Bezdrôtový HD strážca detí In.Sight

  Bezdrôtový HD strážca detí In.Sight

  Vždy blízko vášho dieťaťa

  Bezdrôtový elektronický strážca detí Philips In.Sight s vysokým rozlíšením vám umožní svoje dieťa sledovať a počúvať prostredníctvom zariadenia iPhone/iPad. To všetko s dokonale jasným obrazom vo vysokom rozlíšení, pričom vďaka nočnému videniu môžete mať svoje dieťa na očiach i v noci. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bezdrôtový HD strážca detí In.Sight

Sledujte ho kdekoľvek, Počúvanie a hovorenie, Nočné videnie, Pre iPhone, iPad B120/10 Nájsť podobné výrobky

Vždy blízko vášho dieťaťa

Sledujte ho kdekoľvek pomocou zariadenia iPhone/iPad

 • Šifrovanie obrazu pre bezpečné pripojenie

  Šifrovanie obrazu pre bezpečné pripojenie

  Bezdrôtový strážca detí In.Sight používa dôkladne zabezpečené šifrovanie, aby ste vždy mali zaručené maximálne súkromie. Bezdrôtový elektronický strážca detí In.Sight používa pri každom pripojení jedinečný šifrovací kľúč, čím sa postará a pripojenie s vysokou úrovňou zabezpečenia vždy, keď chcete vidieť svojich najbližších.

 • Kvalita obrazu v HD pre krištáľovo čisté zobrazenie

  Kvalita obrazu v HD pre krištáľovo čisté zobrazenie

  Bezdrôtový elektronický strážca detí Philips In.Sight s vysokým rozlíšením vám umožní svoje dieťa sledovať s vysokou úrovňou detailov. Sledujte videá vo vysokom rozlíšení v kvalite 720p. Číslo „720“ znamená počet vodorovných riadkov rozlíšenia na obrazovke. Písmeno „p“ znamená progresívne riadkovanie alebo sekvenčné zobrazovanie riadkov v každej snímke. Vďaka rozlíšeniu 720p sú videá ostrejšie a vernejšie zobrazujú skutočnosť.

 • Rozprávajte sa s bábätkom cez iPhone/iPad

  Rozprávajte sa s bábätkom cez iPhone/iPad

  Vďaka bezdrôtovému elektronickému strážcovi detí s vysokým rozlíšením In.Sight sa môžete k svojmu bábätku prihovárať kedykoľvek. Stačí stlačiť tlačidlo „talk“ (hovoriť) na iPhone alebo iPade a zaspievať mu uspávanku. Potom môžete sledovať, ako pri vašom upokojujúcom hlase zaspáva.

 • Režim nočného videnia na pohodlné sledovanie bábätka aj v tme

  Režim nočného videnia na pohodlné sledovanie bábätka aj v tme

  Režim nočného videnia vám umožní vidieť tváričku vášho bábätka aj potme. Zapne sa infračervené svetlo a strážca detí zaznamená zreteľné čiernobiele video aj v úplnej tme. Režim nočného videnia sa môže zapínať a vypínať automaticky alebo ho môžete nastaviť manuálne.

 • Sledujte svoje bábätko cez iPhone prostredníctvom siete Wi-Fi/3G/4G LTE

  Sledujte svoje bábätko cez iPhone prostredníctvom siete Wi-Fi/3G/4G LTE

  Bezdrôtový elektronický strážca detí s vysokým rozlíšením In.Sight vám umožňuje sledovať svoje bábätko na iPhone alebo iPade kdekoľvek. Stačí si prevziať bezplatnú aplikáciu pre vaše zariadenie Apple a nastaviť bezdrôtového elektronického strážcu detí In.Sight, a hneď máte pomocou svojho iPhonu alebo iPadu prístup k prúdovému prenosu kdekoľvek – stačí vám pripojenie k sieti Wi-Fi, 3G alebo 4G LTE. Teraz môžete sledovať svojich najbližších úplne voľne a bez obmedzení.

 • Počúvajte svoje bábätko aj vtedy, keď je telefón zamknutý

  Bezdrôtový elektronický strážca detí s vysokým rozlíšením In.Sight prenáša zvuk neustále, dokonca aj vtedy, keď je vaše zariadenie iPhone alebo iPad uzamknuté, uložené v doku alebo sa nabíja.

 • Jednoduché nastavenie elektronického Wi-Fi strážcu detí pomocou kódu QR

  Nastavenie je vďaka aplikácii jednoduché. Aplikácia vygeneruje kód QR na nastavenia vašej domácej siete Wi-Fi. Pomocou kódu QR sa monitor automaticky spáruje s vašou sieťou Wi-Fi jednoducho a okamžite.

 • Zdieľanie obrazu medzi rodičmi

  Používajte strážcu detí spolu so svojím partnerom, rodinou, priateľmi alebo aj s pestúnkou. Aplikácia vám umožňuje zdieľať strážcu detí s dvomi ďalšími používateľmi, ktorí budú mať tiež prístup k videu a zvuku pomocou svojho smartfónu. Ak svoju aplikáciu inovujete na vyššiu verziu, môžete strážcu detí zdieľať až s 10 používateľmi.

 • Upozornenia na telefón, keď monitor zachytí hluk či pohyb

  Nikdy sa nedá s istotou predpovedať, kedy sa vášmu bábätku môže niečo stať. Bezdrôtový elektronický strážca detí s vysokým rozlíšením In.Sight ho však bude neustále strážiť prostredníctvom nastaviteľnej funkcie detekcie hluku alebo pohybu. Keď strážca detí zaznamená pohyb alebo hluk, automaticky dostanete oznámenie na váš iPhone alebo iPad.

 • Monitorovanie v reálnom čase so snímačom teploty a vlhkosti

  Snímače teploty a vlhkosti na bezdrôtovom elektronickom strážcovi detí s vysokým rozlíšením In.Sight zobrazia teplotu a úroveň vlhkosti vo vašom zariadení iPhone alebo iPad. Snímač vlhkosti meria úroveň vlhkosti, napríklad dokáže rozpoznať suchý vzduch, ktorý môže podráždiť hrdlo dieťaťa. Aplikácia vás dokonca upozorní na príliš vysokú alebo nízku teplotu.

 • Strážca detí a káble neobsahujú PVC a BFR

  Bezdrôtový strážca detí In.Sight s vysokým rozlíšením HD neobsahuje žiadne brómované samozhasínacie prísady (BFR) ani polyvinylchlorid (PVC). Spĺňa najprísnejšie bezpečnostné normy pre detské riady a je úplne vhodný pre deti, bezpečný a šetrný k životnému prostrediu.

 • Strážca detí s podporou Wi-Fi pre možnosť umiestnenia kdekoľvek v domácnosti

  Vychutnajte si úplný pocit istoty vďaka bezdrôtovému strážcovi detí In.Sight. Pripája sa k sieťam Wi-Fi 802.11 bgn. Umiestnite strážcu do detskej izby a budete môcť svoje bábätko kedykoľvek vidieť alebo počuť pomocou zariadenia iPhone alebo iPad.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Sledovanie naživo prenášaného videa cez domácu sieť Wi-Fi pomocou bezdrôtového domáceho monitora In.Sight je bezplatné a neobmedzené. Sledovanie naživo prenášaného videa na diaľku (buď cez externú sieť Wi-Fi, alebo sieť 3G) je tiež bezplatné pre neobmedzený počet relácií, ale podlieha obmedzeniu 5 minút na jednu reláciu.
 • Dlhšie doby relácií sledovania na diaľku a ostatné prémiové funkcie je možné zakúpiť cez aplikáciu. Zmena týchto podmienok vyhradená.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať