Multimediálne diaľkové ovládanie

  Multimediálne diaľkové ovládanie

  Okamžité prehľadávanie vašej hudobnej zbierky

  SRM7500 funguje ako druhá obrazovka vášho multimediálneho PC. Zobrazuje skladby v príjemnom grafickom rozložení, usporiadané podľa interpreta, albumu alebo žánru, a to priamo vo vašej dlani. Dá vám slobodu výberu hudby takmer z každého miesta vo vašej domácnosti.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Okamžité prehľadávanie vašej hudobnej zbierky

Výber skladieb na dlani

 • Nie je potrebné manuálne nastavovanie

  Na rozdiel od iných univerzálnych diaľkových ovládaní, kde musíte zadať 3-číselný kód, aby sa identifikovala značka a zariadenie, toto diaľkové ovládanie obsahuje podrobné pokyny o zariadení, aby ste mohli nastaviť vaše príslušenstvo bez ohľadu na značku.

 • Praktické učenie sa IR kódu od iného diaľkového ovládania

  Funkcia učenia sa je proces, pri ktorom diaľkové ovládanie zachytí a uloží infračervené signály z iných ovládačov pre ich neskoršie použitie. Ak sa kódy zariadenia nenachádzajú v databáze na základnej doske, vždy sa použije učenie z originálneho ovládania, jednoduchým namierením na neho.

 • Ovládajte až 7 zariadení z výberu 10

  Univerzálne diaľkové ovládanie 7 v 1 umožňuje programovať a ovládať až 7 audio/video zariadení takmer každej značky. Toto diaľkové ovládanie obsahuje IR kódy všetkých druhov zariadení domácej zábavy takmer každej značky. Pomocou tohto jedného diaľkového ovládania môžete svoju zbierku diaľkových ovládaní nahradiť jedným diaľkovým ovládaním.

 • Činnosti na ovládanie viacerých zariadení jedným stlačením tlačidla

  Namiesto toho, aby ste museli svoje komponenty ovládať jednotlivo, ovládanie založené na činnosti spája najpoužívanejšie funkcie do činností, ako napríklad „Pozerať film“ alebo „Počúvať CD“. Keď používateľ vyberie pozeranie filmu namiesto toho, aby musel ovládať každé samostatné zariadenie, ako napríklad DVD prehrávač, TV a multimediálny prijímač, jedno tlačidlo obsahuje všetky potrebné príkazy, aby sa mohlo spustiť pozeranie filmu: zapne TV, zapne zosilňovač a vyberie správny vstup, zapne DVD prehrávač a spustí prehrávanie.

 • Rozsiahla databáza infračervených kódov pre väčšinu zariadení a značiek

  Databáza univerzálnych IR kódov je zabudovaná knižnica infračervených kódov jednotlivých ovládačov. Táto funkcia umožňuje ovládať vaše zariadenia bez potreby naučiť sa individuálnym signálom. Vyberte správnu sadu kódov z databázy pre zariadenie, ktoré chcete ovládať, aktivujte ovládanie prakticky každého audio/video systému na dnešnom trhu – bez ohľadu na model alebo značku.

 • Prechádzajte hudobnými súbormi bez použitia TV/monitora

  Výber médií na obrazovke je schopnosť prezerať a vyberať zoznam skladieb, obrázkov a filmov z PC na LCD obrazovke diaľkového ovládania. Dvojsmerná RF komunikácia vstavaná do diaľkového ovládania a k nemu priloženého adaptéra USB zabezpečí prenos obsahu PC do diaľkového ovládania. Takže už nemusíte zapnúť TV či monitor, aby ste mohli prezerať ponuku a vybrať obľúbené súbory.

 • Funguje cez steny vďaka adaptéru USB s rádiofrekvenčným spojením

  Adaptér USB je adaptér, ktorý sa dá zapojiť do portu USB vášho zariadenia a ktorý umožní ovládanie tohto zariadenia nachádzajúceho sa v skrinke alebo inej miestnosti. Adaptér USB a diaľkové ovládanie majú zabudovaný rádiofrekvenčný (RF) modul. Cez RF modul tieto dva komponenty navzájom komunikujú. Príkazy diaľkového ovládania sa vykonajú cez adaptér USB a obsah MediaCenter PC sa bude zobrazovať na LCD obrazovke diaľkového ovládania cez adaptér USB.

 • Kompatibilné s vydaním Media Center, WMP10-11, iTunes 6-7

  Aby sa zaručilo, že môžete prehrávať svoje obľúbené súbory, a to bez ohľadu na to, či sa jedná o vydania Microsoft Media Center (XP alebo Vista), WMP10-11, iTunes 6-7, všetky tieto formáty sa podporujú, aby sa zobrazili na LCD obrazovke diaľkového ovládania a dajú sa cez neho ovládať.

 • Tlačidlo priameho prístupu na ovládanie Microsoft Media Center PC

  Na diaľkovom ovládaní sa nachádza vyhradené zelené tlačidlo pre aplikáciu Media Center. Umožňuje prístup k vyhradenej ponuke Microsoft Media Center PC.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať