USB jednotka Flash

  USB jednotka Flash

  Malá, ľahká, vhodná na používanie kdekoľvek

  Tento hliníkový zázrak má konektory USB aj microUSB na použitie s počítačmi, smartfónmi a tabletmi. Vďaka drobnému a ľahkému hliníkovému telu si zariadenie môžete vziať všade so sebou a vďaka funkcii USB OTG ho môžete používať takmer kdekoľvek! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Malá, ľahká, vhodná na používanie kdekoľvek

USB OTG s konektormi USB a microUSB

 • Štýlový USB kľúč vďaka farebnému dizajnu

  Vyberte si svoju štýlovú farbu – kanárikovo žltá, pudingovo ružová, ultrafialovo purpurová, absintovo zelená, elektricky modrá alebo oranžová farba západu slnka, ktoré vašej každodennej činnosti ukladania a zdieľania údajov dodajú štýl a pocit príjemnej zábavy

 • Ochranný integrovaný kryt pre vaše pohodlie

  Už nikdy nestraťte svoj kryt! Ochranný kryt je integrovaný v dizajne produktu, takže vždy zostane upevnený na USB kľúči. Aby ste ho použili, musíte len otočiť kryt dozadu, zapojiť kľúč a prehrať.

 • Ľahké otváranie a používateľsky prívetivé balenie

  Značky a predierkovania na balení vám ukazujú najlepší spôsob na otvorenie svojho balenia a zaistenie rýchleho prístupu k USB kľúču bez zmätku.

 • Indikátor aktivity sa rozsvieti pri kopírovaní súborov

  Pôsobivá žiara indikátora zobrazuje, že jednotka je správne pripojená a pracuje. Pri kopírovaní súborov do pamäte alebo z pamäte pulzuje rýchlejšie.

 • Úložná kapacita až 64 GB pre veľké súbory s údajmi

  64 GB je užitočná kapacita na výmenu, zdieľanie a ukladanie oveľa väčších súborov a väčšieho počtu súborov cez port USB v bežnom alebo prenosnom počítači.

 • Rýchly prenos údajov cez vysokorýchlostné pripojenie USB 3.0

  Vysoké rýchlosti prenosu údajov významne skracujú nezáživný čas čakania pri kopírovaní veľkých multimediálnych súborov na alebo z pevného disku počítača.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať