to všetko pomocou tohto Smart LED televízora s rozlíšením Full HD zo série Philips 4500. Vychutnajte si extrémne čistý a živý obraz z akéhokoľvek zdroja vďaka jadru Pixel Plus HD. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

4000 series Full HD LED TV

127 cm (50”), Full HD LED TV, Dvojjadrový procesor, DVB-T/C 50PFH4509/88 Nájsť podobné výrobky

Full HD LED TV

So službou Smart TV

 • Výnimočne úzky rám prináša obraz, ktorý si zamilujete

  Výnimočne úzky rám prináša obraz, ktorý si zamilujete

  Rám tradičných televízorov ich obopína ako rám na fotografie. Náš výnimočne úzky rám je moderný a štíhly a vy si môžete vychutnať väčší obraz.

 • 200 Hz PMR pre plynulý pohyb obrazu

  200 Hz PMR pre plynulý pohyb obrazu

  Nič neprekoná adrenalín, ktorý prinášajú hry, rýchle tempo športových prenosov alebo akčných filmov. Práve preto je tento televízor Philips vybavený technológiou 200 Hz Perfect Motion Rate, s ktorou si môžete vychutnať dokonale plynulý obraz. A ak vám od vzrušenia poskočí srdce, obraz skákať určite nebude.

 • Smart TV: brána do úplne nového sveta

  Smart TV: brána do úplne nového sveta

  Objavte inteligentnejší divácky zážitok, ktorý toho prináša viac ako tradičné televízory. Požičajte si a sledujte filmy, videá a hry z online videoobchodov. Sledujte archívy svojich obľúbených televíznych kanálov a vychutnajte si rastúci výber online aplikácií, ako napr. YouTube.

 • Aplikácia MyRemote: inteligentnejší spôsob interakcie s televízorom

  Aplikácia MyRemote: inteligentnejší spôsob interakcie s televízorom

  Ovládajte svoj televízor Philips priamo pomocou vášho smart zariadenia. Vďaka aplikácii MyRemote je teraz oveľa jednoduchšie získať aktuálne informácie zo Sprievodcu TV programom.

 • Služba Skype™ spája ľudí (voliteľná kamera)

  Služba Skype™ spája ľudí (voliteľná kamera)

  Objavte nový rozmer pri svojich hovoroch a podeľte sa o svoje zážitky s ľuďmi, na ktorých vám záleží, nech sú kdekoľvek. Vďaka službe Skype™ vo vašom televízore môžete využívať hlasové hovory a videohovory z pohodlia svojej obývačky. Stačí k televízoru pripojiť voliteľnú kameru pre Skype™ značky Philips (PTA317) a hneď si môžete vychutnať video a zvuk výbornej kvality z pohodlia svojej pohovky.

 • Cloud TV rozšíri ponuku kanálov vo vašom televízore

  Cloud TV rozšíri ponuku kanálov vo vašom televízore

  Využite teraz svoj televízor ešte intenzívnejšie. Vďaka aplikácii Cloud TV vo vašom televízore môžete získať prístup k stovkám televíznych kanálov z celého sveta. Skúmajte čoraz širší výber kanálov, vyberte si svoje obľúbené a pridajte ich na osobnú stránku aplikácie Cloud TV.

 • Podpora Wi-Fi: voliteľný adaptér na pripojenie online

  Podpora Wi-Fi: voliteľný adaptér na pripojenie online

  Vďaka voliteľnému adaptéru USB sa rýchlo a jednoducho pripojíte k vašej bezdrôtovej domácej sieti a okamžite získate prístup k bohatej ponuke obsahu, ktorý môžete zdieľať medzi zariadeniami v celej domácnosti.

 • Moderný dizajn, ktorý sa hodí do moderných interiérov

  Moderný dizajn, ktorý sa hodí k vášmu zariadeniu. Pretože aj na vypnutý televízor by sa malo pozerať rovnako dobre ako na zapnutý.

 • Technológia Pixel Plus HD pre nádherný obraz, ktorý si zamilujete

  Nič neprekoná pocit, keď si môžete sadnúť k obľúbenému večernému alebo dokumentárnemu filmu. Či už ho sledujete online, alebo z disku DVD, technológia Pixel Plus HD Engine od spoločnosti Philips vám zaručí realistický obraz vďaka jasnejšej bielej a hlbšej čiernej.

 • LED TV s rozlíšením Full HD – úžasný obraz LED s neuveriteľným kontrastom

  Na kvalite obrazu záleží. Bežné HDTV prinášajú kvalitu, no vy chcete viac. Predstavte si ostré detaily, vysoký jas, úžasný kontrast a realistické farby pre skutočne živý obraz.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Aplikácia MyRemote a príslušné funkcie sa líšia v závislosti od modelu televízora, ako aj od modelu a operačného systému inteligentných zariadení. Podrobnosti nájdete na adrese: www.philips.com/TV.
 • Ak máte záujem o aplikácie Smart TV, navštívte stránku www.philips.com/TV a zistite ponuku služieb vo vašej krajine
 • Ponuka Cloud TV závisí od dostupnosti v danej krajine a smerníc
 • Kompatibilita závisí od certifikácie Wi-Fi Miracast pre systém Android 4.2 alebo novší. Podrobnosti nájdete v dokumentácii k vášmu zariadeniu.
 • Nahrávanie na zariadenie USB podporujú len digitálne kanály. Nahrávanie môže byť obmedzené funkciou ochrany pred kopírovaním (CI+). Môžu platiť obmedzenia pre konkrétne krajiny a kanály.
 • Kamera na televízor Philips (PTA317) sa predáva samostatne.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • (Philips) kompatibilné iba s konkrétnym prehrávačom značky Philips.
 • Funkcia elektronického sprievodcu programom a zobrazenie plánovaných programov (maximálne 8 dní) závisí od konkrétnej krajiny a operátora.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať