1
Zvuk a video

Multimediálny ovládací panel

  USB

  Multimediálny ovládací panel

  Jednoduché a predsa revolučné ovládanie

  Toto bezdrôtové multimediálne diaľkové ovládanie s dotykovou obrazovkou ponúka jednoduché, na aktivite založené rozhranie na ovládanie domácej zábavy. Má sprievodcu nastavením priamo na obrazovke, dá sa teda nastaviť v niekoľkých krokoch a hneď je pripravený fungovať!

  Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Jednoduché a predsa revolučné ovládanie

 • Ovládajte niekoľko zariadení jedným dotykom

  Ovládajte niekoľko zariadení jedným dotykom

  Jednodotykové ovládanie vám umožní zadávať viacnásobné príkazy jediným stlačením tlačidla prostredníctvom makra. Makro spája reťazce predprogramovaných príkazov do jedného tlačidla. A preto stlačením jedného tlačidla spustíte sériu funkcií.

 • Inteligentný sprievodca nast. znamená, že pri inštalácii nepotrebujete počítač

  Inteligentný sprievodca nast. znamená, že pri inštalácii nepotrebujete počítač

  Sprievodca nastavením poskytuje sprevádzanie krok za krokom, ktoré prispôsobí zariadenie, aby úplne vyhovovalo vášmu systému domácej zábavy. Vďaka tomu, že sa zariadenie naučí, aké vybavenie máte a ako je vzájomne prepojené, vytvorí si vlastné makrá, ktoré umožňujú úplné ovládanie vášho systému domácej zábavy.

 • Rozsiahla databáza infračervených kódov pre väčšinu zariadení a značiek

  Databáza univerzálnych IR kódov je zabudovaná knižnica infračervených kódov jednotlivých ovládačov. Táto funkcia umožňuje ovládať vaše zariadenia bez potreby naučiť sa individuálnym signálom. Vyberte správnu sadu kódov z databázy pre zariadenie, ktoré chcete ovládať, aktivujte ovládanie prakticky každého audio/video systému na dnešnom trhu – bez ohľadu na model alebo značku.

 • Intuitívne klávesové skratky pre ovládanie A/V zariadení jedným dotykom

  Namiesto ovládania zariadení po jednom, aktívne ovládanie spája najčastejšie používanie funkcie do aktivít, ako napríklad „Pozerať DVD“ alebo „Počúvať CD“. Zariadenie nezávisle prispôsobí používateľské rozhranie k pohotovej aktivite.

 • Integrovaná možnosť pripojenia WiFi pre bezdrôtovú prácu so sieťou

  Pripojenie WiFi tiež známe ako IEEE 802,11 používa rádiofrekvenčné signály na podobnú komunikáciu ako pri káblových počítačových sieťach. Pre základnú komunikáciu sa používajú sieťové protokoly TCP/IP.

 • Atraktívny a jednoducho čitateľný dotykový far. LCD displej

  Farebný LCD displej s dotykovou obrazovkou s lepšou čitateľnosťou a schopnosťou zobrazenia farebných tlačidiel a pozadí. Jednoduchý výber tlačidiel a príkazov pomocou dotykovej obrazovky.

 • Ovládanie prehrávania médií z PC do TV alebo audio zariadenia

  Z pohodlia vášho gauča môžete ovládať reprodukciu digitálneho obsahu (prehrávanie, zastavenie, hlasitosť, ...), ktorý sa nachádza na inom mieste (napr. v PC), na odkazovacom AV zariadení (TV, audiosystém). Ovládacie zariadenie komunikuje prostredníctvom UPnP so zdrojom (PC) a reprodukujúcim zariadením (multimediálny adaptér pripojený k TV alebo audiosystému) a spúšťa tok obsahu medzi obidvomi zariadeniami.

 • Dodatočné pohodlie vďaka náhľadu fotografií na zariadení

  Protokol UPnP umožňuje náhľad digitálnych fotografií dostupných v sieti na zariadení.

 • Automatická aktualizácia prispôsobených TV zoznamov z Internetu

  Elektronický sprievodca programom (EPG) je aplikácia využívaná na zaznamenanie aktuálnych a plánovaných programov, ktoré sú alebo budú prístupné na jednotlivých kanáloch, a krátke zhrnutie alebo komentár ku každému programu. Internetový EPG ponúka prehľad programov, ktoré sú presne prispôsobené vašej chuti, pomocou pohodlných žánrových, časových a dátumových filtrov. Keďže podrobnosti o programoch sa obnovujú každých 24 hodín cez plne automatizované preberanie prostredníctvom bezdrôtového pripojenia, tak vám nikdy nebudú chýbať najnovšie a najvýznamnejšie informácie o tom, čo beží.

 • Praktické učenie sa IR kódu od iného diaľkového ovládania

  Funkcia učenia sa je proces, pri ktorom diaľkové ovládanie zachytí a uloží infračervené signály z iných ovládačov pre ich neskoršie použitie. Ak sa kódy zariadenia nenachádzajú v databáze na základnej doske, vždy sa použije učenie z originálneho ovládania, jednoduchým namierením na neho.

 • Ďalšie funkcie vďaka budúcim softvérovým aktualizáciám

  Aby vaše zariadenie držalo krok s dobou a rozšírili sa jeho funkcie, môžete si prevziať nové verzie softvéru, keď budú k dispozícii. Pripojte zariadenia k Internetu, priamo alebo pomocou počítača, a spustite aktualizačný program.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať