Čistič vzduchu do spálne

  Čistič vzduchu do spálne

  Vždy zdravý vzduch

  Čistič vzduchu Philips je vybavený jedinečným 6-stupňovým systémom čistenia vzduchu CleanAir, ktorý odstraňuje a sterilizuje škodlivé látky. Aktívny kyslík neustále obnovuje zeolitový filter, čím zabezpečuje dlhotrvajúci vynikajúci výkon. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vždy zdravý vzduch

so 6-stupňovým systémom CleanAir

 • 6-stupňový systém CleanAir pre čistý a čerstvý vzduch

  6-stupňový systém CleanAir pre čistý a čerstvý vzduch

  Pokrokový a inovatívny 6-stupňový systém čistenia vzduchu CleanAir odstraňuje a sterilizuje aj tie najjemnejšie čiastočky a široké spektrum výparov a pachov. * 3-stupňový filtračný systém Electro-clean účinne odstraňuje drobné čiastočky * 2-stupňový filtračný systém FreshAir odstraňuje výpary a pachy * Aktívny kyslík sterilizuje zachytené čiastočky a konštantne obnovuje zeolitový filter, čím zaisťuje dlhodobý vynikajúci výkon.

 • 3-stupňový systém Electro-clean nabíja a zachytáva všetky častice

  3-stupňový systém Electro-clean nabíja a zachytáva všetky častice

  3-stupňový filtračný systém Electro-clean pracuje tromi spôsobmi. * Prvý – predfilter zablokuje väčšie čiastočky ako napríklad vlasy, zvieraciu srsť a prachové alergény v domácnosti. * Druhý – jemné čiastočky, ktoré prešli cez predfilter, vrátane baktérií a vírusov, sa nabijú pomocou nabíjačky s korónovým výbojom.* Tretí – Elektrostatický zrážkový (ESP) filter pritiahne tieto nabité čiastočky na svoj povrch a udrží ich bezpečne zachytené.

 • Aktívny kyslík sterilizuje znečisťujúce látky a obnovuje filter

  Aktívny kyslík sterilizuje znečisťujúce látky a obnovuje filter

  Aktívny kyslík, ktorý sa generuje nabíjačkou s korónovým výbojom, sterilizuje škodlivé mikróby, ako sú baktérie a vírusy zachytené na povrchu elektrostatického zrážkového (ESP) filtra. Ďalej prechádza zeolitovým filtrom, kde okysličuje zachytené výpary a zneškodňuje ich. Vďaka tomuto procesu sa zeolitový filter konštantne obnovuje a jeho životnosť sa môže predĺžiť na mnoho rokov.

 • 2-stupňový systém FreshAir odstraňuje výpary a pachy

  2-stupňový systém FreshAir odstraňuje výpary a pachy

  2-stupňový filtračný systém Fresh Air využíva pokrokovú technológiu Nano-obmedzovacej katalytickej oxidácie (Nano-Confined Catalytic Oxidization - NCCO). Najskôr zachytí vysokoobohatený zeolitový filter široké spektrum výparov a pachov, a následne využíva aktívny kyslík, ktorý ich pri prechode neutralizuje a konštantne obnovuje filter.V porovnaní s tradičným aktívnym uhlíkovým filtrom pracuje tento vysokoobohatený zeolitový filter stabilnejšie v rôznych podmienkach vlhkosti, a pretože je obnovovaný aktívnym kyslíkom, vydrží oveľa dlhšie, dokonca až 5 rokov.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať