Bezdrôtový telefón

  Bezdrôtový telefón

  Odvážna sofistikovanosť

  V bezdrôtovom telefóne Philips D630 sa prvotriedny dizajn snúbi s vysokým výkonom. Nechýba veľký farebný displej, nastavenia súkromia, elektronický strážca detí a mnoho ďalších funkcií. Vysokokvalitný zvuk zaručí úžasnú reprodukciu zvuku, takže každý rozhovor bude jasný – a to zakaždým. Zobraziť všetky výhody

  Odporúčaná predajná cena: 49,99 €

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bezdrôtový telefón

4, 6 cm/1, 8" farebný displej TFT, Slúchadlo s hlasitým odposluchom D6301B/53 Nájsť podobné výrobky

Odvážna sofistikovanosť

 • Identifikácia volajúceho – vždy viete, kto volá*

  Identifikácia volajúceho – vždy viete, kto volá*

  Niekedy môže byť vhodné vedieť, kto volá, ešte pred tým, ako zdvihnete. A naša funkcia identifikácie volajúceho vám pomôže zistiť, kto je na druhej strane linky.

 • Nízka úroveň vyžarovania (režimy ECO a ECO+) a spotreba energie

  Nízka úroveň vyžarovania (režimy ECO a ECO+) a spotreba energie

  Telefóny značky Philips sú energeticky úsporné a navrhnuté s ohľadom na životné prostredie. Keď je aktivovaný režim ECO, hodnota vyžarovania je znížená až o 60 % a pri nabíjaní telefónu až o 95 %. Pri aktivácii režimu ECO+ klesá hodnota vyžarovania až na nulu.

 • Čierna listina, anonymný hovor, tichý režim, blokovanie hovorov

  Čierna listina, anonymný hovor, tichý režim, blokovanie hovorov

  Funkcia čiernej listiny zabráni prijímaniu hovorov z konkrétnych čísel alebo čísel začínajúcich určitými číslicami a ušetrí vás od neželaných hovorov. Umožňuje zablokovať 4 rady čísel. Funkcia anonymného hovoru zabráni prijímaniu hovorov z utajených čísel, ktoré môžu používať telemarketingoví predajcovia. Okrem toho telefón nezazvoní vo chvíľach, keď by vás mohol vyrušiť. Vďaka tichému režimu môžete telefón nastaviť tak, aby bol v určitých hodinách tón zvonenia vypnutý, a vychutnávať si tak pokoj a ticho. Vďaka blokovaniu hovorov môžete predchádzať nečakane vysokým účtom za telefón blokovaním hovorov na konkrétne čísla začínajúce určitými číslicami (napr. audiotextové linky).

 • Samostatné slúchadlo s reproduktorom na jednoduché hovory bez použitia rúk

  Samostatné slúchadlo s reproduktorom na jednoduché hovory bez použitia rúk

  Režim bez použitia rúk využíva vstavaný reproduktor hlasného odposluchu, ktorý zosilní hlas volajúceho, čím vám umožní hovoriť a počúvať počas hovoru bez toho, aby ste museli držať telefón pri uchu. Toto je veľmi užitočné hlavne vtedy, ak chcete hovor zdieľať s druhými alebo jednoducho vykonávať viac vecí naraz.

 • HQ-Sound: zvuková technika vysokej kvality prináša vynikajúci zvuk

  HQ-Sound: zvuková technika vysokej kvality prináša vynikajúci zvuk

  Bezdrôtové telefóny Philips s technológiou HQ-Sound: Staviame na desaťročiach skúseností a prelomových inovácií, vďaka ktorým vyvíjame zvukové produkty triedy Hi-Fi a špičkové slúchadlá, takže naše telefóny DECT poskytujú vynikajúcu čistotu hlasu. V oblasti zlepšovania kvality zvuku mysleli naši zvukoví technici a architekti skutočne na všetko – komponenty vysokej kvality, digitálne spracovanie signálu, rozsiahle testovanie a jemné dolaďovanie. Výsledný zvuk je detailný, jemný a autentický. Zvuk je taký kvalitný a prirodzený, že máte pocit, ako by ste boli osobne na mieste.

 • Profily MySound, ktoré splnia vaše zvukové preferencie

  Profily MySound, ktoré splnia vaše zvukové preferencie

  Vnímanie zvuku je subjektívne a každému pri počúvaní vyhovuje niečo iné. Profily MySound prinášajú do konverzácie prejav osobnosti, lebo umožňujú zvoliť taký zvukový profil, ktorý najlepšie vyhovie vašim zvukovým preferenciám: Jasný – hlasy budú znieť jasnejšie a čistejšie, Jemný – priateľskejšie, mäkšie tóny, Teplý – hlasy budú znieť prívetivo a vrúcne.

 • Položky s tromi poľami na priradenie 3 čísel k jednému kontaktu

  Položky s tromi poľami na priradenie 3 čísel k jednému kontaktu

  V dnešnej dobe má väčšina ľudí v adresári kontakty s viacerými číslami. Náš zoznam kontaktov umožňuje jednoduchú správu kontaktov. Jednoducho si uložte tri telefónne čísla pre maximálne 100 kontaktov, máte na výber tri rôzne políčka: číslo domov, číslo do práce alebo mobil.

 • Až 18 hodín hovoru na jedno nabitie

  Až 18 hodín hovoru na jedno nabitie
 • Elektronický strážca detí vás upozorní, keď si dieťa vyžaduje vašu pozornosť

  Keď vás vaše dieťa potrebuje, zariadenie vás na to upozorní. Stačí umiestniť slúchadlo DECT do miestnosti dieťaťa a keď dieťa začne plakať, upozornenie sa prenesie do základnej stanice alebo iného telefónu DECT (t.j. iné číslo pevnej linky), prípadne mobilného telefónu (keď ste vonku).

 • Priradenie tónu zvonenia ku konkrétnemu kontaktu

  Najdôležitejším ľuďom vo vašom živote môžete priradiť vlastné zvonenie. Keď vám najbližšie zavolajú, príjemne vás na to upozorní známa melódia. Špeciálne zvonenia môžete priradiť až k 9 rôznym kontaktom alebo skupinám kontaktov.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • *Táto funkcia vyžaduje dodatočné predplatenie služby Identifikácia volajúceho. Bližšie informácie získate u svojho miestneho sieťového operátora.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať