Webová kamera pre PC

  Webová kamera pre PC

  Párty sa môže začať!

  Užívajte si verné videá v rozlíšení 1,3 megapixelov a fotografie pri zvýšenom rozlíšení 8 megapixelov s úžasným zvukom, 5x digitálnym zoomom, okamžitým odovzdaním videa na YouTube a širokouhlým objektívom schopným zachytiť do záberu viac ľudí. Kĺb sa ľahko otáča, aby ste mohli objektív namieriť kamkoľvek.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Párty sa môže začať!

 • Hlava kamery sa sklápa dopredu, takže uľahčuje odkladanie

  Hlava kamery sa sklápa dopredu, takže uľahčuje odkladanie
 • Skutočné rozlíšenie 1,3 megapixela pre výnimočnú kvalitu obrazu

  So skutočným 1,3 megapixelovým rozlíšením videa vám neunikne žiadny detail. Vynikajúce vysokokvalitné pohybujúce sa zábery pre pútavé zobrazovanie cez webovú kameru.

 • Zdokonalených 8 megapixelov pre vyššiu čistotu fotografií

  Vaša webová kamera vám poskytne viac detailov s rozlíšením fotografií 8 megapixelov (softvérovo zdokonalené). To je dostatočné pre tlač obrázkov vo formáte plagátu s vysokým rozlíšením.

 • Vďaka širokouhlému objektívu sa do záberu zmestí viac osôb

  Širokouhlý vysokokvalitný sklenený objektív zabezpečuje väčšie zorné pole. Širokouhlý objektív funguje rovnakým spôsobom ako širokouhlý fotografický objektív a umožní snímanie viacerých osôb na videosnímku bez akejkoľvek straty kvality videa.

 • Okamžité odovzdávanie videa na lokalitu YouTube

  Zostaňte v kontakte s priateľmi a rodinou a zdieľajte svoje najnovšie videá na lokalite YouTube. Stačí pomocou webovej kamery vytvoriť osobné video a pomocou jedinej aplikácie odovzdať na lokalitu YouTube v 3 jednoduchých krokoch. Dvojitým kliknutím vyberte video, zadajte meno používateľa a heslo pre YouTube, potom zadajte predmet a popis videa (podľa potreby) a kliknite na tlačidlo „Odovzdať“.

 • 5 x digitálny zoom pre vynikajúce detailné zábery

  Priblížte a oddiaľte, aby ste zaistili vynikajúce snímanie akéhokoľvek obrazu. Nastavujte zoom cez rozhranie na obrazovke, zatiaľ čo sa pozeráte na obrázok, takže ho môžete vynikajúco kontrolovať.

 • S funkciou sledovania tváre už nikdy nezmeškáte úsmev

  Moderný softvér kamery automaticky zaznamená vašu tvár a bude nastavovať objektív, aby vás počas pohybu sledoval. Zostanete v strede obrazovky aj v prípade, že sa počas videokomunikácie budete hýbať. Získate tak voľnosť, aby ste sa mohli prejaviť a prirodzene komunikovať.

 • Video s prirodzenými 60 snímkami za sekundu

  Vytvárajte prirodzene vyzerajúce pohyblivé video rýchlosťou 60 snímok za sekundu. Ideálne pre videokomunikáciu s priateľmi alebo videozáznamy vo vysokej kvalite.

 • Vstavaný smerový mikrofón zabezpečí zvuk vysokej kvality

  Smerový mikrofón sa zameria na váš hlas, takže môžete hovoriť prirodzene a nemusíte sa posúvať bližšie k mikrofónu, aby vás bolo počuť. Takto sa automaticky potlačí hluk pozadia a dosiahne prirodzenejší zvuk.

 • Redukcia šumu vylepší čistotu reči

  Táto jedinečná technológia redukcie šumu potláča šum v pozadí a vylepšuje čistotu reči v tichých aj hlučných prostrediach.

 • Otočný kĺb umožňuje zamieriť kameru ľubovoľným smerom

  Vychutnajte si jedinečnú voľnosť webovej kamery s týmto šikovným dizajnom otočného kĺbu. Stačí otočiť kameru o 360° ktorýmkoľvek smerom a môžete filmovať kdekoľvek bez toho, aby ste museli premiestniť webovú kameru.

 • Univerzálna svorka pre stolový počítač, notebook alebo obrazovku

  Táto univerzálna svorka uľahčuje pripevnenie alebo montáž webovej kamery na vrchnú časť ľubovoľného stolového počítača, notebooku aj displeja LCD. Jej dizajn je veľmi bezpečný a webová kamera sa nepohne ani nespadne uprostred konverzácie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať