Bezdrôtový hudobný prehrávač pre zariadenia Android™

  Streamium

  Bezdrôtový hudobný prehrávač pre zariadenia Android™

  Streamujte hudbu z PC/MAC a Internetu – bezdrôtovo

  S týmto bezdrôtovým hudobným prehrávačom Philips môžete prehrávať internetové rádiá a vysielať hudbu z počítača PC/Mac do svojho Hi-Fi systému. Sledujte prehrávaný obsah na plnofarebnej obrazovke a ovládajte ho pomocou diaľkového ovládania alebo smartfónu cez aplikáciu diaľkového ovládania Philips.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Streamium Bezdrôtový hudobný prehrávač pre zariadenia Android™

Streamujte hudbu z PC/MAC a Internetu – bezdrôtovo

Posadnutí zvukom

 • Bezdrôtový prenos hudby a fotografií z počítača PC/MAC

  Bezdrôtový prenos hudby a fotografií z počítača PC/MAC

  Váš počítač PC/MAC je plný hudby, ktorú teraz môžete pohodlne prenášať do vášho zvukového zariadenia Philips – bez nespratných káblov. Podeľte sa o svoje obľúbené skladby s ostatnými na párty alebo si ich jednoducho vychutnávajte v pohodlí svojej domácnosti. To platí aj pre vaše zbierky fotografií – prezerajte si ich a počúvajte pritom svoje obľúbené melódie. Odomknite poklady vášho počítača PC/MAC s pohodlným bezdrôtovým prenosom.

 • Premeňte svoj smartfón na diaľkové ovládanie AV výrobkov Philips

  Premeňte svoj smartfón na diaľkové ovládanie AV výrobkov Philips

  Aplikácia Philips MyRemote vám umožní používať váš smartfón – iPhone, iPod Touch alebo Android – ako diaľkové ovládanie k sieťovo pripojeným AV výrobkom značky Philips. Táto aplikácia automaticky rozpozná váš prehrávač Blu-ray, domáce kino alebo audio systém Streamium značky Philips, ktoré sú pripojené k vašej domácej sieti Wi-Fi, a umožní vám okamžite ovládať tieto zariadenia z akéhokoľvek miesta u vás doma. A ak máte v sieti pripojené viac ako jedno AV zariadenie značky Philips, aplikácia vám ponúkne možnosť výberu medzi nimi a budete ich môcť ovládať nezávisle od seba. Táto bezplatná aplikácia bolo vyvinutá exkluzívne spoločnosťou Philips.

 • Vysielajte a vychutnávajte si viac ako 10 miliónov skvelých skladieb zo služby Napster*

  Vysielajte a vychutnávajte si viac ako 10 miliónov skvelých skladieb zo služby Napster*

  Získajte všetku hudbu, ktorú ste vždy chceli, pomocou služby Napster – online hudobná služba, ktorá ponúka viac ako 10 miliónov skladieb od 790 000 interpretov, 980 000 albumov a všetky žánre. Prístup do služby Napster je na mikrosystémoch Philips veľmi jednoduchý vďaka LCD displeju s ikonami a poskytne vám všetku hudbu, po ktorej ste vždy túžili – a to rýchlo a jednoducho. Stačí niekoľko kliknutí a rozsiahla knižnica služby Napster sa oslobodí od vášho počítača PC alebo MAC a bude sa bezdrôtovo prenášať, takže si ju môžete vychutnávať na systéme Philips. Zmeňte svoj spôsob počúvania hudby ešte dnes.

 • Nalaďte si a objavte tisíce internetových rozhlasových staníc

  Nalaďte si a objavte tisíce internetových rozhlasových staníc

  Prehrávač Streamium prináša možnosť naladiť si tisíce internetových rozhlasových staníc. Teraz dokážete udržať krok s hudbou na celom svete. Audio systém Streamium jednoducho pripojíte k internetu a svoje obľúbené online relácie si môžete vypočuť bez zapnutia PC/MAC.

 • Funguje s domácim širokopásmovým pripojením a Wi-Fi smerovačom

  Funguje s domácim širokopásmovým pripojením a Wi-Fi smerovačom

  Tento HiFi systém Philips sa dodáva s portom Ethernet, ktorý umožňuje pripojenie na Internet systémom plug-and-play cez protokol DHCP. Systém má tiež certifikát B/G Wi-Fi, takže je kompatibilný s ľubovoľným smerovačom s certifikáciou B/G Wi-Fi dostupným na trhu. Tento jednoduchý a praktický systém má tlačidlo chráneného nastavenia Wi-Fi, ktoré vytvorí bezpečné pripojenie Wi-Fi v priebehu niekoľkých sekúnd.

 • Technológia FullSound obohatí vašu hudbu plnšími basmi a čistým zvukom

  Technológia FullSound obohatí vašu hudbu plnšími basmi a čistým zvukom

  Inovatívna technológia FullSound od spoločnosti Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju komprimovanú hudbu v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí vašu dušu a roztancuje vaše nohy.

 • Pripojte ho k svojmu stereofónnemu systému alebo systému domáceho kina

  Pripojte ho k svojmu stereofónnemu systému alebo systému domáceho kina
 • Zobrazte obaly albumov plnofarebne

  Spestrite svoj poslucháčsky zážitok pomocou plnofarebných obrázkov obalov albumov. V hudobných súboroch sú vložené obrázky obalov albumov, ktoré sa automaticky zobrazia pri vyberaní a prehrávaní skladieb. Vaša hudba vďaka obalom albumov jednoducho ožije.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Napster je dostupný len v Nemecku a Spojenom kráľovstve.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať