bezdrôtový prenosný reproduktor

  bezdrôtový prenosný reproduktor

  Malé rozmery, neuveriteľný zvuk

  Položte reproduktor, ako len chcete. Vďaka 360° zvukovému pokrytiu sa špičkový zvuk šíri všetkými smermi. Reproduktor jednoducho dobijete pomocou dokovacej stanice. Vezmite si ho kamkoľvek, von či do prírody, za slnečného dňa aj v daždi. Zabudovaná batéria s mimoriadne dlhou životnosťou dokáže nabíjať dokonca aj telefóny. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

bezdrôtový prenosný reproduktor

Bluetooth® a NFC, Odolné voči ostriekaniu, Vstavaný mikrofón na hovory, 16 W, nabíjateľná batéria BT6600B/12 Nájsť podobné výrobky

Malé rozmery, neuveriteľný zvuk

Mohutný zvuk všade naokolo

 • Dva budiče reproduktorov a pasívne radiče zaručia pohlcujúci zvuk

  Dva budiče reproduktorov a pasívne radiče zaručia pohlcujúci zvuk

  Dva 1,75" neodýmové budiče reproduktorov vytvárajú prirodzený, čistý a vyvážený zvuk, zatiaľ čo duálne pasívne radiče umiestnené oproti rozširujú a zvýrazňujú basy. Budiče predných a zadných reproduktorov s úplným rozsahom vytvárajú až 360° zvuk a prinášajú tak možnosť vychutnať si rovnakú kvalitu zvuku z každého miesta, bez ohľadu na natočenie reproduktora.

 • Digitálne spracovanie zvuku pre verné podanie hudby bez skreslenia

  Digitálne spracovanie zvuku pre verné podanie hudby bez skreslenia

  Pokročilá technológia spracovania zvuku vylepšuje reprodukciu vašej hudby, takže každá nota zaznie s krištáľovo čistou presnosťou a každá pauza predstavuje okamih úplného ticha. Patentovaná technológia spracovania zvuku od spoločnosti Philips optimalizuje výkon kompaktných reproduktorov a vytvára zvuk, ktorý je jasný, detailný a výkonný bez akéhokoľvek skreslenia.

 • Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bluetooth je technológia bezdrôtovej komunikácie na krátke vzdialenosti, ktorá je spoľahlivá aj energeticky úsporná. Táto technológia umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenie k zariadeniam iPod/iPhone/iPad alebo iným zariadeniam s technológiou Bluetooth, ako sú smartfóny, tablety či dokonca laptopy. Vďaka tomu si cez tento reproduktor môžete bezdrôtovo vypočuť svoju obľúbenú hudbu, zvuk filmov alebo hier.

 • Okamžite prepínajte hudbu medzi tromi zariadeniami vďaka funkcii MULTIPAIR

  Okamžite prepínajte hudbu medzi tromi zariadeniami vďaka funkcii MULTIPAIR

  Spárujte vaše zariadenie až s 3 inteligentnými zariadeniami naraz a prehrávajte hudbu z ktoréhokoľvek z nich bez zdĺhavého ukončenia párovania a opätovného spárovania. Ak chcete prehrať skladbu v inom zariadení, najskôr pozastavte skladbu na pôvodnom zariadení a potom prehrajte novú skladbu na inom zariadení. Ideálne na zdieľanie hudby s priateľmi, na večierkoch alebo jednoducho na prehrávanie skladieb uložených v rôznych zariadeniach. Umožnite priateľom a rodine, nech sa pripoja súčasne s vami, vďaka čomu budete môcť jednoducho prepínať medzi svojimi a ich skladbami.

 • Jednodotykové párovanie cez Bluetooth pre smartfóny s technológiou NFC

  Jednodotykové párovanie cez Bluetooth pre smartfóny s technológiou NFC

  Zariadenia Bluetooth môžete párovať jediným dotykom vďaka technológii (NFC – Near Field Communication). Stačí priložiť smartfón alebo tablet s funkciou NFC na oblasť NFC reproduktora, čím sa zapne reproduktor a spustí sa párovanie Bluetooth a prenos hudby.

 • Pribalená dokovacia stanica na nabíjanie reproduktora zvyšuje pohodlie

  Pribalená dokovacia stanica na nabíjanie reproduktora zvyšuje pohodlie

  Nabíjajte reproduktor jednoducho a pohodlne – vložte ho do kompaktnej nabíjacej dokovacej stanice, ktorá sa hodí kamkoľvek vo vašej domácnosti. Keďže reproduktor sa nabíja počas počúvania hudby, môžete si hudbu vychutnávať, ako dlho len chcete. Ak chcete reproduktor používať na cestách, dá sa nabíjať aj cez štandardný kábel USB.

 • Až 12 hodín prehrávania hudby

  Až 12 hodín prehrávania hudby

  Prehrávajte svoju hudbu nahlas kdekoľvek so vstavanou nabíjateľnou batériou, ktorá vydrží pracovať až 12 hodín. Počúvajte svoju hudbu bez starostí so zamotanými káblami a nepohodlným hľadaním elektrických zásuviek a získajte absolútnu slobodu pohybu s až poldennou reprodukciou hudby.

 • Prevedenie odolné voči striekajúcej vode umožňuje použitie v mokrých prostrediach

  Prevedenie odolné voči striekajúcej vode umožňuje použitie v mokrých prostrediach

  Vďaka prevedeniu zľahka odolnému voči striekajúcej vode je tento reproduktor ideálny do sprchy, kuchyne, do blízkosti bazéna alebo do daždivého dňa, takže si môžete vychutnávať hudbu, kdekoľvek chcete.

 • Reproduktor funguje aj ako nabíjacia batéria na nabíjanie smartfónov

  Reproduktor funguje aj ako nabíjacia batéria na nabíjanie smartfónov

  Tento reproduktor je aj nabíjacia batéria, takže ak vášmu smartfónu alebo tabletu dôjde batéria, môžete ich pomocou batérie v reproduktore nabiť prostredníctvom kábla USB.

 • Vstavaná nabíjateľná lítium-iónová batéria na prehrávanie hudby kdekoľvek

  Vstavaná nabíjateľná lítium-iónová batéria na prehrávanie hudby kdekoľvek
 • Celkový výstupný výkon 2 x 8 W RMS

  Tento reproduktor má celkový výstupný výkon 16 W RMS. RMS (Root Mean Square) znamená strednú kvadratickú hodnotu, čo je typické meranie zvukového výkonu, presnejšie elektrického výkonu prenášaného zo zvukového zosilňovača do reproduktora, ktorý sa meria vo wattoch. Množstvo elektrického výkonu privedeného do reproduktora a jeho citlivosť určujú dosahovaný zvukový výkon. Čím je wattový výkon vyšší, tým lepší zvukový výkon reproduktor dosahuje.

 • Vstavaný mikrofón umožňuje telefonovanie bez použitia rúk

  Vďaka vstavanému mikrofónu môže reproduktor fungovať aj ako zariadenie na hlasité hovory. Pri prichádzajúcom hovore sa pozastaví prehrávanie hudby a vy môžete telefonovať pomocou reproduktora. Vybavte si obchodný telefonát alebo zavolajte priateľovi z večierka. V oboch prípadoch bude fungovať perfektne.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať