Fidelio

Philips Fidelio

Bezdrôtové reproduktory SoundSphere

  Philips Fidelio

  Bezdrôtové reproduktory SoundSphere

  Oddajte sa emóciám živého vystúpenia

  Vdýchnite hudbe život pomocou hlbokého, prirodzeného zvuku vďaka akustickým technológiám SoundSphere. Elegantné bezdrôtové reproduktory Philips DS9830W s rozhraním AirPlay vám umožnia bezdrôtovo prenášať skladby zo zariadenia iPod, iPhone, iPad aj aplikácie iTunes. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio Bezdrôtové reproduktory SoundSphere

s AirPlay DS9830W/10 Nájsť podobné výrobky

Oddajte sa emóciám živého vystúpenia

s týmto zvukovým systémom

 • Reproduktory SoundSphere pre prirodzený, hlbší a širší dojem zo zvuku

  Reproduktory SoundSphere pre prirodzený, hlbší a širší dojem zo zvuku

  Vychutnajte si pravú podstatu a energiu hudby, ktorú vám reproduktory SoundSphere zaručia pri každom tóne – tak, ako to chcel sám umelec. Reproduktory SoundSphere, ktoré prinášajú čistý a prirodzený zvuk, vytvárajú hlbší a širší akustický dojem. Výsledkom je precítený zvuk, ktorý vás doslova presvedčí o tom, že interpreti hrajú priamo pred vami. Každý reproduktor SoundSphere je vybavený výškovým reproduktorom, ktorý visí nad reproduktorovou skriňou. Výškový reproduktor dokáže vydávať zvuk čistejšie a všetkými smermi. Presné technické prevedenie deliacej frekvencie zvuku a premyslené umiestnenie basového reproduktora obklopujúceho výškový reproduktor zaručujú minimálnu interferenciu a ešte prirodzenejší zvuk.

 • FullSound zvýrazní zvukové detaily pre bohatý a výkonný zvuk

  FullSound zvýrazní zvukové detaily pre bohatý a výkonný zvuk

  Technológia FullSound patentovaná spoločnosťou Philips využíva digitálne spracovanie zvuku najnovšej generácie na zdokonalenie vernosti podania hudby. Hudobný obsah sa dynamicky analyzuje a optimalizuje, aby ste si mohli vychutnať hudbu s výraznými detailmi a príjemným zvukom.

 • SoundCurve pre najlepšiu reprodukciu zvuku

  SoundCurve pre najlepšiu reprodukciu zvuku

  Dômyselne navrhnutý, zahnutý zadný kryt tohto reproduktora Philips s dokovacou stanicou vytvára veľmi efektívnu akustickú štruktúru na reprodukciu zvuku. Jeho presne tvarovaná krivka zvyšuje tuhosť skrinky reproduktora, čím výrazne znižuje vnútornú rezonanciu a potláča vibrácie a skreslenia zvuku. Môžete si tak vychutnať vynikajúci krištáľovo čistý zvuk z úžasne vyzerajúcich reproduktorov.

 • Dizajn Bass-reflex pre reprodukciu hlbokých a výrazných basov

  Dizajn Bass-reflex pre reprodukciu hlbokých a výrazných basov

  Akustický systém Bass-reflex používa basový otvor vyladený podľa akustického objemu puzdra reproduktora na dosiahnutie hlbokých basov aj pomocou reproduktorov kompaktných rozmerov. Precízne navrhnutá tvarovaná basová trubica umožňuje reprodukciu hlbokých a výrazných basov, dokonca aj pri vysokej hlasitosti, a súčasne minimalizuje turbulencie zvuku, ktoré by mohli spôsobiť skreslenie.

 • Prenášajte hudbu pomocou bezdrôtovej technológie AirPlay

  Prenášajte hudbu pomocou bezdrôtovej technológie AirPlay

  Technológia AirPlay umožňuje prenášať celú vašu hudobnú zbierku programu iTunes do dokovacích staníc Fidelio. Dokáže bezdrôtovo prehrávať obsah z programu iTunes v počítači, telefónu iPhone alebo zariadenia iPad alebo iPod Touch do ľubovoľného reproduktora s podporou technológie AirPlay vo vašej domácnosti. Stačí, keď zapojíte svoje reproduktory do vlastnej siete Wi-Fi. Technológia AirPlay taktiež umožňuje súčasné prehrávanie na každom reproduktore v každej miestnosti. Vaše obľúbené melódie vás môžu sprevádzať, nech už prejdete do ktorejkoľvek miestnosti.

 • Streamujte milióny skladieb cez reproduktory so službou Spotify

  Streamujte milióny skladieb cez reproduktory so službou Spotify

  Služba Spotify prináša lepší spôsob počúvania hudby. Okamžitý prístup k miliónom skladieb vo vašich reproduktoroch. Stačí spustiť prehrávanie a bezdrôtovo prenášať čokoľvek chcete. Prémiový účet služby Spotify v zariadeniach s iOS obsahuje funkciu Connect, ktorá vám umožní vybrať si hudbu v aplikácií Spotify a vypočuť si ju na reproduktoroch bez toho, aby ste museli prerušiť aktuálnu činnosť vo svojom mobilnom zariadení, a navyše bez vybíjania jeho batérie.

 • Aplikácia SoundStudio pre úplnú kontrolu nad nastaveniami zvuku

  Aplikácia SoundStudio pre úplnú kontrolu nad nastaveniami zvuku

  Prehrávajte hudbu tak, ako ju máte radi. S aplikáciou SoundStudio máte ovládanie hudby priamo vo svojich rukách. Každý aspekt zvuku môžete zmeniť priamo vo svojom iPhone pomocou ovládacích prvkov, ktoré sú jednoduché a intuitívne. Teraz môžete vylaďovať a prispôsobovať nastavenia a vytvoriť tak hudobný zážitok presne podľa svojich predstáv, čím vdýchnete svojim obľúbeným skladbám nový život. Aplikácia SoundStudio vám tiež umožní počúvať tisíce internetových rozhlasových staníc z celého sveta, čím ešte viac obohatíte svoj hudobný život.

 • Celkový výstupný výkon 2 x 50 W

  Celkový výstupný výkon 2 x 50 W

  RMS znamená strednú kvadratickú hodnotu, čo je typické meranie zvukového výkonu, presnejšie elektrického výkonu prenášaného zo zvukového zosilňovača do reproduktora, ktorý sa meria vo wattoch. Množstvo elektrického výkonu privedeného do reproduktora a jeho citlivosť určujú dosahovaný zvukový výkon. V podstate sú zosilňovače obmedzené elektrickou energiou, ktorú dokážu zosilniť, a reproduktory elektrickou energiou, ktorú dokážu skonvertovať na zvukovú energiu bez zdeformovania zvukového signálu. Čím je wattový výkon vyšší, tým lepší zvukový výkon dosahuje reproduktor.

 • Zvukový vstup na jednoduché pripojenie k takmer ľubovoľnému elektronickému zariadeniu

  Zvukový vstup na jednoduché pripojenie k takmer ľubovoľnému elektronickému zariadeniu
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať