Webová kamera

  Webová kamera

  Vysoké rozlíšenie aj v tme

  Toto je jednoducho tá najlepšia webová kamera na svete. Využíva tú najmodernejšiu technológiu spoločnosti Philips a jej vysoko citlivá optika aj v tme nasníma tie najživšie obrázky vo vysokom rozlíšení. Dokonale sa preto hodí na internetové obrazové prenosy a monitorovanie domácnosti. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vysoké rozlíšenie aj v tme

S technológiou Pixel Plus a Digital Natural Motion

 • Funkcia Digital Natural Motion zabráni vzniku efektov chvenia

  Funkcia Digital Natural Motion zabráni vzniku efektov chvenia

  Spoločnosť Philips vyvinula Digital Natural Motion, aby zabránila vzniku chvejúcich efektov, ktoré sú vidieť pri pohyblivých obrazoch. Digital Natural Motion odhaduje pohyb v obraze a opravuje efekty chvenia u vysielaných a nahrávaných filmových materiálov (napríklad DVD). Výsledkom je hladká reprodukcia pohybu a vynikajúca ostrosť.

 • 90 snímok videa za sekundu pre stabilný obraz

  Bleskurýchla obnovovacia frekvencia 90 snímok za sekundu vytvára neuveriteľne stabilné obrázky, ktoré sú vynikajúce pre priame videokonferencie a diaľkové monitorovanie domácnosti.

 • Extrémne citlivá snímacia technológia pre prácu v tme

  Extrémne citlivý vysokokvalitný CCD snímač zaručuje prirodzene vyzerajúce obrázky aj v úplnej tme.

 • Sledovanie tváre automaticky nasleduje vašu tvár

  Moderný softvér kamery automaticky zaznamená vašu tvár a bude nastavovať objektív, aby vás počas pohybu sledoval. Zostanete v strede obrazu aj v prípade, že sa počas videokonferencie budete hýbať. Zaistí vám voľnosť, aby ste sa prejavili a prirodzene konverzovali.

 • 1,3 megapixelov pre výnimočnú kvalitu obrazu

  1,3 megapixelov je najvyššie dostupné rozlíšenie v oblasti webových kamier. Vďaka nemu môžete využívať vašu webovú kameru ako fotoaparát a snímať vysokokvalitné fotografie, vhodné na tlač väčšieho formátu s vysokou kvalitou.

 • Pixel Plus pre detaily, hĺbku a čistotu

  Pixel Plus je funkcia digitálneho spracovania obrazu, ktorá zvyšuje počet riadkov a počet pixelov. Výsledkom je obraz ostrý ako britva s neuveriteľnými detailmi a hĺbkou, vždy a z každého zdroja.

 • Presný sklenený objektív ponúka ostrejšiu kvalitu obrazu

  Ostré, zreteľné a jasné. Presný sklenený objektív vám zaistí vysokú kvalitu obrazu pri každom použití - od momentiek až po videokomunikácie. Objektívy s povrchovou úpravou sú pokryté špeciálnym filmom, aby sa predĺžila ich životnosť a ochránili sa pred opotrebovaním, poškodením a nahromadením prachu.

 • Pridajte k hovorom vysokokvalitné video a zvuk

  Webová kamera sa navrhla tak, aby pridala video k vašim internetovým hovorom, takže budete môcť svojich priateľov a rodinu nielen on-line vidieť, ale aj počuť. Funguje jednoducho a okamžite a je zaistená jej použiteľnosť do budúcnosti!

 • Prenášanie obrazu prostredníctvom Internetu v kvalite televízneho vysielania

  Táto kamera sa vďaka vysokej kvalite snímaného obrazu vynikajúco hodí na prenášanie obrazu prostredníctvom Internetu. Podeľte sa o vaše videá so svojimi kamarátmi a rodinou alebo ich vysielajte do celého sveta prostredníctvom siete Internet.

 • Detekcia pohybu pre spoľahlivé monitorovanie domácnosti

  So špeciálnou funkciou detekcie pohybu môžete nasnímať všetko, čo sa deje vo vašej domácnosti, zatiaľ čo nie ste doma. Nastavte kameru do režimu detekcie pohybu keď odchádzate z domu a nahrávanie sa spustí len vtedy, ak kamera zachytí v miestnosti nejaký pohyb.

 • 8 x digitálny zoom pre dokonalé detailné zábery

  Priblížte a oddiaľte, aby ste zaistili vynikajúce snímanie akéhokoľvek obrazu. Nastavujte zoom cez rozhranie na obrazovke, zatiaľ čo sa pozeráte na obrázok, takže ho môžete vynikajúco kontrolovať.

 • Ovládajte webovú kameru a jej aplikácie pomocou programu VLounge Advanced

  Vytvárajte a odosielajte V-maily v priebehu niekoľkých sekúnd. VLounge je sofistikovaný softvér, ktorý slúži na zaznamenávanie, správu a archiváciu snímok a video klipov prostredníctvom niekoľkých kliknutí myšou. Môžete ho tiež používať na monitorovanie domácnosti, detekciu pohybu a prenášanie obrazu prostredníctvom Internetu.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať