Rádiobudík s počasím

  Rádiobudík s počasím

  Osobná predpoveď počasia

  Začnite svoj deň tým správnym spôsobom – každý deň! Kompaktný AJ290 je vybavený rádiom riadenými hodinami a grafickými symbolmi predpovede počasia s viacfarebnými svetelnými ukazovateľmi. Teraz vám vaša osobná predpoveď počasia zaručí aj presnosť – vždy.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Osobná predpoveď počasia

s bezdrôtovým snímačom vonkajšej teploty

 • Viacfarebný svetelný indikátor počasia

  Viacfarebný svetelný indikátor počasia

  Tento úžasný viacfarebný indikátor počasia svieti rozličnými farbami v závislosti od stavu počasia. Od oranžovej počas slnečných dní až po modrú počas upršaných dní dokážete už z diaľky určiť aké je vonku počasie, hoci to k rádiobudíku máte ďaleko.

 • Zobrazenie teploty v exteriéri

  Zobrazenie teploty v exteriéri

  Informácie o počasí na dosah ruky. Rádiobudík od spoločnosti Philips vám ponúka najaktuálnejšie informácie o počasí. Jeho inteligentný teplotný senzor dokáže kedykoľvek zobraziť teplotu v exteriéri.

 • Vstavaný vlhkomer zobrazuje vlhkosť v interiéri

  Vstavaný vlhkomer zobrazuje vlhkosť v interiéri

  Rádiobudík od spoločnosti Philips vám poskytne najaktuálnejšiu hodnotu relatívnej vlhkosti. Jeho inteligentný senzor dokáže kedykoľvek zobraziť vlhkosť v interiéri.

 • Duálny čas budenia

  Duálny čas budenia

  Audio systém Philips ja vybavený dvoma časmi budenia. Jeden čas nastavte na budenie pre seba, a druhý na zobudenie vášho partnera.

 • Veľký podsvietený LCD displej pre ľahké zobrazenie v slabom svetle

  Veľký podsvietený LCD displej pre ľahké zobrazenie v slabom svetle

  Podsvietený displej LCD zaistí ľahké sledovanie a prevádzku pri slabom osvetlení a poskytne jasné informácie už na prvý pohľad.

 • Opakovaný budík

  Opakovaný budík

  Aby ste nezaspali, rádiobudík Philips má funkciu odloženia budenia. V prípade, že sa spustí budík a vy si chcete ešte chvíľu pospať, jednoducho raz stlačte tlačidlo opakovaného budenia a znova zaspite. O deväť minút znova zaznie budík. Môžete pokračovať a každých deväť minút znova stláčať tlačidlo opakovaného budíka, až kým budík úplne nevypnete.

 • Štýlový tenký dizajn s možnosťami stolný stojan alebo upevnenie na stenu

  Štýlový tenký dizajn s možnosťami stolný stojan alebo upevnenie na stenu

  Audio systém Philips, dokonalá kombinácia štíhleho a všestranného dizajnu, je inteligentne navrhnutý tak, aby hladko zapadol do vášho životného priestoru. Základom tohto audio systému je stojan, takže systém bude bezpečne a dobre spočívať na akejkoľvek poličke či skrinke. Pri montáži na stenu máte rovnakú flexibilitu ako pri voľne stojacom stojane.

 • Nastaviteľný jas displeja

  Nastaviteľný jas displeja umožňuje prispôsobiť displej vašim potrebám.

 • Časový displej budíka ukazuje čas signálu budenia

  Časový displej budíka vždy zobrazuje aktuálny čas a čas, na ktorý je budík nastavený. So stálym displejom netreba stláčať tlačidlo, ak chcete skontrolovať, či je alarm nastavený a v akom čase sa spustí. S časovým displejom budíka máte stále istotu, že budík je nastavený správne a že vás zobudí v plánovanom čase.

 • Budík s jemným budením

  Budík zvoní s pípaním so zvyšujúcou sa frekvenciou a jemne vás tak prebudí zo spánku. Pri dosiahnutí času budenia bude znieť počas prvých 30 sekúnd jedno pípnutie. Kým ho nevypnete, melódia budenia sa počas ďalších 30 sekúnd bude meniť na dve pípnutia, ďalších 30 sekúnd na tri pípnutia a ďalších 30 sekúnd na štyri pípnutia. Po dvoch minútach bude pípanie nepretržité. Začnite svoj deň príjemným zobudením!

 • Rádiom riadené digitálne hodiny zaručujú presné nastavenie času

  Rádiom riadené hodiny automaticky vykonajú synchronizáciu so štandardným časom vysielaným prostredníctvom miestneho rádiového vysielania, takže už nikdy nebudete musieť kontrolovať presnosť alebo upravovať nastavenia času. Presný čas bez meškania je zaručený dennodenne alebo keď sú hodiny zapnuté. Teraz sa môžete v kľude spoľahnúť, že prídete na každé stretnutie načas!

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať