Originálne minirádio

  Originálne minirádio

  Ovládajte svoje originálne minirádio bezdrôtovo

  Originálne minirádio vám prináša lahodné melódie. Moderná interpretácia legendárneho rádia Philetta s tunerom DAB+ a FM, ako aj prehrávaním hudby bezdrôtovo z inteligentných zariadení cez Bluetooth. Zabudovaný kuchynský časomer mu dodáva praktický rozmer. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Originálne minirádio

Bluetooth®, DAB+, FM, Dvojitý budík, kuchynský časomer, 4 W ORT2300C/10 Nájsť podobné výrobky

Ovládajte svoje originálne minirádio bezdrôtovo

pomocou bezplatnej aplikácie DigitalRadio

 • Prúdový prenos hudby zo smartfónov alebo tabletu cez Bluetooth

  Prúdový prenos hudby zo smartfónov alebo tabletu cez Bluetooth

  Bluetooth je krátkodosahová technológia bezdrôtovej komunikácie, ktorá je robustná aj energeticky úsporná. Táto technológia umožňuje bezdrôtové pripojenie k iným zariadeniam s rozhraním Bluetooth, takže môžete prehrávať obľúbenú hudbu zo smartfónov alebo tabletov na zvukovom systéme Philips – pohodlne a kedykoľvek chcete.

 • Viac obľúbených staníc vďaka 20 predvoľbám v pásme DAB a 20 v pásme FM

  Viac obľúbených staníc vďaka 20 predvoľbám v pásme DAB a 20 v pásme FM

  Vďaka 20 predvoľbám v pásme DAB a 20 v pásme FM vždy postačí na naladenie obľúbených staníc iba niekoľko stlačení. Ak chcete naprogramovať predvoľbu, jednoducho nalaďte požadovanú stanicu a podržte tlačidlo predvoľby. Pomocou tohto jednoduchého postupu automaticky uložíte naladenú frekvenciu, ku ktorej potom máte kedykoľvek rýchly prístup.

 • Automatická synchronizácia času bez námahy zabezpečí presný čas

  Automatická synchronizácia času bez námahy zabezpečí presný čas

  Pomocou funkcie automatického nastavenia času v rádiobudíku nemusíte už nikdy zadávať čas. Hodiny automaticky vykonajú synchronizáciu s rozhlasovým signálom, dokonca aj keď sú vypnuté. Pri bezprostrednej potrebe nastavenia sa samé aktualizujú do jednej minúty a potom vykonávajú pravidelnú synchronizáciu s rozhlasovými signálmi, takže vždy ukazujú presný čas. Od prvého momentu vybalenia rádiobudíka zo škatule až po výpadok napájania sa môžete na svoj výrobok Philips spoľahnúť, že vám bez námahy a zaručene vždy poskytne správny čas.

 • Funkcia odpočítavania – šikovný pomocník v kuchyni

  Funkcia odpočítavania – šikovný pomocník v kuchyni

  Tento rádiobudík vám uľahčí každodenný život. Vďaka zabudovanej funkcii odpočítavania budete mať prehľad o čase varenia a vaše jedlá pripravíte bezpečne a chutne. Môžete spokojne odísť od sporáku alebo rúry, oddýchnuť si pri televízore alebo robiť iné práce v domácnosti. Po uplynutí nastaveného času zaznie zvukové upozornenie. Je čas prestrieť stôl, jedlo je hotové!

 • Veľký podsvietený LCD displej pre ľahké zobrazenie v slabom svetle

  Veľký podsvietený LCD displej pre ľahké zobrazenie v slabom svetle

  Podsvietený displej LCD zaistí ľahké sledovanie a prevádzku pri slabom osvetlení a poskytne jasné informácie už na prvý pohľad.

 • Nastavenie budíka na pracovné dni a víkend, ktorý skvele doplní váš životný štýl

  Nastavenie budíka na pracovné dni a víkend, ktorý skvele doplní váš životný štýl

  Tento rádiobudík navrhnutý s ohľadom na moderný životný štýl je vybavený funkciou duálneho budíka, ktorý vám umožňuje nastaviť rozličné časy budenia pre pracovné dni a víkendy alebo dokonca obmieňať nastavenia budíka pre páry. Nastavenia budíka je možné prispôsobiť na rovnaký čas budenia pre celý týždeň od pondelka až do nedele. Prípadne môžete nastaviť budík na skoré vstávanie od pondelka do piatku a lenivé driemanie počas sobôt a nedieľ. Nech si zvolíte čokoľvek, tieto pohodlné funkcie vám šetria starosti s nastavovaním rozličných časov budenia každú noc.

 • Dvojitý budík, ktorý zobudí vás a vášho partnera v rôznych časoch

  Dvojitý budík, ktorý zobudí vás a vášho partnera v rôznych časoch

  Audio systém Philips je vybavený dvoma časmi budenia. Jeden čas nastavte na budenie pre seba, druhý na zobudenie vášho partnera.

 • Časovač vypnutia pre príjemné zaspávanie s obľúbenou hudbou

  Časovač vypnutia pre príjemné zaspávanie s obľúbenou hudbou

  Časovač vypnutia vám umožní nastaviť, ako dlho chcete počúvať obľúbenú hudbu alebo rozhlasovú stanicu predtým, než zaspíte. Jednoducho nastavte časový limit (na max. 2 hodiny) a vyberte si CD alebo stanicu, ktorú budete počúvať počas zaspávania. Prístroj bude prehrávať hudbu počas nastaveného času a potom sa automaticky prepne do energeticky úsporného tichého pohotovostného režimu. Časovač vypnutia vám umožňuje zaspať pri obľúbenom CD alebo DJ-ovi rádia bez počítania ovečiek alebo obáv z plytvania energiou.

 • Zvukový vstup pre jednoduché prehrávanie hudby z prenosných zariadení

  Zvukový vstup pre jednoduché prehrávanie hudby z prenosných zariadení

  Stačí jednoducho pripojiť a môžete si vychutnať všetku svoju hudbu z prenosných zariadení a počítačov. Jednoducho pripojte svoje zariadenie ku konektoru AUDIO-IN (3,5 mm) na systéme Philips. V prípade počítačov sa väčšinou pripája výstup pre slúchadlá. Po prepojení si môžete priamo vychutnávať celú svoju hudobnú zbierku cez systém špičkových reproduktorov. Philips jednoducho prináša lepší zvuk.

 • Moderná interpretácia ikonického dizajnu rádia Philetta

  Inšpirované originálnym rádiom z roku 1955 – toto originálne minirádio vychádza z ikonických prvkov legendárneho rádia od spoločnosti Philips z roku 1955, známeho aj ako Philetta „BF 102 U“. V tom čase toto kompaktné rádio priťahovalo masy svojím jednoduchým dizajnom, silným zvukom a krištáľovo čistým príjmom. História výroby rádií v spoločnosti Philips siaha do roku 1927. Počas nasledujúcich desaťročí sa z mnohých modelov stali uznávané ikony a zberateľské kúsky.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať