Bezdrôtový Hi-Fi systém pre Android™

  Streamium

  Bezdrôtový Hi-Fi systém pre Android™

  Streamujte hudbu z PC/MAC a Internetu – bezdrôtovo

  Vychutnajte si pohlcujúci zvuk technológie LivingSound v každej miestnosti vďaka funkcii Multiroom Music. Prenášajte hudbu z počítača PC/Mac či internetového rádia do Hi-Fi systému Philips NP3900/12. Ovládajte prehrávanie pomocou farebnej dotykovej obrazovky alebo aplikácie diaľkového ovládania Philips.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Streamium Bezdrôtový Hi-Fi systém pre Android™

Streamujte hudbu z PC/MAC a Internetu – bezdrôtovo

Posadnutí zvukom

 • Bezdrôtový prenos hudby a fotografií z počítača PC/MAC

  Bezdrôtový prenos hudby a fotografií z počítača PC/MAC

  Váš počítač PC/MAC je plný hudby, ktorú teraz môžete pohodlne prenášať do vášho zvukového zariadenia Philips – bez nespratných káblov. Podeľte sa o svoje obľúbené skladby s ostatnými na párty alebo si ich jednoducho vychutnávajte v pohodlí svojej domácnosti. To platí aj pre vaše zbierky fotografií – prezerajte si ich a počúvajte pritom svoje obľúbené melódie. Odomknite poklady vášho počítača PC/MAC s pohodlným bezdrôtovým prenosom.

 • Plnofarebná dotyková obrazovka umožňuje jednoduchú navigáciu

  Plnofarebná dotyková obrazovka umožňuje jednoduchú navigáciu

  Dotyková obrazovka umožňuje ovládať zariadenie jednoducho stláčaním tlačidiel na obrazovke namiesto fyzických tlačidiel na zariadení. Jednoducho zapnete zariadenie a na displeji LCD sa zobrazí rozhranie dotykovej obrazovky so všetkými ovládacími funkciami zariadenia. Ovládanie dotykovej obrazovky kombinuje technológiu displeja LCD s tlakovými senzormi a výkonným digitálnym mikroprocesorom. Keď pritlačíte na určitú oblasť obrazovky prstom, do procesora je vyslaný príslušný signál a príkaz je okamžite vykonaný.

 • Premeňte svoj smartfón na diaľkové ovládanie AV výrobkov Philips

  Premeňte svoj smartfón na diaľkové ovládanie AV výrobkov Philips

  Aplikácia Philips MyRemote vám umožní používať váš smartfón – iPhone, iPod Touch alebo Android – ako diaľkové ovládanie k sieťovo pripojeným AV výrobkom značky Philips. Táto aplikácia automaticky rozpozná váš prehrávač Blu-ray, domáce kino alebo audio systém Streamium značky Philips, ktoré sú pripojené k vašej domácej sieti Wi-Fi, a umožní vám okamžite ovládať tieto zariadenia z akéhokoľvek miesta u vás doma. A ak máte v sieti pripojené viac ako jedno AV zariadenie značky Philips, aplikácia vám ponúkne možnosť výberu medzi nimi a budete ich môcť ovládať nezávisle od seba. Táto bezplatná aplikácia bolo vyvinutá exkluzívne spoločnosťou Philips.

 • Vysielajte a vychutnávajte si viac ako 10 miliónov skvelých skladieb zo služby Napster*

  Vysielajte a vychutnávajte si viac ako 10 miliónov skvelých skladieb zo služby Napster*

  Získajte všetku hudbu, ktorú ste vždy chceli, pomocou služby Napster – online hudobná služba, ktorá ponúka viac ako 10 miliónov skladieb od 790 000 interpretov, 980 000 albumov a všetky žánre. Prístup do služby Napster je na mikrosystémoch Philips veľmi jednoduchý vďaka LCD displeju s ikonami a poskytne vám všetku hudbu, po ktorej ste vždy túžili – a to rýchlo a jednoducho. Stačí niekoľko kliknutí a rozsiahla knižnica služby Napster sa oslobodí od vášho počítača PC alebo MAC a bude sa bezdrôtovo prenášať, takže si ju môžete vychutnávať na systéme Philips. Zmeňte svoj spôsob počúvania hudby ešte dnes.

 • Nalaďte si a objavte tisíce internetových rozhlasových staníc

  Nalaďte si a objavte tisíce internetových rozhlasových staníc

  Prehrávač Streamium prináša možnosť naladiť si tisíce internetových rozhlasových staníc. Teraz dokážete udržať krok s hudbou na celom svete. Audio systém Streamium jednoducho pripojíte k internetu a svoje obľúbené online relácie si môžete vypočuť bez zapnutia PC/MAC.

 • Funguje s domácim širokopásmovým pripojením a Wi-Fi smerovačom

  Funguje s domácim širokopásmovým pripojením a Wi-Fi smerovačom

  Tento HiFi systém Philips sa dodáva s portom Ethernet, ktorý umožňuje pripojenie na Internet systémom plug-and-play cez protokol DHCP. Systém má tiež certifikát B/G Wi-Fi, takže je kompatibilný s ľubovoľným smerovačom s certifikáciou B/G Wi-Fi dostupným na trhu. Tento jednoduchý a praktický systém má tlačidlo chráneného nastavenia Wi-Fi, ktoré vytvorí bezpečné pripojenie Wi-Fi v priebehu niekoľkých sekúnd.

 • Technológia FullSound obohatí vašu hudbu plnšími basmi a čistým zvukom

  Technológia FullSound obohatí vašu hudbu plnšími basmi a čistým zvukom

  Inovatívna technológia FullSound od spoločnosti Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju komprimovanú hudbu v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí vašu dušu a roztancuje vaše nohy.

 • Technológia LivingSound pre širší, pohlcujúci stereo zvuk

  Technológia LivingSound pre širší, pohlcujúci stereo zvuk

  Funkcia LivingSound od spoločnosti Philips, ktorá očakáva vystavenie patentu, výrazne rozširuje optimálnu oblasť (ideálne miesto posluchu vo vašej izbe), aby ste si mohli vychutnať vskutku pohlcujúcu hudbu v širšom priestore. Kombináciou rozličných zvukových procesov funkcia LivingSound obnovuje bohatosť a priestorové detaily zvukovej kulisy, ktoré sa u kompaktného stereo systému často strácajú. Výsledkom je optimálna oblasť, ktorá je rozsiahlejšia, ako by ste čakali, a ktorá je rovnomernejšie a vo väčšej miere distribuovaná po celej miestnosti. Teraz už vychutnávanie si hudby nie je limitované na tradične úzku oblasť. Užívajte si optimálny stereo zvuk vo väčšom priestore.

 • Celkový výstupný výkon 30 W RMS

  Celkový výstupný výkon 30 W RMS
 • Zobrazte obaly albumov plnofarebne

  Spestrite svoj poslucháčsky zážitok pomocou plnofarebných obrázkov obalov albumov. V hudobných súboroch sú vložené obrázky obalov albumov, ktoré sa automaticky zobrazia pri vyberaní a prehrávaní skladieb. Vaša hudba vďaka obalom albumov jednoducho ožije.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Napster je dostupný len v Nemecku a Spojenom kráľovstve.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať