Rádiobudík

  Rádiobudík

  Zobuďte sa s vašimi obľúbenými melódiami a fotografiami

  Prečo nezačať deň sviežo? Prebúdzajte sa s fotografiami tých, ktorí sú vám najcennejší, na obľúbenú melódiu či dokonca zvuky prírody. Rádiobudík Philips umožňuje zobrazovať fotografie a počúvať hudbu z karty SD. Rovnako si vychutnáte hudbu v vstavanom rádiu FM.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zobuďte sa s vašimi obľúbenými melódiami a fotografiami

 • Zobuďte sa so zvukmi prírody a začnite svieži nový deň

  Zobuďte sa so zvukmi prírody a začnite svieži nový deň

  Množstvo budíkov ponúka široký výber spôsobov budenia. Na tomto rádiobudíku Philips je výnimočné to, že vás zobudí zvukmi prírody, rádiom alebo klasickým pípaním. Bez ohľadu na vaše nároky na rádiobudík – či sa chcete zobúdzať bez stresu pri zvukoch prírody alebo melódiách obľúbenej hudby, tento rádiobudík vám splní všetky želania.

 • Predinštalovaná relaxačná hudba vám pomôže pokojne zaspať

  Predinštalovaná relaxačná hudba vám pomôže pokojne zaspať

  Oddýchnite si alebo zaspite pri relaxačných zvukoch. Hodiny s rádiom Philips sú naplnené množstvom relaxačných kompozícií. Jednoducho si vyberte šumenie dažďa, morské vlny, hudbu do kúpeľa či iné, a vychutnajte si uvoľnené pohodlie.

 • Jemné zobudenie pre príjemný zážitok pri prebúdzaní

  Jemné zobudenie pre príjemný zážitok pri prebúdzaní

  Začnite svoj deň správne, zobúdzajúc sa na postupne sa zvyšujúcu hlasitosť budíka. Bežné zvuky budíka s prednastavenou hlasitosťou sú buď príliš slabé na zobudenie, alebo sú tak nepohodlne hlasné, že sa náhle zobudíte nepríjemným vytrhnutím zo sna. Zvoľte si prebúdzanie na zvuky svojej obľúbenej hudby, rádia alebo bzučiaka. Hlasitosť budíka jemného zobudenia sa postupne zvyšuje z jemne nízkej na znesiteľne vysokú, aby Vás jemne prebudila.

 • Digitálne ladenie v pásme FM s predvoľbami

  Digitálne ladenie v pásme FM s predvoľbami

  Digitálne FM rádio ponúka ďalšie hudobné možnosti pre vašu hudobnú zbierku v audio systéme Philips. Jednoducho si nalaďte stanicu, ktorú chcete predvoliť, stlačte a podržte tlačidlo predvoľby a jej frekvencia sa uloží. S predvoľbami rozhlasových staníc, ktoré môžete uložiť, získate jednoduchý prístup k rozhlasovým staniciam bez toho, aby ste museli príslušné frekvencie vždy naladiť manuálne.

 • Duálny čas budenia

  Duálny čas budenia

  Audio systém Philips ja vybavený dvoma časmi budenia. Jeden čas nastavte na budenie pre seba, a druhý na zobudenie vášho partnera.

 • 8,9 cm (3,5”) displej na zobrazovanie času, dátumu a informácií rádia

  8,9 cm (3,5”) displej na zobrazovanie času, dátumu a informácií rádia

  8,9 cm (3,5") farebný displej s vysokým rozlíšením zaisťuje ľahkú čitateľnosť obsahu obrazovky. Teraz jednoducho prečítate čas, dátum aj informácie o rozhlasových staniciach. Dokonca môžete ako pozadie použiť obľúbenú fotografiu.

 • Vychutnávajte si hudbu alebo vysielanie pri prezeraní fotografií

  Vychutnávajte si hudbu alebo vysielanie pri prezeraní fotografií

  Vychutnávajte si fotografie a súčasne počúvajte obľúbenú hudbu alebo rozhlasovú stanicu FM. Jednoducho z ponuky vyberte „Fotografie a hudba“, potom sa pohodlne posaďte a užite si obe potešenia súčasne. Rádiobudík Philips je vybavený zásuvkami pre zariadenie USB a pamäťové karty SD, takže prostredníctvom rádiobudíka môžete prehrávať obľúbenú hudbu vo formáte MP3 a WMA a na displeji LCD zobrazovať svoje obľúbené digitálne obrázky.

 • Prehrávajte obľúbené fotografie a prezentácie hneď vedľa postele

  Prehrávajte obľúbené fotografie a prezentácie hneď vedľa postele

  Uložte si obľúbené fotografie na kartu SD a prehrajte ich na rádiobudíku Philips ako prezentáciu. Vďaka úplnej prenosnosti súborov si jednoducho vychutnáte pohodlie a zábavu pri zobrazovaní svojich digitálnych fotografií cez zásuvku na karty SD. Jednoducho zasuňte pamäťovú kartu do rádiobudíka Philips a vaše digitálne fotografie sa prehrajú priamo na tomto zariadení. Teraz môžete obľúbené chvíle s rodinou a priateľmi prežiť znova kedykoľvek len chcete!

 • Zásuvka na karty SD na prehrávanie fotografií alebo hudby MP3

  Zásuvka na karty SD na prehrávanie fotografií alebo hudby MP3

  Rádiobudík Philips je vybavený zásuvkou na pamäťové karty SD, takže môžete prehrávať svoju obľúbenú hudbu vo formáte MP3 nahlas cez reproduktory rádiobudíka.

 • Zobúdzajte sa s fotografiami tých, ktorí sú vám najcennejší

  Zobúdzajte sa s fotografiami tých, ktorí sú vám najcennejší

  Rádiobudík Philips sa dodáva s jednoducho ovládateľnou funkciou, ktorá umožňuje zobraziť obľúbenú fotografiu ako pozadie hodín. Keď sa ráno zobudíte, uvidíte vedľa postele nielen čas, ale aj fotografiu svojich milovaných. Príjemný spôsob, ako vstúpiť do nového dňa!

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať