6000 series

Ultra tenký 3D LED televízor Smart TV

  6000 series

  Ultra tenký 3D LED televízor Smart TV

  Krása aj inteligencia

  Objavte novú dimenziu sledovania vďaka 3D Smart televízoru LED série 6008 od spoločnosti Philips. Nenechajte sa oklamať štíhlym dizajnom – tento televízor v sebe ukrýva veľké množstvo funkcií, napríklad službu Skype™, zobrazenie v 3D, 2-stranovú funkciu Ambilight a mnoho ďalších. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

6000 series Ultra tenký 3D LED televízor Smart TV

140 cm (55”), Easy 3D, DVB-T/C/S/S2 55PFL6008K/12 Nájsť podobné výrobky

Krása aj inteligencia

Mimoriadne štíhly LED televízor s funkciou Ambilight

 • Služba Skype™ pre jednoduché hlasové hovory a videohovory pomocou televízora

  Služba Skype™ pre jednoduché hlasové hovory a videohovory pomocou televízora

  Objavte nový rozmer pri svojich hovoroch a podeľte sa o svoje zážitky s ľuďmi, na ktorých vám záleží, nech sú kdekoľvek. Vďaka službe Skype™ vo vašom televízore môžete využívať hlasové hovory a videohovory z pohodlia svojej obývačky. Stačí k televízoru pripojiť voliteľnú kameru pre Skype™ značky Philips (PTA317) a môžete si ihneď vychutnať obraz a zvuk vynikajúcej kvality z pohodlia svojej pohovky.

 • Integrovaná technológia Wi-Fi na jednoduché pripojenie k online svetu

  Integrovaná technológia Wi-Fi na jednoduché pripojenie k online svetu

  Integrovaná technológia Wi-Fi vo vašom televízore Philips Smart TV umožňuje rýchle a jednoduché pripojenie k vašej domácej sieti, vďaka čomu získavate prístup k veľkému množstvu obsahu online a navyše môžete obsah bezdrôtovo zdieľať z iných zariadení vo vašej domácnosti.

 • Smart TV – celý svet online zábavy

  Smart TV – celý svet online zábavy

  Objavte svet za hranicami tradičnej televízie. Vypožičajte si a prenášajte filmy, videá, hry a ďalší obsah priamo do svojho televízora z online video obchodov. Sledujte zmeškané televízne programy svojich obľúbených kanálov a využívajte bohatý výber online aplikácií so službou Smart TV. Spojte sa s rodinou a priateľmi cez Skype™ alebo sociálne siete. Prípadne len tak surfujte po internete!

 • Jednoduché písanie správ na klávesnici diaľkového ovládania

  Jednoduché písanie správ na klávesnici diaľkového ovládania

  Ovládajte všetky funkcie. Naše mimoriadne intuitívne diaľkové ovládanie obsahuje všetky praktické funkcie ako napríklad kurzorové tlačidlá, ovládanie hlasitosti alebo tlačidlá rýchlych funkcií. Keď ho obrátite, môžete využiť plnohodnotnú klávesnicu, pomocou ktorej jednoducho zadáte text v akejkoľvek situácii. Najlepšie na tom je, že diaľkové ovládanie obsahuje gyroskopické snímače, ktoré rozpoznávajú polohu ovládania. Takže sa pri písaní nemusíte báť, že nechtiac prepnete na iný kanál.

 • Wi-Fi Miracast™ – zobrazte obrazovku svojich zariadení na obrazovke televízora

  Wi-Fi Miracast™ – zobrazte obrazovku svojich zariadení na obrazovke televízora

  Sledujte, čo chcete, kde chcete a kedy chcete. Zobrazte zrkadlovú kópiu obrazovky svojich zariadení na veľkej obrazovke televízora. Pozrite si fotografie z vášho smartfónu, prenosného počítača a iných zariadení. Pripojenie vytvoríte skutočne jednoducho a túto technológiu môžete používať na rôznych zariadeniach.

 • Jednoduché zdieľanie fotografií, hudby a filmov cez DLNA

  Jednoduché zdieľanie fotografií, hudby a filmov cez DLNA

  Zdieľajte fotografie, hudbu, videá a filmy prostredníctvom pripojenia DLNA pomocou svojho smartfónu, tabletu alebo počítača a vychutnajte si ich na veľkej obrazovke. Jednoduché zdieľanie.

 • 2-stranná funkcia Ambilight XL zintenzívni váš divácky zážitok

  2-stranná funkcia Ambilight XL zintenzívni váš divácky zážitok

  Táto patentovaná technológia spoločnosti Philips navodzuje efekt rozšírenia obrazovky a prináša intenzívnejší divácky zážitok projekciou výnimočne širokej žiary z oboch strán televíznej obrazovky na okolitú stenu. Farba sa automaticky prispôsobuje obrazu na televíznej obrazovke. Vďaka funkcii prispôsobenia stene je farba svetla v dokonalej súhre s obrazom na televíznej obrazovke bez ohľadu na farbu steny. Pomocou rôznych nastavení si môžete zážitok prispôsobiť podľa svojich preferencií pri pozeraní.

 • Tento dizajn minimalizuje veľkosť rámu, čím televízoru dodá elegantnejší vzhľad

  Elegantný. Minimalistický. Nenápadný. Vytvorený z jednoliatej tabule vysoko kvalitného skla. Ohraničený mimoriadne tenkým kovovým rámom na vonkajšom okraji. Navrhnutý tak, aby hladko zapadol do akéhokoľvek interiéru.

 • Precízne detaily – pre televízory, ktorých krása sa vyrovná ich špičkovému výkonu

  Vaša domácnosť odráža váš štýl. Preto sme pri našich dizajnoch zvolili decentné a sofistikované farby a povrchové úpravy skombinované s autentickými, vysoko kvalitnými materiálmi ako napríklad hliník alebo oceľ. Vďaka tomu naše televízory dokonale zapadnú do vášho interiéru.

 • Aplikácia MyRemote – ovládajte televízor pomocou telefónu alebo tabletu

  Ovládajte svoj televízor a nahrávajte programy odkiaľkoľvek aj bez diaľkového ovládania pomocou jednej jednoduchej aplikácie. Premeňte svoj tablet alebo smartfón na univerzálne diaľkové ovládanie so všetkými možnosťami pôvodného diaľkového ovládania a ďalšími funkciami ako napríklad zadávaním textu. Funkcia SimplyShare prenesie obsah zo zariadenia na obrazovku televízora. Pomocou funkcie Wi-Fi Smart Screen zasa môžete preniesť digitálne televízne vysielanie do vašich zariadení. Nezmeškajte svoje obľúbené programy a nahrajte si ich odkiaľkoľvek pomocou funkcie nahrávania v aplikácii MyRemote. Stačí vyhľadať reláciu, ktorú si chcete nahrať a pozrieť neskôr, v sprievodcovi TV programom. Inteligentný televízor si predsa zaslúži skutočne inteligentnú aplikáciu.

 • Pixel Precise HD pre ostrejšie detaily v pohybe

  Zdokonalením našej technológie Pixel Plus sme posunuli kvalitu obrazu s vysokým rozlíšením na novú úroveň. Pomocou technológie Super Resolution so 4 biliónmi farieb dokážeme vytvoriť ten najlepší televízny obraz v rozlíšení Full HD bez ohľadu na prehrávaný obsah. Preto si s rovnakým pôžitkom vychutnáte online video aj film s vysokou kvalitou obrazu na disku Blu-ray.

Zobraziť všetky špecifikácie

Eco Passport – Vår specifikationsöversikt för miljövänliga produkter

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

 • Aplikácia MyRemote a príslušné funkcie sa líšia v závislosti od modelu televízora, ako aj od modelu a operačného systému inteligentných zariadení. Podrobnosti nájdete na adrese: www.philips.com/TV.
 • Kompatibilita závisí od certifikácie Wi-Fi Miracast pre systém Android 4.2 alebo novší. Podrobnosti nájdete v dokumentácii k vášmu zariadeniu.
 • Ak máte záujem o aplikácie Smart TV, navštívte stránku www.philips.com/TV a zistite ponuku služieb vo vašej krajine
 • Nahrávanie na zariadenie USB podporujú len digitálne kanály. Nahrávanie môže byť obmedzené funkciou ochrany pred kopírovaním (CI+). Môžu platiť obmedzenia pre konkrétne krajiny a kanály.
 • Kamera na televízor Philips (PTA317) sa predáva samostatne.
 • Rodičia by mali pri sledovaní obrazu v 3D dohliadať na svoje deti a uistiť sa, že u nich nedôjde k vyššie uvedeným ťažkostiam. Sledovanie obrazu v 3D sa neodporúča deťom do 6 rokov, keďže ich zrakový systém ešte nie je úplne vyvinutý.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • Funkcia HbbTV, klient a server Multiroom, služba Netflix a aplikácia myRemote vyžadujú aktualizáciu softvéru.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Funkcia elektronického sprievodcu programom a zobrazenie plánovaných programov (maximálne 8 dní) závisí od konkrétnej krajiny a operátora.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať