Prenosný DVD prehrávač

  Prenosný DVD prehrávač

  Otočná obrazovka, flexibilné zobrazenie

  Vychutnajte si filmy na prenosnom DVD prehrávači Philips PET1031 s 10,2” LCD obrazovkou otočnou o 180-stupňov. Okrem toho zdieľajte svoje obľúbené videozážitky s priateľmi vďaka priečinku na pamäťovú kartu SD a konektoru USB 2.0. Dodáva sa s cestovným puzdrom. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prenosný DVD prehrávač

25, 9 cm (10, 2”) širokouhlý LCD PET1031/12 Nájsť podobné výrobky

Otočná obrazovka, flexibilné zobrazenie

Prehrávanie až 5 hodín

 • Prehrávanie DVD, DVD+/-R a DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® a MPEG4 filmov

  Prehrávanie DVD, DVD+/-R a DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® a MPEG4 filmov

  S podporou formátu DivX® si môžete vychutnať videá vo formáte DivX® v pohodlí vašej obývačky. Formát DivX® je založený na technológii kompresie videa MPEG4, ktorá vám umožňuje ukladanie veľkých súborov, ako sú filmy, ukážky a hudobné videoklipy na médiá ako CD-R/RW, pamäťové karty a DVD-video. CD formátu DivX® je možné prehrávať na niektorých DVD prehrávačoch, DVD rekordéroch a na systémoch domáceho kina.

 • DivX Ultra na zdokonalené prehrávanie mediálnych súborov DivX

  DivX Ultra na zdokonalené prehrávanie mediálnych súborov DivX

  Technológia DivX Ultra spája prehrávanie DivX s vynikajúcimi vlastnosťami ako integrované titulky, viacero jazykových stôp a možnosti menu do jedného praktického formátu súborov.

 • Prehrávanie MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Prehrávanie MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Technológia kompresie zvuku umožňuje, aby sa veľkosť veľkých súborov s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšila bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 alebo WMA predstavujú dva z formátov kompresie, ktoré Vám umožnia vychutnávať si svet digitálnej hudby na prehrávači Philips. Prevezmite MP3 alebo WMA piesne z autorizovaných hudobných stránok na internete, prípadne vytvorte svoje vlastné hudobné súbory vo formáte MP3 alebo WMA tak, že skonvertujete svoje hudobné disky CD a prenesiete ich do prehrávača.

 • Zdieľajte obrazové súbory JPEG pomocou Picture CD

  Zdieľajte obrazové súbory JPEG pomocou Picture CD

  Prehrávateľnosť viacerých formátov umožňuje zobrazovať obrázky na cestách a prehrávať väčšinu diskových formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • 10,2-palcová LCD TFT obrazovka s vysokým rozlíšením pre skvelé pozeranie

  10,2-palcová LCD TFT obrazovka s vysokým rozlíšením pre skvelé pozeranie

  Farebná LCD obrazovka s vysokým rozlíšením privedie vaše snímky k životu a zobrazí vaše cenné fotografie s rovnakým bohatým „realistickým“ detailom a sýtymi farbami ako vysokokvalitné výtlačky.

 • Vychutnajte si filmy v širokouhlom formáte 16:9

  Vychutnajte si filmy v širokouhlom formáte 16:9

  Zobrazte a zdieľajte filmy a digitálne fotografie s priateľmi a rodinou. Širokouhlý pomer strán formátu 16:9 predstavuje štandard pre univerzálne televízne vysielanie aj digitálne televízne vysielanie s vysokým rozlíšením. Štandardný pomer strán 16:9 znamená zobrazenie bez pásov vo vrchnej a spodnej časti obrazu a bez straty kvality, ktorá vyplýva z úpravy alebo zmeny obrazu na obrazovke inej veľkosti.

 • Vstavané kvalitné stereo reproduktory

  Vstavané kvalitné stereo reproduktory

  Stereo reproduktory prinášajú kvalitný zvuk a umožňujú vám nerušené počúvanie. Teraz si môžete vychutnať hudbu kedykoľvek a kdekoľvek – vďaka vstavaným stereo reproduktorom, ktoré po jednoduchom odpojení slúchadiel poskytujú komfortné a príjemné prehrávanie hudby.

 • Otočná obrazovka o 180-stupňov pre zdokonalenú flexibilitu z pozerania

  Otočná obrazovka o 180-stupňov pre zdokonalenú flexibilitu z pozerania

  Obrazovka sa otáča o 180 stupňov, aby sa dosiahol optimálny pozorovací uhol na sledovanie filmov a fotografií. Ak chcete zabrániť oslneniu a dosiahnuť najlepší možný pozorovací uhol, otáčajte obrazovku alebo ju nastavte v smere nahor a nadol.

 • Konektor USB 2.0 a priečinok pre pamäťovú kartu SD

  Konektor USB 2.0 a priečinok pre pamäťovú kartu SD

  Vychutnajte si vysokú rýchlosť a pohodlie prístupu k väčšej kapacite na prenášanie fotografií, videí a hudobných súborov vo formáte MP3 pomocou rozhrania USB 2.0. Tiež môžete získať prístup k väčšej kapacite na ukladanie fotografií, videí a hudobných súborov vo formáte MP3 na prehrávači Philips tak, že do vstavaného priečinka na kartu SD vložíte kartu SD.

 • Súčasťou balenia je cestovné puzdro

  Súčasťou balenia je cestovné puzdro

  Cestovné puzdro poskytuje kompletnú ochranu počas cestovania.

 • Obrazovka Zero Bright Dot™ pre optimálnu kvalitu obrazovky

  Vychutnajte si obraz najvyššej kvality, ktorý neobsahuje otravné čierne body na LCD obrazovke. LCD displeje majú bežne nedostatky, ktoré sa v LCD priemysle nazývajú "jasné body". Obmedzený počet jasných bodov sa niekedy považoval ako nevyhnutný vedľajší efekt masovej produkcie LCD. Vďaka prísnym postupom kvality spoločnosti Philips, ktoré sa používajú pri našich prenosných DVD prehrávačoch, sa naše LCD displeje vyrábajú s nulovou toleranciou jasných bodov. Prenosné DVD prehrávače, ktoré sa dodávajú s garanciou Philips Zero Bright Dot™, majú garantovanú optimálnu kvalitu obrazovky.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať