HD videokamera

  HD videokamera

  Snímanie a zdieľanie skvelých momentov – bez námahy

  Videokamera ESee CAM102 vám prinesie krištáľovo čisté spomienky – pomocou záznamu Full HD. Snímajte videá stlačením jedného tlačidla a okamžite sa s nimi podeľte na televízore a online. Pripájanie k zariadeniam je bezproblémové vďaka integrovanému konektoru USB.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Snímanie a zdieľanie skvelých momentov – bez námahy

Vdýchnite spomienkam život vo vysokom rozlíšení

 • Ovládanie jedným dotykom umožňuje okamžité nasnímanie skvelých momentov

  Ovládanie jedným dotykom umožňuje okamžité nasnímanie skvelých momentov

  Už nikdy nepremeškajte ani jeden úžasný moment. S videokamerou Philips s rýchlym štartom môžete začať nahrávať okamžite. Vďaka niekoľkým pokročilým funkciám, ako sú rýchly procesor a vyhradené spracovanie signálu, trvá spustenie videokamery Philips len dve sekundy. Tlačidlá sú navrhnuté na jednoduché používanie, takže už po stlačení jedného tlačidla začnete nahrávať vo vysokom rozlíšení. S videokamerou Philips budete vždy okamžite pripravení nasnímať aj nečakané momenty a nezmeškáte tak ani jeden okamih.

 • Rýchle zdieľanie cez e-mail a publikovaním na stránkach Facebook/YouTube

  Rýchle zdieľanie cez e-mail a publikovaním na stránkach Facebook/YouTube

  So zabudovaným softvérom Windows môžete bez akýchkoľvek ťažkostí zverejniť svoje videá na webových lokalitách ako YouTube, Facebook, Twitter a Vimeo. Používatelia počítačov Mac môžu jednoducho organizovať, upravovať a zdieľať obsah pomocou aplikácie iMovie balíka iLife. Pomocou pokročilých komprimačných technológií dokáže formát HD videa (H.264), ktorý používa videokamera Philips, vytvárať menšie súbory v porovnaní so štandardnými videokamerami, digitálnymi fotoaparátmi a mobilnými telefónmi bez akejkoľvek straty kvality obrazu, vďaka čomu ich môžete zdieľať rýchlejšie! Tieto súbory môžu využívať aj iné programy ako napr. iPhoto a Windows Movie Maker.

 • Vdýchnite spomienkam život s vynikajúcimi detailmi na videách v rozlíšení Full HD

  Vdýchnite spomienkam život s vynikajúcimi detailmi na videách v rozlíšení Full HD

  Snímajte a sledujte videá v kvalite úplného vysokého rozlíšenia (Full HD 1080p). Hodnota „1080“ sa vzťahuje na rozlíšenie displeja v zmysle počtu horizontálnych riadkov na obrazovke. Písmeno „p“ znamená progresívne riadkovanie alebo sekvenčné zobrazovanie riadkov v každej snímke. Rozlíšenie 1080p vám zaručí video v kvalite, ktorá je vyššia ako kvalita používaná v bežných mobilných telefónoch a digitálnych fotoaparátoch. Okrem toho táto videokamera používa rovnaký formát videa ako prehrávače a disky Blu-ray – H.264. Tento veľmi dômyselný formát prináša vynikajúcu kvalitu obrazu v HD, ktorý vám umožní vychutnať si spomienky v krištáľovo čistom obraze.

 • Predbežné nahrávanie 3 s zachytí momenty, ktoré vás zaskočia

  Predbežné nahrávanie 3 s zachytí momenty, ktoré vás zaskočia

  Tie najlepšie chvíle v živote vás niekedy dokážu zaskočiť. Ale s funkciou predbežného nahrávania 3 sekúnd môžete na videu zachytiť viac, aj keď stlačíte tlačidlo až o niekoľko sekúnd neskôr. S aktivovanou funkciou predbežného nahrávania 3 s začne videokamera automaticky nahrávať tri sekundy predtým, ako stlačíte tlačidlo nahrávania. Pomocou tejto trvalej vyrovnávacej pamäte už nikdy nezmeškáte možnosť zachytiť niečo na video.

 • Zásuvka na karty Micro SD pre až 32 GB alebo 16 hodín videa v HD

  Zásuvka na karty Micro SD pre až 32 GB alebo 16 hodín videa v HD

  Vďaka zásuvke na karty Micro SD videokamery Philips teraz môžete snímať, koľko len chcete. Karty Micro SD s malými rozmermi, no veľkou úložnou kapacitou bezpečne uložia všetky vaše videá a fotografie. Jej maličké rozmery zároveň umožnia pribaliť si na cestu ešte zopár ďalších. Zásuvka na karty na videokamere bez problémov pojme všetky univerzálne karty Micro SD, čím umožní rozšíriť pamäť až na 32 GB a poskytne tak 16 hodín videa vo vysokom rozlíšení HD. Tak do toho, spustite už nahrávanie.

 • Rozlíšenie až 5 megapixelov na vytváranie fotografií vysokej kvality

  Rozlíšenie až 5 megapixelov na vytváranie fotografií vysokej kvality
 • Priame pripojenie k televízoru cez HDMI umožňuje sledovanie videí vo vysokom rozlíšení

  Priame pripojenie k televízoru cez HDMI umožňuje sledovanie videí vo vysokom rozlíšení
 • Integrovaný konektor USB umožňuje bezproblémové pripojenie k počítaču PC/Mac

  Integrovaný konektor USB umožňuje bezproblémové pripojenie k počítaču PC/Mac
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať