Fidelio

Philips Fidelio

Reproduktory s dokom SoundSphere

  Philips Fidelio

  Reproduktory s dokom SoundSphere

  Oddajte sa emóciám živého vystúpenia

  Vdýchnite hudbe život pomocou hlbokého, prirodzeného zvuku vďaka akustickým technológiám SoundSphere. Elegantné reproduktory Philips DS9800W/10 s dokovacou stanicou a rozhraním AirPlay vám umožnia bezdrôtovo prenášať skladby zo zariadenia iPod Touch, iPhone, iPad aj aplikácie iTunes. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio Reproduktory s dokom SoundSphere

s AirPlay DS9800W/10 Nájsť podobné výrobky

Oddajte sa emóciám živého vystúpenia

s týmto zvukovým systémom

 • Reproduktory SoundSphere pre prirodzený, hlbší a širší dojem zo zvuku

  Reproduktory SoundSphere pre prirodzený, hlbší a širší dojem zo zvuku

  Vychutnajte si pravú podstatu a energiu hudby, ktorú vám reproduktory SoundSphere zaručia pri každom tóne – tak, ako to chcel sám umelec. Reproduktory SoundSphere, ktoré prinášajú čistý a prirodzený zvuk, vytvárajú hlbší a širší akustický dojem. Výsledkom je precítený zvuk, ktorý vás doslova presvedčí o tom, že interpreti hrajú priamo pred vami. Každý reproduktor SoundSphere je vybavený výškovým reproduktorom, ktorý visí nad reproduktorovou skriňou. Výškový reproduktor dokáže vydávať zvuk čistejšie a všetkými smermi. Presné technické prevedenie deliacej frekvencie zvuku a premyslené umiestnenie basového reproduktora obklopujúceho výškový reproduktor zaručujú minimálnu interferenciu a ešte prirodzenejší zvuk.

 • FullSound zvýrazní zvukové detaily pre bohatý a výkonný zvuk

  FullSound zvýrazní zvukové detaily pre bohatý a výkonný zvuk

  Technológia FullSound patentovaná spoločnosťou Philips využíva digitálne spracovanie zvuku najnovšej generácie na zdokonalenie vernosti podania hudby. Hudobný obsah sa dynamicky analyzuje a optimalizuje, aby ste si mohli vychutnať hudbu s výraznými detailmi a príjemným zvukom.

 • SoundCurve pre najlepšiu reprodukciu zvuku

  SoundCurve pre najlepšiu reprodukciu zvuku

  Dômyselne navrhnutý, zahnutý zadný kryt tohto reproduktora Philips s dokovacou stanicou vytvára veľmi efektívnu akustickú štruktúru na reprodukciu zvuku. Jeho presne tvarovaná krivka zvyšuje tuhosť skrinky reproduktora, čím výrazne znižuje vnútornú rezonanciu a potláča vibrácie a skreslenia zvuku. Môžete si tak vychutnať vynikajúci krištáľovo čistý zvuk z úžasne vyzerajúcich reproduktorov.

 • Dizajn Bass-reflex pre reprodukciu hlbokých a výrazných basov

  Dizajn Bass-reflex pre reprodukciu hlbokých a výrazných basov

  Akustický systém Bass-reflex používa basový otvor vyladený podľa akustického objemu puzdra reproduktora na dosiahnutie hlbokých basov aj pomocou reproduktorov kompaktných rozmerov. Precízne navrhnutá tvarovaná basová trubica umožňuje reprodukciu hlbokých a výrazných basov, dokonca aj pri vysokej hlasitosti, a súčasne minimalizuje turbulencie zvuku, ktoré by mohli spôsobiť skreslenie.

 • Drevený reproduktor s povrchovou úpravou so skutočne ručným opracovaním prináša verný zvuk

  Drevený reproduktor s povrchovou úpravou so skutočne ručným opracovaním prináša verný zvuk

  Drevo sa počas celej histórie používalo na výrobu tých najkvalitnejších hudobných nástrojov. Jeho prirodzené zvukové vlastnosti z neho aj naďalej robia ten najvhodnejší materiál pre najlepšie nástroje a zvukové zariadenia súčasnosti. Tento reproduktor je ručne vyrobený z dreva a pomocou pokročilých technológií na jeho ohýbanie boli navyše vytvorené tie správne tvary jeho tela. Vypočítané zakrivenie znižuje vibrácie a potláča skreslenie zvuku, vďaka čomu znie reprodukovaný zvuk veľmi prirodzene.

 • Prenášajte hudbu pomocou bezdrôtovej technológie AirPlay

  Prenášajte hudbu pomocou bezdrôtovej technológie AirPlay

  Technológia AirPlay umožňuje prenášať celú vašu hudobnú zbierku programu iTunes do dokovacích staníc Fidelio. Dokáže bezdrôtovo prehrávať obsah z programu iTunes v počítači, telefónu iPhone alebo zariadenia iPad alebo iPod Touch do ľubovoľného reproduktora s podporou technológie AirPlay vo vašej domácnosti. Stačí, keď zapojíte svoje reproduktory do vlastnej siete Wi-Fi. Technológia AirPlay taktiež umožňuje súčasné prehrávanie na každom reproduktore v každej miestnosti. Vaše obľúbené melódie vás môžu sprevádzať, nech už prejdete do ktorejkoľvek miestnosti.

 • Aplikácia SoundStudio pre úplnú kontrolu nad nastaveniami zvuku

  Aplikácia SoundStudio pre úplnú kontrolu nad nastaveniami zvuku

  Prehrávajte hudbu tak, ako ju máte radi. S aplikáciou SoundStudio máte ovládanie hudby priamo vo svojich rukách. Každý aspekt zvuku môžete zmeniť priamo vo svojom iPhone pomocou ovládacích prvkov, ktoré sú jednoduché a intuitívne. Teraz môžete vylaďovať a prispôsobovať nastavenia a vytvoriť tak hudobný zážitok presne podľa svojich predstáv, čím vdýchnete svojim obľúbeným skladbám nový život. Aplikácia SoundStudio vám tiež umožní počúvať tisíce internetových rozhlasových staníc z celého sveta, čím ešte viac obohatíte svoj hudobný život.

 • Celkový výstupný výkon 2 x 50 W

  Celkový výstupný výkon 2 x 50 W

  RMS znamená strednú kvadratickú hodnotu, čo je typické meranie zvukového výkonu, presnejšie elektrického výkonu prenášaného zo zvukového zosilňovača do reproduktora, ktorý sa meria vo wattoch. Množstvo elektrického výkonu privedeného do reproduktora a jeho citlivosť určujú dosahovaný zvukový výkon. V podstate sú zosilňovače obmedzené elektrickou energiou, ktorú dokážu zosilniť, a reproduktory elektrickou energiou, ktorú dokážu skonvertovať na zvukovú energiu bez zdeformovania zvukového signálu. Čím je wattový výkon vyšší, tým lepší zvukový výkon dosahuje reproduktor.

 • Vstup AUX na jednoduché pripojenie k takmer ľubovoľnému elektronickému zariadeniu

  Vstup AUX na jednoduché pripojenie k takmer ľubovoľnému elektronickému zariadeniu

  Vstup AUX umožňuje priame prehrávanie obsahu vo formáte MP3 z prenosných prehrávačov médií. Okrem toho, že vám umožní prehrať obľúbenú hudbu v špičkovej kvalite cez tento reproduktor, vstup AUX predstavuje aj mimoriadne praktické prepojenie, pretože stačí jednoducho pripojiť váš MP3 prehrávač k reproduktoru.

 • Lakovaná vonkajšia povrchová úprava s vysokým leskom

  Tieto nádherné drevené reproduktory sú pokryté niekoľkými dôkladne nanesenými vrstvami laku a vyleštené do dokonalého povrchu. Vysokolesklý povrch reproduktora pripomína krásu koncertného klavíra – kultivovaný a elegantný vzhľad, ktorý dodá vašej domácnosti pôvab a šarm.

 • Dokovací stojan na nabíjanie

  Táto nabíjacia dokovacia stanica je kompatibilná so všetkými zariadeniami iPod a iPhone, ako aj s tabletom iPad. Vďaka tomu je vaše zariadenie od spoločnosti Apple vždy na dosah a vaša hudba vždy pod kontrolou. Do stanice môžete vložiť všetky zariadenia, dokonca aj s ochrannými krytmi, bez potreby špeciálnych adaptérov. Teraz môžete pri sebe nabíjať svoje zariadenie iPod, iPhone alebo iPad a zaplniť miestnosť obľúbenými skladbami prehrávanými pomocou technológie prúdového prenosu.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať