Mobilný telefón

  Mobilný telefón

  Nasnímajte, nahovorte a odošlite

  Rozprávajúce fotografie: dajte svojim obrázkom hlas Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Nasnímajte, nahovorte a odošlite

 • Integr. dig. fotoaparát VGA

  Integrovaný digitálny fotoaparát s rozlíšením VGA (640x480 pixelov) umožňuje pomocou telefónu kedykoľvek a kdekoľvek snímať obrázky vo vysokej kvalite, potom ich odoslať cez MMS alebo e-mail, alebo ich uložiť do pamäte vášho telefónu.

 • Digitálny zoom až 4 x

  Jednoducho priblížite a oddialite obrázok až 4 x, čím dosiahnete kompozične lepšie a významnejšie snímky zachytením toho správneho detailu z celkovej scény. V režime náhľadu aktivujte funkciu pri snímaní vzdialenejších objektov alebo na sústredenie pozornosti na konkrétnu časť obrázka.

 • TFT displej so 65 536 úžasnými farbami

  Skvelý TFT displej so 65 536 farbami ponúka vysoký kontrast a jas so 65 536 úžasnými farbami a veľmi jemným rozstupom pre čistú a jasnú farebnú grafiku a fotografie.

 • MMS (Multimedia Messaging Service)

  MMS (Multimedia Messaging Service) umožňuje vášmu mobilnému telefónu spolu s textovými správami odosielať a prijímať obrázky, video a zvukové súbory.

 • Foto rozhovor pridá hlas k obrázkom MMS

  Funkcia FotoTalk umožňuje okamžite odosielať obrázky a nahrané hlasové správy cez MMS priateľom a rodine. Prejdite do aplikácie fotoaparátu cez tlačidlo na fotoaparáte alebo cez multimediálnu ponuku a vyberte funkciu FotoTalk, potom zhotovte snímku, nahrajte hlas a prejdite na MMS, kde správu finalizujete a odošlete.

 • Špeciálne efekty pre tvorivé prispôsobenie obrazu

  Špeciálne efekty vám zabezpečia viacero prispôsobení, ktoré môžete použiť, aby ste prispôsobili obrázky fotoaparátu: sépia, odtiene šedej, ostré, digitálne, reliéfny alebo negatívne farby. Vyberte si jeden zo špeciálnych efektov v režime náhľadu fotoaparátu, nasnímajte obrázok, potom ho uložte vo formáte rozlíšenia obrazovky fotoaparátu napr. 128 x 160 pixelov.

 • Zmixujte si pomocou BeDJ svoje vlastné polyfonické melódie a zvonenia

  Úžasná funkcia BeDJ umožňuje jednoduché vytváranie, vychutnávanie a zdieľanie vlastných hudobných mixov, a to kedykoľvek a kdekoľvek, čím ponúka neobmedzenú kreativitu pomocou skutočného prenosného mixážneho štúdia. Vytvorte si vlastné zvuky pomocou preddefinovaných štýlov od známych medzinárodných DJ-ov, vlastných polyfonických zvonení z vášho telefónu alebo prevzatím obsahu cez WAP, infračervený port alebo MMS a namixujte až 9 rôznych skladieb v reálnom čase.

 • 32-tónové bohaté polyfonické melódie

  32-tónové polyfonické melódie dokážu vytvárať simultánne tóny rôznych zvukov pomocou formátu MIDI, čím sa dosahujú prirodzenejšie a realistickejšie hudobné výsledky, ktoré znejú ako malý orchester s rôznymi nástrojmi a dosahujú vynikajúce zvukové efekty.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať