LCD monitor s režimom D-image na klinické využitie

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/c/c272p4qpkew_00/c272p4qpkew_00_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  LCD monitor s režimom D-image na klinické využitie

  Displej určený na klinické využitie

  Tento displej Philips je ideálny na každodenné používanie v klinickom prostredí. Predvoľba D-image zabezpečí konzistentné lekárske obrazy DICOM v odtieňoch sivej. Napájanie vhodné pre medicínske prostredie zaručuje základnú bezpečnosť. Antibakteriálny kryt potláča množenie baktérií. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance LCD monitor s režimom D-image na klinické využitie

Displej určený na klinické využitie, 27" (68, 6 cm), 2560 x 1440 (3, 6 MP) C272P4QPKEW/00 Nájsť podobné výrobky

Displej určený na klinické využitie

s úžasným obrazom

 • Predvoľba D-image na vytváranie lekárskych obrazov v odtieňoch sivej podľa štandardu DICOM, časť 14

  Predvoľba D-image na vytváranie lekárskych obrazov v odtieňoch sivej podľa štandardu DICOM, časť 14

  Monitory v klinickom prostredí musia zobrazovať lekárske obrazy konzistentne a kvalitne, aby umožňovali spoľahlivú interpretáciu. Vykresľovanie lekárskych obrazov na štandardných monitoroch je prinajmenšom nekonzistentné – kvôli tomu nie sú vhodné na použitie v klinickom prostredí. Displeje Philips prispôsobené na klinické využitie s predvoľbou D-image sú pri výrobe nakonfigurované tak, aby dokázali zobrazovať štandardný obraz v odtieňoch sivej podľa normy DICOM, časť 14. Vďaka vysoko kvalitným panelom LCD s technológiou LED vám spoločnosť Philips ponúka konzistentný výkon za dostupné ceny. Ďalšie informácie nájdete na adrese http://medical.nema.org/

 • Kryt AntiMicrobial aktívne potláča množenie baktérií

  Kryt AntiMicrobial aktívne potláča množenie baktérií

  Mikroorganizmy sa v nemocniciach a klinických prostrediach stávajú čoraz väčším problémom, pretože môžu spôsobiť život ohrozujúce infekcie. Displeje Philips prispôsobené na klinické využitie riešia tento problém pomocou antimikrobiálnej prísady do materiálu krytu monitora s certifikáciou JIS Z2801. Vďaka tomuto ochrannému štítu je zabezpečená ochrana vás aj vašich pacientov. Tento kryt potláča množenie najbežnejších mikroorganizmov, ako napríklad „Staphylococcus aureus (gastroenteritída)“, „Escherichia coli (E Coli)“ alebo „Klebsiella (zápal pľúc)“.

 • Funkcia PowerSensor ušetrí až 80 % nákladov na energiu

  Funkcia PowerSensor ušetrí až 80 % nákladov na energiu

  Technológia PowerSensor predstavuje zabudovaný snímač prítomnosti osôb, ktorý vysiela a prijíma neškodné infračervené signály a pomocou nich určuje, či je prítomný používateľ. Automaticky znižuje jas monitora, keď sa používateľ vzdiali od pracovného stola, čím znižuje náklady na energiu až o 80 percent a predlžuje životnosť monitora

 • Podstavec SmartErgoBase umožňuje ergonomické nastavenie pre každého

  Podstavec SmartErgoBase umožňuje ergonomické nastavenie pre každého

  SmartErgoBase je podstavec monitora, ktorý poskytuje pohodlie ergonomického displeja aj praktické usporiadanie káblov. Vďaka možnosti nastavenia výšky, sklopenia, naklonenia a otočenia základne je tento monitor používateľsky prívetivý, umožňuje maximálne pohodlie pri sledovaní a dokáže zmierniť fyzickú námahu pri celodennej práci. Obsahuje systém na usporiadanie káblov, ktorý obmedzí neporiadok a udržiava pracovné miesto úhľadné a profesionálne.

 • Nízka výška rámu monitora od stola pre najpohodlnejšie čítanie

  Nízka výška rámu monitora od stola pre najpohodlnejšie čítanie

  Monitor Philips možno vďaka dômyselnému podstavcu SmartErgoBase znížiť takmer až na úroveň pracovného stola a dosiahnuť tak pohodlný uhol obrazovky na čítanie. Nízka výška okrajového rámu monitora od stola je dokonalé riešenie, ak pri práci na počítači používate okuliare s bifokálnymi, trifokálnymi alebo progresívnymi sklami. Tiež umožňuje používať monitor osobám rôznej výšky, ktoré si môžu nastaviť uhol a výšku presne podľa svojich potrieb. Výsledkom je menšia únava a námaha svalov.

 • SmartImage Clinic na jednotné nastavenia displeja

  SmartImage je exkluzívna, špičková technológia spoločnosti Philips, ktorá analyzuje obsah zobrazený na obrazovke, a na základe rôznych aplikácií/obrázkov zobrazených na monitore optimalizuje obsah na displeji tým, že dynamicky a v reálnom čase nastavuje jas, kontrast, farby a ostrosť.

 • Napájanie vhodné pre medicínske prostredie zaručí bezpečnosť s nízkymi úrovňami emisií

  V profesionálnom klinickom prostredí sú nevyhnutné základné bezpečnostné funkcie, výkon a spoľahlivosť. Na rozdiel od štandardných displejov využívajú displeje Philips prispôsobené na klinické využitie špeciálne napájacie zdroje vhodné pre medicínske prostredie, ktoré spĺňajú tieto požiadavky. Sú v súlade s normami EN/IEC 60601-1, vďaka čomu je zaručená základná ochrana a výkon. Okrem toho spĺňajú aj požiadavky normy EN/IEC 60601-1-2 pre elektromagnetické testy a kompatibilitu v medicínskych prostrediach. V mnohých krajinách, nemocniciach aj klinikách je splnenie týchto noriem podmienkou.

 • Technológia PLS Quad HD zaručí obraz s 8-bitovými farbami a hustotou 109 ppi

  Tento profesionálny displej Philips používa najnovší panel PLS Quad HD, ktorý vám poskytne nádherný širokouhlý obraz s ultra vysokým rozlíšením 2560 x 1440 pixelov. Vďaka výbornej farebnej hĺbke 8 bitov a hustote 109 ppi môžete využívať profesionálny obraz s vernými farbami sRGB namiesto tradičnej 6-bitovej farebnej hĺbky a hustoty zobrazenia len 82 ppi. Vyšší jas a nižšia spotreba v porovnaní s tradičnými širokouhlými displejmi zabezpečia vždy vynikajúci výkon a súčasne úsporu energie. Je ideálny pre profesionálne aplikácie, napríklad CAD, grafický dizajn, vykresľovanie obrazu a pod.

 • Technológia MultiView umožňuje pripojenie dvoch zdrojov naraz

  Technológia MultiView na klinické využitie umožňuje aktívne pripojenie a sledovanie dvoch zdrojov naraz. Vďaka displeju MultiView značky Philips s výnimočne vysokým rozlíšením si môžete vychutnať maximálnu produktivitu, ako aj pohodlnú a jednoduchú inštaláciu. Technológia MultiView na klinické využitie umožňuje aktívne pripojenie a sledovanie dvoch zdrojov, takže môžete naraz pracovať s viacerými počítačmi alebo zariadeniami, čo značne uľahčí komplexnú prácu na viacerých úlohách. Sledovanie obrazu vedľa seba z dvoch rôznych zdrojov naraz vďaka technológií MultiView je ideálnym riešením pre klinické prostredie, v ktorom je potrebné porovnávanie údajov a obrazov na jednej obrazovke.

 • Vstavané stereo reproduktory na prehrávanie multimédií

  Pár vysokokvalitných stereo reproduktorov zabudovaných do zobrazovacieho zariadenia. Môžu byť viditeľné pri ich nasmerovaní dopredu, alebo skryté po ich nasmerovaní nadol, nahor, dozadu atď. v závislosti od modelu a tvaru.

 • Webová kamera s mikrofónom na pripojenie a spoluprácu

  Pomocou vstavanej webovej kamery a mikrofónu môžete vidieť svojich kolegov a klientov a komunikovať s nimi. Toto jednoduché riešenie vám umožňuje komunikovať a zdieľať informácie, čím ušetríte drahocenný čas a náklady na cestovanie.

 • DisplayPort prenáša zvuk aj obraz pomocou jedného dlhého kábla

  Rozhranie DisplayPort slúži na prepojenie počítača a monitora v digitálnej kvalite bez akejkoľvek konverzie. Má lepšie vlastnosti ako štandardný kábel DVI, podporuje káble s dĺžkou až 15 m a prenos údajov s rýchlosťou 10,8 Gbit/s. Vďaka tomuto vysokému výkonu a nulovému oneskoreniu dosiahnete najrýchlejšie zobrazovanie a obnovovacie frekvencie – to všetko robí z rozhrania DisplayPort tú najlepšiu voľbu nielen na použitie v kancelárii alebo doma, ale aj na náročné médiá a mnoho ďalších činností. Súčasne zaručí vzájomnú kompatibilitu zariadení prostredníctvom rôznych adaptérov.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Upozornenie: Zodpovednosť za používanie na primárnu diagnostiku nesie výhradne nemocnica alebo prevádzkovateľ kliniky.
 • DICOM je registrovaná obchodná značka asociácie NEMA pre jej štandardné publikácie digitálnej komunikácie o lekárskych informáciách.
 • Certifikát EPEAT Gold je platný len tam, kde spoločnosť Philips zaregistrovala daný produkt. Informácie o stave registrácie vo vašej krajine nájdete na stránke www.epeat.net.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať