Počítačové slúchadlá

  Počítačové slúchadlá

  Prispôsobiteľné počítačové slúchadlá

  Toto štíhle riešenie pre PC umožní na mieru si prispôsobiť slúchadlá pomocou prispôsobiteľných náušníkov. S krištáľovo čistým prenosom hlasu a pohodlnou konštrukciou slúchadlového pásu môžete pohodlne klebetiť celé hodiny.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prispôsobiteľné počítačové slúchadlá

Váš dokonalý spoločník k notebooku a stolovému počítaču

 • Prispôsobiteľné náušníky

  Prispôsobiteľné náušníky na týchto počítačových slúchadlách vám umožnia odlíšiť sa od ostatných vďaka náušníkom, ktoré vyjadrujú váš osobný štýl.

 • Vank. do uší zvyšujú pohodlie pri nosení a vylepšujú basy

  Špeciálny tvar a luxusné materiály použité pri vankúšikoch na uši týchto slúchadiel Philips zabezpečujú dokonalé prispôsobenie a maximálne pohodlie. Zabraňujú úniku zvuku a vylepšujú aj výkon basov. Vankúšiky na uši sú tvarované tak, aby sa dokonale prispôsobili oblasti okolo ucha.

 • 40mm reproduktor so zvukom bez skreslenia

  40mm reproduktor je vyrobený zo zmesi mylarového materiálu na dosiahnutie vyššej citlivosti a poskytuje zvuk bez počuteľného skreslenia.

 • Mikrofón s vysokou citlivosťou pre čisté snímanie hlasu

  Pre čisté a neprerušované online konverzácie sú tieto počítačové slúchadlá dokonalým riešením. Dodávajú sa s mikrofónom s vysokou citlivosťou, ktorý dokonale zachytí váš hlas.

 • Personalizujte si umiestnenie pre vyššie pohodlie počas dlhého používania

  Bez ohľadu na to, ako radi nosíte svoje slúchadlá, táto unikátna konštrukcia hlavového mostu vám vždy poskytne personalizovanú a pohodlnú polohu. Vďaka nastavovaniu výšky môžete nosiť slúchadlá oveľa dlhšie.

 • Ovl. hlasitosti/vypnutie zvuku na kábli

  Vypnite zvuk alebo upravte hlasitosť bez toho, aby ste museli ísť k zdrojovému audio zariadeniu.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať