Reproduktor Soundbar

  Reproduktor Soundbar

  Výkonný zvuk pre každý televízor

  Zaplňte celú domácnosť špičkovým bezdrôtovým zvukom technológie Bluetooth. Okrem televízora a systému domáceho kina si poradí aj s hernými konzolami či prehrávačmi MP3. Začnite si užívať filmy a hudbu s výnimočným priestorovým zvukom ešte dnes. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Reproduktor Soundbar

Virtuálny priestorový zvuk, Externý subwoofer, Optický, koaxiálny, Aux in, Audio in, Bluetooth® HTL2160G/12 Nájsť podobné výrobky

Výkonný zvuk pre každý televízor

so subwooferom

 • Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bluetooth je technológia bezdrôtovej komunikácie na krátke vzdialenosti, ktorá je stabilná aj energeticky úsporná. Táto technológia umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenie k iným zariadeniam s technológiou Bluetooth, takže cez reproduktor s funkciou Bluetooth môžete prehrávať svoju obľúbenú hudbu z akéhokoľvek smartfónu, tabletu alebo aj prenosného počítača, vrátane zariadení iPod alebo iPhone.

 • Virtuálny priestorový zvuk pre realistický filmový zážitok

  Virtuálny priestorový zvuk pre realistický filmový zážitok

  Virtuálny priestorový zvuk od spoločnosti Philips vytvára bohatý a pohlcujúci priestorový zvuk pomocou systému s menej ako piatimi reproduktormi. Špičkové priestorové algoritmy verne reprodukujú zvukové charakteristiky, ktoré sa vyskytujú v ideálnom 5.1-kanálovom prostredí. Ľubovoľný vysokokvalitný stereofónny zdroj sa tak premení na realistický viackanálový priestorový zvuk. Ak si chcete vychutnať fantastický priestorový zvuk, už nemusíte kupovať ďalšie reproduktory, káble ani stojany.

 • Zvukový vstup na prehrávanie hudby z iPodu/iPhonu/MP3 prehrávača

  Zvukový vstup na prehrávanie hudby z iPodu/iPhonu/MP3 prehrávača

  Zvukový vstup umožňuje jednoducho prehrávať hudbu priamo zo zariadenia iPod/iPhone/iPad, MP3 prehrávača alebo notebooku cez jedno pripojenie k domácemu kinu. Jednoducho pripojte svoje zvukové zariadenie do konektora zvukového vstupu a vychutnávajte si hudbu vo vynikajúcej kvalite domáceho kina Philips.

 • Dolby Digital pre jedinečné filmové zážitky

  Dolby Digital pre jedinečné filmové zážitky

  Pretože Dolby Digital je jedným z najlepších svetových noriem digitálneho multikanálového zvuku a využíva spôsob, akým ľudské ucho spracováva zvuky. Zažijete preto vynikajúcu kvalitu priestorového zvuku s realistickými priestorovými prvkami.

 • Vychutnajte si MP3/WMA hudbu priamo z prenosných USB zariadení

  Vychutnajte si MP3/WMA hudbu priamo z prenosných USB zariadení
 • Nízky profil, ktorý dokonale zapadne pred váš televízor

  Nízky profil, ktorý dokonale zapadne pred váš televízor
 • Externý subwoofer dodá deju napätie

  Externý subwoofer dodá deju napätie
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať