Mobilný telefón

  Mobilný telefón

  Je to malý zázrak

  Philips 639 je jedinečný telefón s vyklápacím krytom a vonkajšou obrazovkou ukrytou za zrkadlom v plnej dĺžke. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Je to malý zázrak

Zrkadlové FX

 • Zrkadlové FX magické efekty zobrazovania

  Objavte magickú obrazovku so špeciálnymi efektmi skrytými za zrkadlom. Zrkadlové FX magické zobrazovacie efekty používajú zrkadlo, aby skryli externú obrazovku displeja. Obrazovka displeja sa zobrazí, keď telefón začne zvoniť.

 • Jasný vedľajší LCD displej OLED

  Technológia OLED vám ponúka vynikajúco jasný displej, ktorý umožňuje lepšie animácie pre zdieľanie s druhými.

 • Vtipné animácie pre zábavu s vašim telefónom

  Vtipné animácie vám umožňujú vychutnať si prispôsobený budík každých 15, 30 a 60 minút „vtipnými hodinami“ (napr. gong a zvony), vybrať 1 až 5 animácií so zvieratami (korytnačka, žaba, tiger, zajac alebo panda) a smiať sa spolu s priateľmi.

 • MMS (Multimedia Messaging Service)

  MMS (Multimedia Messaging Service) umožňuje vášmu mobilnému telefónu spolu s textovými správami odosielať a prijímať obrázky, video a zvukové súbory.

 • Zmixujte si pomocou BeDJ svoje vlastné polyfonické melódie a zvonenia

  Úžasná funkcia BeDJ umožňuje jednoduché vytváranie, vychutnávanie a zdieľanie vlastných hudobných mixov, a to kedykoľvek a kdekoľvek, čím ponúka neobmedzenú kreativitu pomocou skutočného prenosného mixážneho štúdia. Vytvorte si vlastné zvuky pomocou preddefinovaných štýlov od známych medzinárodných DJ-ov, vlastných polyfonických zvonení z vášho telefónu alebo prevzatím obsahu cez WAP, infračervený port alebo MMS a namixujte až 9 rôznych skladieb v reálnom čase.

 • TFT displej so 65 536 úžasnými farbami

  Skvelý TFT displej so 65 536 farbami ponúka vysoký kontrast a jas so 65 536 úžasnými farbami a veľmi jemným rozstupom pre čistú a jasnú farebnú grafiku a fotografie.

 • 32-tónové bohaté polyfonické melódie

  32-tónové polyfonické melódie dokážu vytvárať simultánne tóny rôznych zvukov pomocou formátu MIDI, čím sa dosahujú prirodzenejšie a realistickejšie hudobné výsledky, ktoré znejú ako malý orchester s rôznymi nástrojmi a dosahujú vynikajúce zvukové efekty.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať