Fidelio

Philips Fidelio

Bezdrôtový reproduktor SoundRing

  Philips Fidelio

  Bezdrôtový reproduktor SoundRing

  Obkoleste sa prirodzeným, pohlcujúcim zvukom

  Naplňte miestnosť nádherne prirodzeným, pohlcujúcim zvukom. Bezdrôtový reproduktor Philips Fidelio DS3800W/10 SoundRing bezdrôtovo prehráva hudbu z vášho zariadenia iPod Touch, iPhone, iPad či počítačového programu iTunes a naplní ňou celú miestnosť. Zobraziť všetky výhody

 • Obkoleste sa prirodzeným, pohlcujúcim zvukom

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio Bezdrôtový reproduktor SoundRing

s AirPlay DS3800W/10 Nájsť podobné výrobky

Obkoleste sa prirodzeným, pohlcujúcim zvukom

Posadnutí zvukom

 • SoundRing pre 360-stupňový zvuk z kompaktného zariadenia

  SoundRing pre 360-stupňový zvuk z kompaktného zariadenia

  Skutočne unikátny dizajn a konštrukcia stvorená pre zvuk, ktorý naplní celú miestnosť. Pozostáva z centrálneho basového otvoru a štyroch výškových reproduktorov – dva vysielajú zvuk dopredu a dva do strán. Budiče reproduktorov majú neodýmiové magnety, vďaka čomu šíria mimoriadne čistý zvuk do celého svojho okolia a napĺňajú ním celú miestnosť.

 • FullSound zvýrazní zvukové detaily pre bohatý a výkonný zvuk

  FullSound zvýrazní zvukové detaily pre bohatý a výkonný zvuk

  Technológia FullSound patentovaná spoločnosťou Philips využíva digitálne spracovanie zvuku najnovšej generácie na zdokonalenie vernosti podania hudby. Hudobný obsah sa dynamicky analyzuje a optimalizuje, aby ste si mohli vychutnať hudbu s výraznými detailmi a príjemným zvukom.

 • Prenášajte hudbu pomocou bezdrôtovej technológie AirPlay

  Prenášajte hudbu pomocou bezdrôtovej technológie AirPlay

  Technológia AirPlay umožňuje prenášať celú vašu hudobnú zbierku programu iTunes do dokovacích staníc Philips Fidelio. Dokáže bezdrôtovo prehrávať obsah z programu iTunes v počítači, telefónu iPhone alebo zariadenia iPad či iPod Touch do ľubovoľného reproduktora s podporou technológie AirPlay vo vašej domácnosti. Stačí, keď pripojíte svoje reproduktory k vašej sieti Wi-Fi. Technológia AirPlay taktiež umožňuje súčasné prehrávanie na každom reproduktore v každej miestnosti. Vaše obľúbené melódie vás môžu sprevádzať, nech už prejdete do ktorejkoľvek miestnosti.

 • Aplikácia SoundStudio pre úplnú kontrolu nad nastaveniami zvuku

  Aplikácia SoundStudio pre úplnú kontrolu nad nastaveniami zvuku

  Prehrávajte hudbu tak, ako ju máte radi. S aplikáciou SoundStudio máte ovládanie hudby priamo vo svojich rukách. Každý aspekt zvuku môžete zmeniť priamo vo svojom iPhone pomocou ovládacích prvkov, ktoré sú jednoduché a intuitívne. Teraz môžete vylaďovať a prispôsobovať nastavenia a vytvoriť tak hudobný zážitok presne podľa svojich predstáv, čím vdýchnete svojim obľúbeným skladbám nový život. Aplikácia SoundStudio vám tiež umožní počúvať tisíce internetových rozhlasových staníc z celého sveta, čím ešte viac obohatíte svoj hudobný život.

 • Prehrávajte obsah a nabíjajte svoje zariadenie iPod/iPhone/iPad cez port USB

  Prehrávajte obsah a nabíjajte svoje zariadenie iPod/iPhone/iPad cez port USB

  Tento reproduktor obsahuje USB port, vďaka ktorému môžete pohodlne nabíjať svoj iPod, iPhone alebo iPad. Jednoducho pripojte svoje Apple zariadenie k zadnej časti reproduktora pomocou USB kábla. Počas nabíjania môžete zo zariadenia navyše prehrávať akúkoľvek hudbu.

 • Vstup AUX na jednoduché pripojenie k takmer ľubovoľnému elektronickému zariadeniu

  Vstup AUX na jednoduché pripojenie k takmer ľubovoľnému elektronickému zariadeniu

  Vstup AUX umožňuje priame prehrávanie obsahu vo formáte MP3 z prenosných prehrávačov médií. Okrem toho, že vám umožní prehrať obľúbenú hudbu v špičkovej kvalite cez tento reproduktor, vstup AUX predstavuje aj mimoriadne praktické prepojenie, pretože stačí jednoducho pripojiť váš MP3 prehrávač k reproduktoru.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať