Bezdrôtový telefón

  Bezdrôtový telefón

  Zdokonalený hlas, jasné farby

  Séria CD6, vďaka čistote hlasu ako aj jasnej farebnej obrazovke, kombinuje ten najlepší hlas s vynikajúcou farbou. Tento zdokonalený zážitok z komunikácie poteší všetkých používateľov.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zdokonalený hlas, jasné farby

 • Telefónny zoznam na 200 mien

  Telefónny zoznam na 200 mien

  V pamäti telefónu môžete mať uvedených až 200 kontaktov

 • Identifikujte svojich priateľov podľa tónu zvonenia

  Identifikujte volajúceho podľa tónu zvonenia! Ikony a melódie VIP označujú skupinu v telefónnom zozname, do ktorej volajúci patrí. Záznamy v telefónnom zozname môžete rozdeliť do rôznych skupín VIP, ktoré môžu mať špecifickú melódiu.

 • Farebná ponuka zložená z ikôn

  Všetky funkcie sú zoskupené do viacerých položiek ponuky, ktoré symbolizuje farebná ikona. Toto zjednodušuje navigáciu a používanie telefónu.

 • Zvuk v HD

  Vychutnajte si konverzáciu vo vysokej kvalite s úrovňou čistoty zvuku, akú ste doposiaľ ešte nepočuli. Vďaka vysokokvalitnému reproduktoru a skutočnej akustickej komore prekračuje zvukové spektrum hranice zvuku, ktorý môžete bežne počuť pri telefonovaní.

 • Jasný farebný displej

  Zobrazte svoje kontakty v jasných a čistých farbách.

 • Posielanie text. správ SMS

  SMS (Služba krátkych správ) umožňuje posielanie a prijímanie správ obmedzenej dĺžky.

 • Hlas. odposluch - hovorte bez použ. rúk

  Režim bez použitia rúk využíva vstavaný reproduktor hlasného odposluchu, ktorý zosilní hlas volajúceho, čím vám umožní hovoriť a počúvať počas hovoru bez toho, aby ste museli držať telefón pri uchu. Toto je veľmi užitočné hlavne vtedy, ak chcete hovor zdieľať s druhými alebo si počas hovoru robiť poznámky.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať