Fidelio

Philips Fidelio Immersive Sound

Domáce kino 5.1

  Philips Fidelio Immersive Sound

  Domáce kino 5.1

  Priestorový zvuk zo všetkých uhlov, presne ako v kine

  Začnite si vychutnávať originálny filmový zážitok ako z kina bez ohľadu na to, kde sa v miestnosti nachádzate. Systém domáceho kina Philips HTB9550D je navrhnutý so zvukovými budičmi na prednej strane i na bokoch, aby rovnomerne vyplnili celú miestnosť priestorovým zvukom. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio Immersive Sound Domáce kino 5.1

3D Blu-ray HTB9550D/12 Nájsť podobné výrobky

Priestorový zvuk zo všetkých uhlov, presne ako v kine

Posadnutí zvukom

 • 360Sound vyplní miestnosť zvukom zo všetkých uhlov

  360Sound vyplní miestnosť zvukom zo všetkých uhlov

  Funkcia 360Sound, ktorá sa výrazne odlišuje od konvenčného 5.1-kanálového domáceho kina, je originálne navrhnutá s troma budičmi v každom satelitnom reproduktore – jedným predným a dvoma bočnými, ktoré sú natočené pod uhlom, aby okolo vás rozprúdili pohlcujúci zvuk. Okrem princípu dipólov využíva spoločnosť Philips patentovaný algoritmus, ktorý ďalej vylepšuje priestorový zvukový efekt. 360Sound, skonštruovaný pomocou špičkových akustických komponentov, ako sú jemné kužeľové výškové reproduktory, neodýmiové magnety a digitálne zosilňovače triedy D, zaručuje výnimočný zvuk zo všetkých uhlov – a poskytne vám skutočný kinový zážitok priamo vo vašej domácnosti.

 • CinemaPerfect HD pre čistejšie a ostrejšie prehrávanie videa

  CinemaPerfect HD pre čistejšie a ostrejšie prehrávanie videa

  Technológia CinemaPerfect HD spoločnosti Philips prináša nový štandard jasnejšieho a ostrejšieho obrazu pri prehrávaní videa. Táto inteligentná technológia potláča šum a vytvára ostrejší obraz, čím prináša dosiaľ nevídanú, vysokú kvalitu obrazu. Potláčanie šumu a špičkové zvyšovanie rozlíšenia obrazu pomáhajú potláčať šum, ktorý vzniká pri komprimácii videa do formátu MPEG. Táto technológia s vylepšeným spracovaním farieb vytvára na obrazovke ostrý a hlboký obraz.

 • Okamžitá konverzia z 2D na 3D pre pohlcujúci filmový zážitok

  Okamžitá konverzia z 2D na 3D pre pohlcujúci filmový zážitok

  Pozrite si svoju zbierku 2D filmov v úžasnom zobrazení 3D priamo u vás doma. Technológia okamžitej konverzie na 3D využíva najmodernejšiu digitálnu technológiu analýzy video obsahu vo formáte 2D na rozlíšenie medzi predmetmi v popredí a pozadí. Tým vytvorí mapu hĺbky, na základe ktorej sa bežné formáty videa v 2D prekonvertujú do úžasného zobrazenia v 3D. Ak máte kompatibilný 3D televízor, ste ihneď pripravení zažiť 3D obsah v rozlíšení Full HD.

 • Funkcia bezdrôtových zadných reproduktorov na bezproblémové umiestnenie

  Funkcia bezdrôtových zadných reproduktorov na bezproblémové umiestnenie

  Bezdrôtové zadné reproduktory Vám pri ich umiestňovaní poskytnú flexibilitu a mobilitu. Tieto bezdrôtové reproduktory, ktoré boli vytvorené technológiou s nulovým rušením, poskytujú úplný priestorový zvuk bez neestetických káblových pripojení.

 • Internetové rádio umožňuje objavovať svet kanálov online rádií

  Internetové rádio umožňuje objavovať svet kanálov online rádií

  Internetové rádio je služba zvukového vysielania, ktoré sa prenáša cez internet. Niektoré internetové stanice sú viazané na tradičné (pozemné) vysielajúce rozhlasové stanice alebo siete, zatiaľ čo iné vysielajú výlučne cez internet, zachovávajú si nezávislosť a realizujú svoje vysielanie iba prostredníctvom webu. Vďaka internetovému rádiu môžete využiť prístup k rozhlasovým staniciam z ľubovoľnej krajiny sveta a počúvať široké spektrum žánrov: vypočujte si správy, informácie o športe, novinky z oblasti zábavy, prípadne sa pripojte k obľúbeným alebo miestne pôsobiacim staniciam.

 • Automatická kalibrácia zosynchronizuje reproduktory pre dokonalú akustiku

  Automatická kalibrácia zosynchronizuje reproduktory pre dokonalú akustiku

  Nastavenie domáceho kina Philips na optimálny zvukový zážitok je teraz hračkou. Jedným stlačením tlačidla na diaľkovom ovládaní spustíte inteligentný predinštalovaný softvér na kalibráciu zvuku, ktorý do reproduktorov odošle testovacie signály. Tieto signály zachytí a analyzuje mikrofón na automatickú kalibráciu a vykonajú sa nevyhnutné úpravy, pričom sa zohľadnia vzdialenosti medzi reproduktormi a polohami poslucháčov, hlasitosť a odozva oneskorenia audiosignálov z každého reproduktora. Za 60 sekúnd sa zdokonalí a optimalizuje zvukový zážitok vo vašej miestnosti.

 • Obsahuje dok na pohodlné prehrávanie z prehrávača iPod/iPhone

  Obsahuje dok na pohodlné prehrávanie z prehrávača iPod/iPhone

  Pomocou dokovacej stanice pre iPod a iPhone si môžete vychutnať hudbu uloženú vo Vašom prehrávači iPod a iPhone priamo cez systém domáceho kina.

 • Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Nechajte sa vtiahnuť do deja filmov v 3D vo vlastnej obývačke s televízorom Full HD 3D. Aktívne zobrazenie 3D využíva najnovšiu generáciu technológie pripínania obrazov, takže dosahuje reálnu hĺbku a obraz v HD rozlíšení 1080 x 1920. Keď sledujete tento obraz cez špeciálne okuliare, ktoré sú načasované tak, aby sa ich ľavé a pravé šošovky otvárali a zatvárali synchronizovane so striedajúcimi sa snímkami, vzniká v domácom kine obraz vo Full HD 3D. Prémiové vydania filmov v 3D na diskoch Blu-ray ponúkajú široký výber obsahu vo vysokej kvalite. Disky Blu-ray tiež prinášajú nekomprimovaný priestorový zvuk, takže si vychutnáte neuveriteľne realistický poslucháčsky zážitok.

 • So vstavaným WiFi môžete používať pripojené médiá bezdrôtovo

  So vstavaným WiFi môžete používať pripojené médiá bezdrôtovo

  Vďaka vstavanému pripojeniu WiFi stačí, ak pripojíte svoje domáce kino priamo k domácej sieti a môžete si vychutnať bohatý výber populárnych služieb online. Potešte sa najlepšími webovými lokalitami, ktoré ponúkajú filmy, obrázky, infozábavu a iný online obsah prispôsobený na mieru rozmerom Vašej televíznej obrazovky.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať