Multimediálne reproduktory 2.0

  Multimediálne reproduktory 2.0

  Zarážajúci zvuk a štýl

  Model MMS 321 prináša kvalitu z každej strany od jeho mylarových reproduktorov až po výkonné tlakové basové reproduktory. Získate hlbokotónový zvuk z iba dvoch reproduktorov, ktoré sú exkluzívne povrchovo upravené nehrdzavejúcou oceľou zlepšujúcou výkon.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zarážajúci zvuk a štýl

Výkonné tlakové basové reproduktory

 • Dynamické zvýraznenie basov - počúvajte najhlbšie a najbohatšie basy

  Dynamické zvýraznenie basov - počúvajte najhlbšie a najbohatšie basy

  Inovatívna technológia dodáva neuveriteľne hlboké, bohaté basy z kompaktných reproduktorov. Dynamické zvýraznenie basov zdôrazní basový obsah hudby cez celú škálu nastavení hlasitosti od nízkej po vysokú - stlačením tlačidla!

 • Výkonné tlakové basové reproduktory

  Jedinečný dizajn vám zaistí skutočný zážitok z hlbokotónového reproduktora iba z dvoch kompaktných reproduktorov. Hlbokotónový reproduktor sa extenzívne skonštruoval a integroval do reproduktorov.

 • Perfektné pre MP3, PC, TV, CD a iné

  Pripojte reproduktory ku všetkým zariadeniam. Je to vynikajúci spôsob ako počúvať váš MP3 prehrávač, PC, TV, CD, DVD a všetky vaše multimediálne zariadenia.

 • Reproduktory vyrobené z mylaru pre zvuk s vysokým rozlíšením

  Jedinečný mylarový materiál dvojitých tvarovaných kopulových reproduktorov zaručuje neuveriteľné rozlíšenie zvuku. Hudba ožíva a filmy znejú presne tak ako majú, pretože celý rozsah vysokých frekvencií sa vynikajúco reprodukuje.

 • Hliníkové reproduktory s výkonnými neodýmiovými magnetmi

  Tieto hliníkové reproduktory obsahujú veľmi silné neodýmiové magnety. Kvalitné materiály a optimalizovaný dizajn zaručujú nepretržitý výkon v celom zvukovom spektre

 • Dizajn a stojan z nehrdzavejúcej ocele - vysoký výkon so štýlom

  Štýlové puzdro a stojan reproduktorov je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, čím sa zvyšuje odolnosť a vizuálny výkon produktu. Štýlový spôsob na zdokonalenie výnimočného zvukového výkonu vašich reproduktorov.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať