Domáce kino 2.1 3D Blu-ray

  Domáce kino 2.1 3D Blu-ray

  Vychutnajte si filmy a hudbu s dokonalým zvukom

  Nové domáce kino Philips HTB7255D s prehrávaním diskov 3D Blu-ray a zvukom 2.1 prináša bezkonkurenčnú čistotu prehrávania zvuku a skutočne presvedčivý zážitok z priestorového zvuku. Pripravte sa na nové dimenzie vašich obľúbených filmov a hudby. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Domáce kino 2.1 3D Blu-ray

Zosilňovač triedy D, CinemaPerfect HD, Zabud. Wi-Fi a Bluetooth®, 500 W HTB7255D/12 Nájsť podobné výrobky

Vychutnajte si filmy a hudbu s dokonalým zvukom

Posadnutí zvukom

 • Krištáľovo čistý zvuk pre vynikajúcu čistotu a zvukové detaily

  Krištáľovo čistý zvuk pre vynikajúcu čistotu a zvukové detaily

  So zvukom Crystal Clear Sound od spoločnosti Philips teraz dokážete zachytiť a oceniť každý zvukový detail v jeho realistickej podobe tak, ako to chcel umelec alebo režisér! Zvuk Crystal Clear Sound reprodukuje zdroj zvuku – či už ide o akčný film, muzikál alebo živé vystúpenie – verne, presne a bez akéhokoľvek skreslenia. Domáce kiná Philips so zvukom Crystal Clear Sound znižujú mieru spracovania zvuku na minimum, čím zachovávajú čistotu pôvodného hudobného obsahu. Výsledkom je lepšia vernosť zvuku, ktorú priamo zachytí aj Váš sluch.

 • Technológia CinemaPerfect HD na prehrávanie videa s ultra vysokým rozlíšením

  Technológia CinemaPerfect HD na prehrávanie videa s ultra vysokým rozlíšením

  Nová technológia CinemaPerfect HD od spoločnosti Philips prináša rozlíšenie Quad Full HD pre doposiaľ najlepšie prehrávanie videa. Inteligentná technológia spracovania obrazu zvyšuje ostrosť a potláča šum, ktorý vzniká pri komprimácii videa do formátu MPEG. Spolu so zdokonaleným zvýšením rozlíšenia táto technológia vytvára ostrý a hlboký obraz.

 • Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bluetooth je technológia bezdrôtovej komunikácie na krátke vzdialenosti, ktorá je stabilná aj energeticky úsporná. Táto technológia umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenie k iným zariadeniam s technológiou Bluetooth, takže cez reproduktor s funkciou Bluetooth môžete prehrávať svoju obľúbenú hudbu z akéhokoľvek smartfónu, tabletu alebo aj prenosného počítača, vrátane zariadení iPod alebo iPhone.

 • Jemné kužeľové výškové reproduktory pre čistý zvuk a jasný hlas

  Jemné kužeľové výškové reproduktory pre čistý zvuk a jasný hlas

  Jemné kužeľové výškové reproduktory reprodukujú jasné vysoké a stredné frekvencie, ktoré zdokonaľujú celkovú čistotu zvuku z reproduktorov.

 • Špičkové zosilňovače triedy D zachovajú každý zvukový detail

  Špičkové zosilňovače triedy D zachovajú každý zvukový detail

  Patentované špičkové zosilňovače triedy D od spoločnosti Philips sú navrhnuté tak, aby zachovali pôvodný zvuk zdroja a poskytli väčšiu presnosť zvukových signálov, čím umožňujú akustickým detailom v hudbe a vo filmoch vyniknúť tak, ako si to interpret alebo režisér želal.

 • So vstavaným WiFi môžete používať pripojené médiá bezdrôtovo

  So vstavaným WiFi môžete používať pripojené médiá bezdrôtovo

  Vďaka vstavanému pripojeniu WiFi stačí, ak pripojíte svoje domáce kino priamo k domácej sieti a môžete si vychutnať bohatý výber populárnych služieb online. Potešte sa najlepšími webovými lokalitami, ktoré ponúkajú filmy, obrázky, infozábavu a iný online obsah prispôsobený na mieru rozmerom Vašej televíznej obrazovky.

 • Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Nechajte sa vtiahnuť do deja filmov v 3D vo vlastnej obývačke s televízorom Full HD 3D. Aktívne zobrazenie 3D využíva najnovšiu generáciu technológie pripínania obrazov, takže dosahuje reálnu hĺbku a obraz v HD rozlíšení 1080 x 1920. Keď sledujete tento obraz cez špeciálne okuliare, ktoré sú načasované tak, aby sa ich ľavé a pravé šošovky otvárali a zatvárali synchronizovane so striedajúcimi sa snímkami, vzniká v domácom kine obraz vo Full HD 3D. Prémiové vydania filmov v 3D na diskoch Blu-ray ponúkajú široký výber obsahu vo vysokej kvalite. Disky Blu-ray tiež prinášajú nekomprimovaný priestorový zvuk, takže si vychutnáte neuveriteľne realistický poslucháčsky zážitok.

 • Virtuálny priestorový zvuk pre realistický filmový zážitok

  Virtuálny priestorový zvuk pre realistický filmový zážitok

  Virtuálny priestorový zvuk od spoločnosti Philips vytvára bohatý a pohlcujúci priestorový zvuk pomocou systému s menej ako piatimi reproduktormi. Špičkové priestorové algoritmy verne reprodukujú zvukové charakteristiky, ktoré sa vyskytujú v ideálnom 5.1-kanálovom prostredí. Ľubovoľný vysokokvalitný stereofónny zdroj sa tak premení na realistický viackanálový priestorový zvuk. Ak si chcete vychutnať fantastický priestorový zvuk, už nemusíte kupovať ďalšie reproduktory, káble ani stojany.

 • Prehrávanie hudby a nabíjanie zariadenia iPod/iPhone

  Prehrávanie hudby a nabíjanie zariadenia iPod/iPhone.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • DivX, DivX Certified a príslušné logá sú ochranné známky spoločnosti DivXNetworks, Inc. a používajú sa na základe licencie.
 • Dolby a symbol dvojitého D sú registrované ochranné známky spoločnosti Dolby Laboratories Inc.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať