dokovací reproduktorový systém

  dokovací reproduktorový systém

  Zvuk, ktorý vášmu domovu pristane

  Vdýchnite svojej hudbe život pomocou hlbšieho a prirodzenejšieho zvuku so systémom Philips DS6200/10. Vložte do doku zariadenie iPod/iPhone, ak chcete prehrávať hudbu alebo ho nabíjať, prípadne tento reproduktorový systém pripojte priamo k počítaču a vychutnajte si ohromujúci zvuk vášho multimediálneho obsahu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

dokovací reproduktorový systém

2-kanálový systém, pre iPod/iPhone DS6200/10 Nájsť podobné výrobky

Zvuk, ktorý vášmu domovu pristane

Posadnutí zvukom

 • Digitálne spracovanie zvuku pre verné podanie hudby bez skreslenia

  Digitálne spracovanie zvuku pre verné podanie hudby bez skreslenia

  Pokročilá technológia spracovania zvuku vylepšuje reprodukciu vašej hudby, takže každá nota zaznie s krištáľovo čistou presnosťou a každá pauza predstavuje okamih úplného ticha. Patentovaná technológia spracovania zvuku od spoločnosti Philips optimalizuje výkon kompaktných reproduktorov a vytvára zvuk, ktorý je jasný, detailný a výkonný bez akéhokoľvek skreslenia.

 • Koncept rovnostranného trojuholníka pri prehrávaní zvuku

  Koncept rovnostranného trojuholníka pri prehrávaní zvuku

  Konfigurácia rovnostranného trojuholníka v tomto reproduktore je navrhnutá špeciálne na reprodukciu vyváženejšieho zvuku. Takýto dizajn znamená lepšie rozloženie váhy, čo zabezpečuje rovnomerný zvuk bez skreslenia. Satelitný reproduktor DS6200 obsahuje jeden reproduktor s plným rozsahom doplnený dvomi komponentmi wOOx patentovanými spoločnosťou Philips pre hlbšie a bohatšie basy. Uloženie v tvare trojuholníka pomáha vytvoriť priestorový zvuk.

 • DBB na zachovanie nízkych tónov pre hlboké basy pri každej hlasitosti

  DBB na zachovanie nízkych tónov pre hlboké basy pri každej hlasitosti

  Dynamické zvýraznenie basov maximalizuje hudobný zážitok zdôraznením basového obsahu na všetkých nastaveniach hlasitosti - od nízkej po vysokú. Stačí jeden dotyk tlačidla! Spodné basové frekvencie sa bežne stratia, keď sa hlasitosť nastaví na nízku úroveň. Aby sa tomuto zabránilo, dynamické zvýraznenie basov možno prepnúť na podporné basové úrovne, takže si budete môcť užívať konzistentný zvuk aj v prípade, že znížite hlasitosť.

 • Technológia reproduktoru wOOx™ pre hlboké a výkonné basy

  Technológia reproduktoru wOOx™ pre hlboké a výkonné basy

  Technológia wOOx je revolučný koncept v oblasti reproduktorov, ktorý umožňuje počuť a precítiť maximálne hlboké basy, bohatšie ako pri akomkoľvek inom audiosystéme. Špeciálne budiče reproduktorov pracujú v harmónii s basovým radiátorom wOOx a precízne ladenie medzi hlavným budičom a reproduktorom zaisťuje hladké prechody od nižších-stredných až po vysoké frekvencie. Dvojité tlmenie a úplne symetrická dvojitá konštrukcia produkuje nízky a jasný podklad bez badateľného skreslenia. Vďaka plnému výkonu skrinky reproduktora poskytuje wOOx výnimočne hlboký a dynamický bas, aby skutočne zosilnil pôsobenie hudby.

 • Bezplatná aplikácia DockStudio prináša internetové rádio a ďalšie skvelé funkcie

  Bezplatná aplikácia DockStudio prináša internetové rádio a ďalšie skvelé funkcie

  Táto bezplatná aplikácia rozširuje možnosti vášho reproduktora s dokovacou stanicou o veľké množstvo skvelých funkcií. Môžete si pozrieť informácie o počasí, čase a dokonca nastaviť svoje obľúbené obrázky ako pozadie. Aplikácia DockStudio vám tiež umožní počúvať tisíce internetových rozhlasových staníc z celého sveta. Možnosti grafického štýlu aplikácie a jej funkcie pravidelne rozširujeme.

 • Dokovanie ľubovoľného zariadenia iPod/iPhone aj v jeho puzdre

  Dokovanie ľubovoľného zariadenia iPod/iPhone aj v jeho puzdre

  Inteligentne navrhnutý pružinový dokovací port bez námahy a bez špeciálnych adaptérov zachytí ľubovoľný prehrávač iPod alebo iPhone. Navyše funguje aj vtedy, keď je prehrávač vložený v niektorom z väčšiny ochranných puzdier – stačí vložiť iPod alebo iPhone do doku tak, ako je. Teraz si môžete vychutnávať svoju hudbu v skutočnom pohodlí.

 • Celkový výstupný výkon 20 W RMS

  Celkový výstupný výkon 20 W RMS

  RMS znamená strednú kvadratickú hodnotu, čo je typické meranie zvukového výkonu, presnejšie elektrického výkonu prenášaného zo zvukového zosilňovača do reproduktora, ktorý sa meria vo wattoch. Množstvo elektrického výkonu privedeného do reproduktora a jeho citlivosť určujú dosahovaný zvukový výkon. V podstate sú zosilňovače obmedzené elektrickou energiou, ktorú dokážu zosilniť, a reproduktory elektrickou energiou, ktorú dokážu skonvertovať na zvukovú energiu bez zdeformovania zvukového signálu. Čím je wattový výkon vyšší, tým lepší zvukový výkon dosahuje reproduktor.

 • Zaoblená skrinka pre zaoblený zvuk

  Zaoblený dizajn skrinky okrem skvelého vzhľadu prináša aj vyvážený zvuk, ktorý z reproduktora vychádza prirodzenejšie a vo svojej pôvodnej forme. Vďaka menšiemu skresleniu a zafarbeniu si môžete byť istí, že vaša obľúbená hudba bude vždy znieť tak, ako má. Spoločnosť Philips je skutočným odborníkom na akustiku a jej reproduktory znejú rovnako skvelo, ako vyzerajú!

 • Synchronizácia počítača so zariadením iPod/iPhone

  Pripojte, prehrávajte, synchronizujte a nabíjajte ho! Ponorte sa do sveta obľúbenej hudby v zariadení iPod alebo iPhone počas jeho nabíjania a synchronizácie s počítačom cez USB – a vychutnajte si vynikajúcu kvalitu zvuku s bezkonkurenčným pohodlím. Nechajte sa uniesť na nekonečných vlnách skvelých melódií – bez toho, aby došla energia.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať