HD videokamera

  HD videokamera

  Snímanie a zdieľanie skvelých momentov – bez námahy

  Vytvárajte úžasné videá v kvalite Full HD a zdokonaľte ich pomocou vynikajúcej stabilizačnej technológie videokamery ESee. Dva formáty zápisu umožňujú nielen záznam vo vysokom rozlíšení HD, ale aj záznam vhodný pre e-mail, takže môžete zdieľať videá na obrazovke televízora až 4-krát rýchlejšie.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Snímanie a zdieľanie skvelých momentov – bez námahy

So špičkovou technológiou Anti-Shake

 • Rýchle zdieľanie cez e-mail a publikovaním na stránkach Facebook/YouTube

  Rýchle zdieľanie cez e-mail a publikovaním na stránkach Facebook/YouTube

  So zabudovaným softvérom Windows môžete bez akýchkoľvek ťažkostí zverejniť svoje videá na webových lokalitách ako YouTube, Facebook, Twitter a Vimeo. Používatelia počítačov Mac môžu jednoducho organizovať, upravovať a zdieľať obsah pomocou aplikácie iMovie balíka iLife. Pomocou pokročilých komprimačných technológií dokáže formát HD videa (H.264), ktorý používa videokamera Philips, vytvárať menšie súbory v porovnaní so štandardnými videokamerami, digitálnymi fotoaparátmi a mobilnými telefónmi bez akejkoľvek straty kvality obrazu, vďaka čomu ich môžete zdieľať rýchlejšie! Tieto súbory môžu využívať aj iné programy ako napr. iPhoto a Windows Movie Maker.

 • Vďaka špičkovej technológii Anti-Shake môžete snímať čistejšie a stabilnejšie videá

  Vďaka špičkovej technológii Anti-Shake môžete snímať čistejšie a stabilnejšie videá

  Pokročilá technológia Anti-Shake vám umožní nahrávať skvelé videá, o ktoré sa vždy s hrdosťou podelíte. Stabilné a plynulé videá zabezpečujú gyroskopické snímače vybavené pokročilými algoritmami. Tieto snímače merajú vzdialenosť medzi zemou a objektívom kamery a pri každom zachvení videokamery vykonajú potrebné korekcie. Táto pokročilá technológia vám vždy pomôže zachytiť nerozmazaný obraz a umožní vám nasnímať tie najlepšie okamihy v živote na úžasných videách.

 • Zápis v dvoch formátoch – formát Full HD a formát vhodný pre e-mail

  Zápis v dvoch formátoch – formát Full HD a formát vhodný pre e-mail

  Videá Full HD sú skvelé na sledovanie na televízoroch HD. Ale keby ste chceli poslať video e-mailom alebo ho zdieľať online, veľký súbor v HD bude potrebné skomprimovať a skonvertovať do formátu vhodného pre e-mail. Pri tejto videokamere tento problém mať nebudete, pretože ponúka zápis v dvoch formátoch. Zapnite túto funkciu a vaše videá sa budú zaznamenávať v dvoch formátoch súčasne – Full HD (1080p) a QWVGA (240p) vhodný pre e-mail. To vám umožní naplno si vychutnávať videá na obrazovke televízora v HD a zároveň vám poskytne aj formát, ktorý môžete okamžite zdieľať elektronicky.

 • Vdýchnite spomienkam život s vynikajúcimi detailmi na videách v rozlíšení Full HD

  Vdýchnite spomienkam život s vynikajúcimi detailmi na videách v rozlíšení Full HD

  Snímajte a sledujte videá v kvalite úplného vysokého rozlíšenia (Full HD 1080p). Hodnota „1080“ sa vzťahuje na rozlíšenie displeja v zmysle počtu horizontálnych riadkov na obrazovke. Písmeno „p“ znamená progresívne riadkovanie alebo sekvenčné zobrazovanie riadkov v každej snímke. Rozlíšenie 1080p vám zaručí video v kvalite, ktorá je vyššia ako kvalita používaná v bežných mobilných telefónoch a digitálnych fotoaparátoch. Okrem toho táto videokamera používa rovnaký formát videa ako prehrávače a disky Blu-ray – H.264. Tento veľmi dômyselný formát prináša vynikajúcu kvalitu obrazu v HD, ktorý vám umožní vychutnať si spomienky v krištáľovo čistom obraze.

 • Rozlíšenie až 10 megapixelov na vytváranie fotografií vysokej kvality

  Rozlíšenie až 10 megapixelov na vytváranie fotografií vysokej kvality
 • Blesk, automatické zaostrenie, rozpoznávanie tvárí a úsmevov

  Blesk, automatické zaostrenie, rozpoznávanie tvárí a úsmevov
 • Priame pripojenie k televízoru cez HDMI umožňuje sledovanie videí vo vysokom rozlíšení

  Priame pripojenie k televízoru cez HDMI umožňuje sledovanie videí vo vysokom rozlíšení
 • Integrovaný konektor USB umožňuje bezproblémové pripojenie k počítaču PC/Mac

  Integrovaný konektor USB umožňuje bezproblémové pripojenie k počítaču PC/Mac
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať