Multimediálne diaľkové ovládanie

  Multimediálne diaľkové ovládanie

  Dokonalá rozširovacia súprava pre PC so systémom Vista!

  Dokonalé riešenie na ovládanie funkcií aplikácie Media Center vášho PC. Stačí pripojiť adaptér USB k PC a môžete diaľkovo ovládať funkcie nahrávania vášho PC pre TV, DVD a pevný disk.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Dokonalá rozširovacia súprava pre PC so systémom Vista!

 • Multimediálne diaľkové ovládanie 4 v 1 na ovládanie PC, TV, STB a zosilňovača

  Multimediálne diaľkové ovládanie 4 v 1 je jedno diaľkové ovládanie, ktoré dokáže nahradiť niekoľko diaľkových ovládaní k TV, STB, zosilňovaču a MediaCenter PC. Toto diaľkové ovládanie má zabudované IR kódy pre väčšinu značiek týchto zariadení. Všetky kódy sú v príručke k diaľkovému ovládaniu. Pri inštalácii diaľkového ovládania jednoducho vyhľadáte kód pre vaše zariadenie a značku a zadáte ho do ovládania.

 • Rozsiahla databáza infračervených kódov pre väčšinu zariadení a značiek

  Databáza univerzálnych IR kódov je zabudovaná knižnica infračervených kódov jednotlivých ovládačov. Táto funkcia umožňuje ovládať vaše zariadenia bez potreby naučiť sa individuálnym signálom. Vyberte správnu sadu kódov z databázy pre zariadenie, ktoré chcete ovládať, aktivujte ovládanie prakticky každého audio/video systému na dnešnom trhu – bez ohľadu na model alebo značku.

 • Prechádzajte cez hudobné súbory pomocou TV/monitora

  Jednoduché prechádzanie médiami súvisí s diaľkovým ovládaním, ktoré umožňuje prechádzať cez obsah mediálnych súborov vo vašom MediaCenter PC, ako aj ovládania iných audio/video zariadení. Infračervený adaptér (IR) dodaný k diaľkovému ovládaniu sa pripojí k vášmu MediaCenter PC. Cez tento adaptér môžete pomocou diaľkového ovládania ovládať váš MediaCenter PC, prehľadávať súbory, vybrať súbor a prehrať ho na zvolenom zariadení.

 • Tlačidlo priameho prístupu na ovládanie Microsoft Media Center PC

  Na diaľkovom ovládaní sa nachádza vyhradené zelené tlačidlo pre aplikáciu Media Center. Umožňuje prístup k vyhradenej ponuke Microsoft Media Center PC.

 • Praktické učenie sa IR kódu od iného diaľkového ovládania

  Funkcia učenia sa je proces, pri ktorom diaľkové ovládanie zachytí a uloží infračervené signály z iných ovládačov pre ich neskoršie použitie. Ak sa kódy zariadenia nenachádzajú v databáze na základnej doske, vždy sa použije učenie z originálneho ovládania, jednoduchým namierením na neho.

 • Kompatibilné so systémom Microsoft Vista (vydania Media Center)

  Aby ste prehrali svoje obľúbené súbory médií na počítači s Microsoft Vista Media Center, diaľkové ovládanie je vybavené infračervenými kódmi na ovládanie vášho počítača s operačným systémom Vista pomocou dodaného infračerveného adaptéra. Po zapnutí obrazovky počítača a stlačení zeleného tlačidla sa roztvorí ponuka počítača s operačným systémom Vista. Teraz môžete prechádzať cez obsah pomocou diaľkového ovládania.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať