bezdrôtový prenosný reproduktor

  bezdrôtový prenosný reproduktor

  Malý, ale skvelý

  Natočte reproduktor ktorýmkoľvek smerom, vertikálne alebo horizontálne. Tento 360° reproduktor sa postará o mohutný zvuk nech už ste kdekoľvek. Je odolný voči striekajúcej vode, pevný a vybavený bezdrôtovým prenosom hudby, čo vám zaručí príjemný a prirodzený zvuk kamkoľvek sa pohnete. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

bezdrôtový prenosný reproduktor

Bluetooth® a NFC, Odolné voči ostriekaniu, Vstavaný mikrofón na hovory, 12 W nabíjateľná batéria BT6000W/12 Nájsť podobné výrobky

Malý, ale skvelý

Mohutný zvuk všade naokolo

 • Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bluetooth je technológia bezdrôtovej komunikácie na krátke vzdialenosti, ktorá je spoľahlivá aj energeticky úsporná. Táto technológia umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenie k zariadeniam iPod/iPhone/iPad alebo iným zariadeniam s technológiou Bluetooth, ako sú smartfóny, tablety či dokonca laptopy. Vďaka tomu si cez tento reproduktor môžete bezdrôtovo vypočuť svoju obľúbenú hudbu, zvuk filmov alebo hier.

 • Dva budiče reproduktorov a pasívne radiče zaručia pohlcujúci zvuk

  Dva budiče reproduktorov a pasívne radiče zaručia pohlcujúci zvuk

  Dva 1,5" neodýmové budiče reproduktorov vytvárajú prirodzený, čistý a vyvážený zvuk, zatiaľ čo duálne pasívne radiče umiestnené oproti rozširujú a zvýrazňujú basy. Budiče predných a zadných reproduktorov s úplným rozsahom vytvárajú až 360° zvuk a prinášajú tak možnosť vychutnať si rovnakú kvalitu zvuku z každého miesta, bez ohľadu na natočenie reproduktora.

 • Digitálne spracovanie zvuku pre verné podanie hudby bez skreslenia

  Digitálne spracovanie zvuku pre verné podanie hudby bez skreslenia

  Pokročilá technológia spracovania zvuku vylepšuje reprodukciu vašej hudby, takže každá nota zaznie s krištáľovo čistou presnosťou a každá pauza predstavuje okamih úplného ticha. Patentovaná technológia spracovania zvuku od spoločnosti Philips optimalizuje výkon kompaktných reproduktorov a vytvára zvuk, ktorý je jasný, detailný a výkonný bez akéhokoľvek skreslenia.

 • Prevedenie odolné voči striekajúcej vode ideálne na použitie v exteriéri (IPX4)

  Prevedenie odolné voči striekajúcej vode ideálne na použitie v exteriéri (IPX4)

  Vďaka vodeodolnému dizajnu ho môžete používať aj vo vlhkom a daždivom prostredí. Testy dokázali, že vnútorné komponenty sú v súlade so striktnými štandardmi IPX4, takže sú chránené pred živlami a umožňujú počúvanie hudby v kúpeľni, kuchyni, či dokonca vonku, a to bez ohľadu na počasie.

 • Jednodotykové párovanie cez Bluetooth pre smartfóny s technológiou NFC

  Jednodotykové párovanie cez Bluetooth pre smartfóny s technológiou NFC

  Zariadenia Bluetooth môžete párovať jediným dotykom vďaka technológii (NFC – Near Field Communication). Stačí priložiť smartfón alebo tablet s funkciou NFC na oblasť NFC reproduktora, čím sa zapne reproduktor a spustí sa párovanie Bluetooth a prenos hudby.

 • Zvukový vstup pre jednoduché prehrávanie hudby z prenosných zariadení

  Zvukový vstup pre jednoduché prehrávanie hudby z prenosných zariadení

  Stačí jednoducho pripojiť a môžete si vychutnať všetku svoju hudbu z prenosných zariadení a počítačov. Jednoducho pripojte svoje zariadenie ku konektoru AUDIO-IN (3,5 mm) na systéme Philips. V prípade počítačov sa väčšinou pripája výstup pre slúchadlá. Po prepojení si môžete priamo vychutnávať celú svoju hudobnú zbierku cez systém špičkových reproduktorov. Philips jednoducho prináša lepší zvuk.

 • Celkový výstupný výkon 2 x 6 W RMS

  Celkový výstupný výkon 2 x 6 W RMS
 • Vstavaná nabíjateľná lítium-iónová batéria na prehrávanie hudby kdekoľvek

  Vstavaná nabíjateľná lítium-iónová batéria na prehrávanie hudby kdekoľvek
 • Vstavaný mikrofón umožňuje telefonovanie bez použitia rúk

  Vďaka vstavanému mikrofónu môže reproduktor fungovať aj ako zariadenie na hlasité hovory. Pri prichádzajúcom hovore sa pozastaví prehrávanie hudby a vy môžete telefonovať pomocou reproduktora. Vybavte si obchodný telefonát alebo zavolajte priateľovi z večierka. V oboch prípadoch bude fungovať perfektne.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať