Konferenčný reproduktor WeCall s rozhraním Bluetooth

  Konferenčný reproduktor WeCall s rozhraním Bluetooth

  Zreteľné konferenčné hovory kdekoľvek

  Vďaka prenosnému systému Philips WeCall nepremeškáte žiaden konferenčný hovor bez ohľadu na to, kde práve ste. Je vybavený štyrmi mikrofónmi a pokročilou technológiou potlačenia ozveny, takže konverzácia je vždy jasná a zrozumiteľná. Obsluhu zariadenia navyše zjednodušujú indikátory LED a možnosť pripojenia cez rozhranie Bluetooth®. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Konferenčný reproduktor WeCall s rozhraním Bluetooth

Bluetooth® a USB, Vynikajúci zvuk, Vstavaná batéria, Pre iPhone AECS7000/00 Nájsť podobné výrobky

Zreteľné konferenčné hovory kdekoľvek

so zvukom ako pri skutočnom rozhovore

 • Štyri mikrofóny umožňujú dokonalé zachytenie hlasu z každého uhla

  Štyri mikrofóny umožňujú dokonalé zachytenie hlasu z každého uhla

  Štyri všesmerové mikrofóny umožňujú 360-stupňové zachytenie hlasu do vzdialenosti až 5 metrov – pre jasnú a prirodzenú komunikáciu bez zvyšovania hlasu a nakláňania sa k reproduktoru a to aj v tom najnáročnejšom prostredí.

 • Bezproblémové pripojenie k smartfónom a prenosným počítačom cez Bluetooth

  Bezproblémové pripojenie k smartfónom a prenosným počítačom cez Bluetooth

  Bezproblémové prepojenie s telefónmi iPhone a inými smartfónmi, stolovými a prenosnými počítačmi so zapnutým rozhraním Bluetooth pomocou funkcie automatického párovania na vzdialenosť až 10 metrov.

 • Bezplatná aplikácia WeCall umožňujúca rýchle a intuitívne uskutočňovanie konferenčných hovorov

  Bezplatná aplikácia WeCall umožňujúca rýchle a intuitívne uskutočňovanie konferenčných hovorov

  Praktická aplikácia Philips WeCall app spravuje čísla konferenčných hovorov a dokonca zadáva prístupové kódy priamo z vášho kalendára, čím uľahčuje vytáčanie a prístup k hovorom priamo z vášho kalendára v počítači stlačením jedného tlačidla.

 • Výdrž batérie až 8 hodín a nabíjanie cez kábel USB

  Výdrž batérie až 8 hodín a nabíjanie cez kábel USB

  Až 8 hodín výdrže batérie pri použití na telefonovanie a až 200 hodín v pohotovostnom režime. Dodaný kábel USB zaručuje pohodlné nabíjanie.

 • Špičková funkcia potlačenia hluku z okolia pre čistejší zvuk

  Pokročilá funkcia potlačenia hluku z okolia a štyri všesmerové mikrofóny okolo reproduktora umožňujú viacerým ľuďom zapojiť sa do konverzácie a zaručujú jasnú počuteľnosť hlasov. Stacionárny a nestacionárny hluk je potlačený a konverzácia je tak bez rušenia.

 • Pokročilé potlačenie ozveny pre bezchybné konverzácie

  Veľmi rýchla a pokročilá funkcia potlačenia ozveny pre revolučné plne duplexné konverzácie hands-free aj zo vzdialenosti niekoľko metrov od reproduktora. Adaptívny algoritmus bol navrhnutý tak, aby potláčal ozveny a zabránil pískaniu spôsobenému spätnou väzbou reproduktora a mikrofónu, čo je ideálne hlavne pri zložitých akustických podmienkach a v ozývajúcich sa miestnostiach, napr. v kanceláriách, v ktorých je málo nábytku.

 • Výkonný reproduktor vhodný na bezproblémové zachytenie hlasov a počúvanie hudby

  2-palcový neodýmiový magnetický reproduktor s vysokou citlivosťou, nízkym skreslením a špeciálne navrhnutým nízkoprofilovým kužeľom zaručuje rozsiahlu odozvu a široký rozptyl. Rozprávajte kráčajúc po miestnosti a z každého miesta v miestnosti bez zníženia kvality. Reproduktor je dokonalý aj na prehrávanie hudby.

 • Možnosť uskutočňovania hovorov cez prenosné počítače po pripojení cez USB

  Vďaka pripojeniu USB môžete používať reproduktor na uskutočňovanie hovorov prostredníctvom prenosných počítačov s funkciou Plug and Play a automatickým rozpoznaním zariadení.

 • Úzky a kompaktný dizajn umožňujúci bezproblémový prenos kdekoľvek

  Úzky a prenosný dizajn vám umožní zobrať si konferenčný reproduktor kamkoľvek. Zmestí sa do vašej tašky na prenosný počítač, takže ho môžete používať na cestách, doma, v hotelovej izbe alebo pri návšteve obchodného partnera.

 • Tenké a ľahké cestové puzdro na jednoduché prenášanie

  Odolné a veľmi ľahké cestovné puzdro vám umožní chrániť reproduktor pri cestovaní. Elegantný a funkčný dizajn zaručí profesionálny vzhľad.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Spoločnosť Philips nie je zodpovedná za odcudzenie akýchkoľvek cenností, ku ktorému dôjde pri používaní zariadenia InRange.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať