Prenosný DVD prehrávač

  DVD playback

  Prenosný DVD prehrávač

  Tenká súprava s priečinkom na DVD

  Kúzlo filmov a hudby ožíva na modeli Philips PET836 typu tablet s 8,5” displejom LCD. Pomocou vstavaného prijímača digitálnej TV si vychutnajte voľne šírené digitálne TV programy. Dodáva sa s inteligentným držiakom do vozidla a konektorom USB.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Tenká súprava s priečinkom na DVD

so vstavaným prijímačom digitálnej TV

 • Prehrávanie DVD, DVD+/-R a DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® a MPEG4 filmov

  Prehrávanie DVD, DVD+/-R a DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® a MPEG4 filmov

  S podporou formátu DivX® si môžete vychutnať videá vo formáte DivX® v pohodlí vašej obývačky. Formát DivX® je založený na technológii kompresie videa MPEG4, ktorá vám umožňuje ukladanie veľkých súborov, ako sú filmy, ukážky a hudobné videoklipy na médiá ako CD-R/RW, pamäťové karty a DVD-video. CD formátu DivX® je možné prehrávať na niektorých DVD prehrávačoch, DVD rekordéroch a na systémoch domáceho kina.

 • Prehrávanie MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Prehrávanie MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Technológia kompresie zvuku umožňuje, aby sa veľkosť veľkých súborov s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšila bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 alebo WMA predstavujú dva z formátov kompresie, ktoré vám umožnia vychutnávať svet digitálnej hudby na prehrávači Philips. Prevezmite MP3 alebo WMA piesne z autorizovaných hudobných stránok na internete, prípadne vytvorte svoje vlastné hudobné súbory vo formáte MP3 alebo WMA tak, že skonvertujete svoje hudobné disky CD a prenesiete ich do prehrávača.

 • Zdieľajte obrazové súbory JPEG pomocou Picture CD

  Zdieľajte obrazové súbory JPEG pomocou Picture CD

  Prehrávateľnosť viacerých formátov umožňuje zobrazovať obrázky na cestách a prehrávať väčšinu diskových formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • Podpora DVB-T pre voľne vysielané digitálne TV a rádiové kanály

  Podpora DVB-T pre voľne vysielané digitálne TV a rádiové kanály

  Rozšírte svoje zážitky v oblasti zábavy a vychutnajte si programy na digitálnych kanáloch - zadarmo. Vďaka DVB-T (Pozemné digitálne televízne vysielanie), môžete v Európe prijímať bezplatné TV a rádiové programy v digitálnej kvalite. Signál je uchovávaný v digitálnej kvalite bez akýchkoľvek analógových medzivstupov, aby sa uchovala tá najvyššia kvalita.

 • Užívajte si až 3 hodiny prehrávania so vstavanou batériou*

  Užívajte si až 3 hodiny prehrávania so vstavanou batériou*

  Tento prehrávač značky Philips sa dodáva s kompaktnou vstavanou nabíjateľnou batériou pre dlhotrvajúce napájanie. Na jediné nabitie si môžete až 3 hod. vychutnávať nepretržité prehrávanie filmov, fotografií alebo hudby. Len pripojte napájací kábel a nabite prehrávač - je to veľmi jednoduché.

 • Inteligentné upevnenie do auta pre jednoduché používanie

  Inteligentné upevnenie do auta pre jednoduché používanie

  Ak si chcete vychutnávať zábavu na cestách, prečo si so sebou z domu nevziať prenosný DVD prehrávač na cestu? Jedinečný systém upevnenia do auta zaistí bezpečnosť a jednoduché používanie s rýchlo uvoľniteľným ramenom, ktoré umožňuje jednoducho odstrániť prehrávač, keď sa nepoužíva. Prenosný DVD prehrávač si môžete vziať so sebou a v aute nechať len upevnenie.

 • USB pripojenie pre prehrávanie fotografií a hudby z USB zariadení

  USB pripojenie pre prehrávanie fotografií a hudby z USB zariadení

  Jednoducho pripojte svoje prenosné zariadenie k USB portu na vašom prenosnom DVD prehrávači Philips a prehrávajte hudbu a fotografie priamo z USB. Teraz sa môžete podeliť o svoje obľúbené okamihy so svojou rodinou a priateľmi.

 • Pribalené ochranné puzdro

  Pribalené ochranné puzdro
Zobraziť všetky špecifikácie
 • DivX, DivX Certified a príslušné logá sú obchodné značky spoločnosti DivXNetworks, Inc. a používajú sa na základe licencie.
 • Windows Media a logo Windows sú obchodné značky alebo registrované obchodné značky spoločnosti Microsoft Corporation v USA a/alebo iných krajinách.
 • Životnosť batérie závisí od používania a nastavení.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať