Webová kamera

  Webová kamera

  Začnite komunikovať cez Skype

  Vynikajúca webová kamera pre Skype! Ľahko sa používa, sníma vynikajúce obrázky a obsahuje náhlavnú súpravu na komunikáciu bez echa. Môžete tiež pomocou niekoľkých kliknutí emailovať, spravovať a archivovať momentky a videoklipy. Videokomunikácia ešte doposiaľ nebola taká jednoduchá. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Začnite komunikovať cez Skype

 • Multimediálne slúchadlá a náhlavný mikrofón pre najlepšiu kvalitu zvuku

  Spolu s vašou webovou kamerou sa dodávajú multimediálne slúchadlá Philips. Náhlavný mikrofón zaručuje optimálnu kvalitu zvuku a komfortné používanie.

 • 30 snímok videa za sekundu pri rozlíšeniach Skype

  Pri 30 snímkach za sekundu si vychutnáte prirodzené a neprerušované videohovory bez skákajúceho obrazu. Táto hodnota predstavuje rovnakú obnovovaciu frekvenciu, ktorú používa Skype a vďaka tomu je videokomunikácia zaujímavejším zážitkom.

 • VGA rozlíšenie (640 x 480) pre ostré obrázky

  VGA (640 x 480) znamená, že približne 300 000 pixelov sa použije na vytvorenie celkového obrazu. Toto VGA rozlíšenie zaručuje ostré obrázky, ktoré sa môžu použiť pri dokumentoch, webových stránkach a e-mailoch.

 • Automatická optimalizácia obrazu pre vynikajúcu kvalitu obrazu

  Automatická optimalizácia obrazu vám pomôže získať maximom z vašej webovej kamery tak, že automaticky nastaví kameru a nastavenia obrazu, aby zodpovedali dostupnému svetlu.

 • Otočný objektív pre vynikajúce zameranie a prirodzené obrázky

  Otočný objektív pre vynikajúce zameranie a prirodzené obrázky. Rýchlo a jednoducho môžete dosiahnuť správny uhol kamery bez toho, aby ste pod ňu museli dávať predmety, ktoré zmenia jej sklon.

 • Stabilné upevnenie na akomkoľvek monitore prenosného počítača alebo na stole

  Viacfunkčný stojan zjednodušuje upevnenie webovej kamery na akýkoľvek monitor, stolný počítač, prenosný počítač alebo plochý povrch.

 • Správca inštalácie pre jednoduché nastavenie

  Nainštalujte svoju webovú kameru za pár sekúnd vďaka šikovnému správcovi inštalácie. Iba postupujte podľa jednoduchých pokynov pre nastavenie a webovú kameru nastavíte, aby sa perfektne prispôsobila k vášmu počítaču.

 • Vynikajúco kompatibilné so Skype a inými komunikačnými službami

  Webová kamera a jej softvér sa navrhli s ohľadom na Skype a iné komunikačné systémy. Pripojte video k Skype, MSN Messenger, Yahoo!, AOL Messenger a k iným bezplatným komunikačným službám. Funguje tiež s aplikáciou Windows Messenger a NetMeeting na videokonferenciu viacerých osôb a je navrhnutá tak, aby sa dala použiť aj v budúcnosti.

 • Kompatibilné s každým dostupným zobrazovacím softvérom

  Webová kamera funguje s každým dostupným bezplatným a profesionálnym zobrazovacím softvérom. Nasnímajte momentku alebo statický obrázok z videa a otvorte ho pomocou akéhokoľvek zobrazovacieho programu.

 • Tlačidlo momentky vám umožní nasnímať vynikajúce okamžité fotografie

  Jedným zatlačením tohto tlačidla webová kamera automaticky nasníma obrázok. Je to zábavný spôsob na zdieľanie obrázkov tak, že ich pridáte k e-mailom, na webové stránky alebo k dokumentom.

 • Nasnímajte, archivujte a spravujte obrázky a V-maily pomocou VLounge

  Softvér pre snímanie, správu a archivovanie momentiek a videoklipov veľmi praktickým spôsobom. Iba pomocou pár kliknutí myši budete môcť vytvoriť a zaslať videosprávy. Tento softvérový balík vám poskytne všetko, čo potrebujete pre úplné využitie webovej kamery od Philips.

 • Tlačidlo rýchleho spustenia VLounge pre okamžitú prevádzku

  Na spustenie aplikácie VLounge jednoducho stlačte tlačidlo rýchleho spustenia

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať