dokovacia stanica pre iPod/iPhone/iPad

  dokovacia stanica pre iPod/iPhone/iPad

  Vstávajte s úsmevom

  Prehrávajte a nabíjajte zariadenie iPod/iPhone/iPad a užite si bohatý a čistý zvuk. Tento elegantný hliníkový dok na stôl dokáže nabíjať až dve zariadenia súčasne. Funguje aj ako budík, takže váš deň môžete začať pri zvuku obľúbených skladieb alebo rozhlasovej stanice. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

dokovacia stanica pre iPod/iPhone/iPad

Hliník, Dvojitý dok DC390/12 Nájsť podobné výrobky

Vstávajte s úsmevom

za zvuku skvelej hudby zo zariadenia iPod/iPhone/iPad

 • Celkový výstupný výkon 10 W RMS

  Celkový výstupný výkon 10 W RMS

  RMS znamená strednú kvadratickú hodnotu, čo je typické meranie zvukového výkonu, presnejšie elektrického výkonu prenášaného zo zvukového zosilňovača do reproduktora, ktorý sa meria vo wattoch. Množstvo elektrického výkonu privedeného do reproduktora a jeho citlivosť určujú dosahovaný zvukový výkon. V podstate sú zosilňovače obmedzené elektrickou energiou, ktorú dokážu zosilniť, a reproduktory elektrickou energiou, ktorú dokážu skonvertovať na zvukovú energiu bez zdeformovania zvukového signálu. Čím je wattový výkon vyšší, tým lepší zvukový výkon dosahuje reproduktor.

 • Hliníková skrinka dotvára kvalitný vzhľad a štýl

  Hliníková skrinka dotvára kvalitný vzhľad a štýl

  Hliníkový odliatok je ľahký a dokáže odolať prostrediam s vysokými teplotami. Ponúka vysokú pevnosť a tvrdosť spolu s dobrou odolnosťou voči korózii.

 • Digitálne ladenie s predvolenými stanicami pre vyššie pohodlie

  Digitálne ladenie s predvolenými stanicami pre vyššie pohodlie

  Jednoducho si nalaďte stanicu, ktorú chcete predvoliť, stlačte a podržte tlačidlo predvoľby a jej frekvencia sa uloží. S predvoľbami rozhlasových staníc, ktoré môžete uložiť, získate jednoduchý prístup k rozhlasovým staniciam bez toho, aby ste museli príslušné frekvencie vždy naladiť manuálne.

 • Jemné zobudenie pre príjemný zážitok pri prebúdzaní

  Jemné zobudenie pre príjemný zážitok pri prebúdzaní

  Začnite svoj deň správne, zobúdzajúc sa na postupne sa zvyšujúcu hlasitosť budíka. Bežné zvuky budíka s prednastavenou hlasitosťou sú buď príliš slabé na zobudenie, alebo sú tak nepohodlne hlasné, že sa náhle zobudíte nepríjemným vytrhnutím zo sna. Zvoľte si prebúdzanie na zvuky svojej obľúbenej hudby, rádia alebo bzučiaka. Hlasitosť budíka jemného zobudenia sa postupne zvyšuje z jemne nízkej na znesiteľne vysokú, aby vás jemne prebudila.

 • MP3 prepojenie pre prehrávanie prenosnej hudby

  MP3 prepojenie pre prehrávanie prenosnej hudby

  MP3 prepojenie umožňuje priame prehrávanie MP3 súborov z prenosného prehrávača médií. Okrem toho, že vám umožní vychutnať si obľúbenú hudbu v špičkovej kvalite na vašom zvukovom systéme, prináša MP3 prepojenie aj výnimočne pohodlnú obsluhu, pretože stačí jednoducho pripojiť váš MP3 prehrávač k zvukovému systému.

 • Automatická synchronizácia hodín s pripojeným zariadením iPod/iPhone/iPad

  Automatická synchronizácia hodín s pripojeným zariadením iPod/iPhone/iPad

  Po pripojení a vložení do doku tento dokovací systém do niekoľkých sekúnd automaticky zosynchronizuje hodiny so zariadením iPod/iPhone/iPad. Vďaka tejto praktickej funkcii nemusíte nastavovať čas manuálne.

 • Nastavenie budíka na pracovné dni a víkend, ktorý skvele doplní váš životný štýl

  Nastavenie budíka na pracovné dni a víkend, ktorý skvele doplní váš životný štýl

  Tento rádiobudík navrhnutý s ohľadom na moderný životný štýl je vybavený funkciou duálneho budíka, ktorý vám umožňuje nastaviť rozličné časy budenia pre pracovné dni a víkendy alebo dokonca obmieňať nastavenia budíka pre páry. Nastavenia budíka je možné prispôsobiť na rovnaký čas budenia pre celý týždeň od pondelka až do nedele. Prípadne môžete nastaviť budík na skoré vstávanie od pondelka do piatku a lenivé driemanie počas sobôt a nedieľ. Nech si zvolíte čokoľvek, tieto pohodlné funkcie vám šetria starosti s nastavovaním rozličných časov budenia každú noc.

 • Uložte svoj iPod/iPhone do doku aj v jeho puzdre

  Uložte svoj iPod/iPhone do doku aj v jeho puzdre

  Do inteligentne navrhnutého pružinového dokovacieho portu bez námahy a bez špeciálnych adaptérov vložíte váš prehrávač iPod alebo iPhone. Navyše funguje aj vtedy, keď je prehrávač vložený v niektorom z väčšiny ochranných puzdier – stačí vložiť iPod alebo iPhone do doku tak, ako je. Teraz si môžete vychutnávať svoju hudbu v skutočnom pohodlí.

 • Zobuďte sa na hudbu zo zariadenia iPod/iPhone/iPad alebo z rádia

  Zobúdzajte sa na hudbu, ktorú máte najradšej. Vyberte si obľúbenú rozhlasovú stanicu alebo upokojujúce melódie zo zariadenia iPod/iPhone/iPad a spríjemnite si rána. Hodiny začnú hrať váš výber – zľahka, s postupným zvyšovaním hlasitosti, až kým nedosiahnu úroveň hlasitosti podľa vášho výberu. Teraz si môžete vybrať, ako sa budete zobúdzať – a začať každý deň tým správnym spôsobom.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať