Digitálny fotog. rám s akumulátorom

  Bluetooth

  Digitálny fotog. rám s akumulátorom

  „..toto som ja a tvoja teta, keď sme boli ešte malé“

  Ľahko zabudneme, ktorí ľudia sú v našom hektickom programe skutočne najdôležitejší. Pomocou fotografického rámu Philips budú odteraz stredobodom vášho vesmíru. Tento vynikajúci rám má zabudovaný nabíjateľný akumulátor s kapacitou 2 hodiny, takže umožňuje prezeranie kedykoľvek a kdekoľvek. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Digitálny fotog. rám s akumulátorom

20, 3 cm/8", Multimédiá, Pomer strán 4:3 SPH8208/10 Nájsť podobné výrobky

„..toto som ja a tvoja teta, keď sme boli ešte malé“

Fotografický rám s akumulátorom

 • imagen Pro pre ostré, sýte a prirodzené farby pokožky

  Jedinečná technológia zdokonalenia imagen od spoločnosti Philips automaticky analyzuje vaše fotografie, aby upravila farbu a nastavila optimálny kontrast. imagen Pro predstavuje pokročilejšie zdokonalenie obrazu, ktoré zahŕňa 3 základné prvky z imagen, aby dosahovala lepšiu presnosť farieb, hĺbku farieb a inteligentný kontrast. Okrem toho imagen Pro ponúka zdokonalenú farbu pokožky, ostrejšie obrázky a sledovanie fotografií bez kmitania, čo je veľmi dôležité pri statických záberoch.

 • Pomer strán 4:3 pre optimálne zobrazenie bez skreslenia

  Fotografický rámik Philips zabezpečí zobrazenie vašich fotografií v pomere 4:3 a zaistí tak to najlepšie potešenie zo sledovania.

 • Dokovacia stanica na batérie s jednoduchým používaním

  Dokovacia stanica na batérie plní dve funkcie súčasne – ako stojan, aj ako nabíjačka batérií. Po úplnom nabití umožní vstavaná batéria až 2 hodiny prezerania fotografií bez pripojenia do siete.

 • Dotykové ovládacie prvky na okrajoch fotografického rámu

  Dotykové ovládacie prvky fotografického rámu sú počas prevádzky neustále podsvietené, čím umožnia jednoduché prechádzanie cez fotografie, videá aj hudobné súbory. V režime zobrazenia fotografií môžete prstom prechádzať po vodorovnom dotykovom okraji a ľahko tak vyberať nové fotografie z miniatúr zobrazených na obrazovke.

 • Prenos fotografií z mobilného telefónu cez Bluetooth

  Dobre vieme, aké populárne je snímanie fotografií pomocou mobilného telefónu. Teraz môžete takto vytvorené fotografie preniesť do fotografického rámu Philips cez rozhranie Bluetooth bez prídavných adaptérov či káblov.

 • Automatická prezentácia zo zariadenia USB alebo pamäťovej karty

  Automatická prezentácia sa spustí z akéhokoľvek pamäťového zariadenia USB alebo pamäťovej karty v tých prípadoch, keď nechcete kopírovať fotografie priamo do fotografického rámu.

 • Pridajte nový vzhľad starým spomienkam s technológiou RadiantColor

  RadiantColor je exkluzívna technológia spoločnosti Philips na zobrazenie menších fotografií v optimálnom pomere strán 4:3 tým, že rozšíri farby na okraji fotografií, ktoré nepokrývajú celú obrazovku, až po okraj obrazovky, čím odstráni čierne okraje a skreslenie spôsobené pomerom strán.

 • Automatické zapnutie/vypnutie displeja v predvolených časoch šetrí energiu

  Časovač zapne a vypne rámik PhotoFrame v nastavenom čase, čím sa zníži spotreba energie a tým aj vplyv na životné prostredie a ušetrí sa až jedna tretina nákladov na energiu.

 • Ekologický fotografický rám

  Fotografické rámy značky Philips sú navrhnuté a vyrobené v súlade s našimi princípmi ekologického dizajnu, ktoré sú zamerané na minimalizáciu celkového dopadu na životné prostredie prostredníctvom nižšej spotreby energie, odstránenia nebezpečných látok, nižšej hmotnosti, účinnejšiemu baleniu a lepšej recyklovateľnosti.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať