Prenosný DVD prehrávač

  DVD playback

  Prenosný DVD prehrávač

  Elegantný tablet dizajn

  Zobrazte fotografické zbierky v prezentáciách alebo si zobrazte zbierku svojich fotografií ako miniatúry na 7” (17,8 cm) TFT LCD displeji modelu PET723 značky Philips. Tiež môžete na zaistenie maximálnej zábavy prehrávať disky DVD, MP3, CD, prípadne sledovať filmy vo formáte DivX®, a to kedykoľvek a kdekoľvek! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prenosný DVD prehrávač

17, 8 cm/7” širok. LCD displej, Prehrávanie DivX PET723/12 Nájsť podobné výrobky

Elegantný tablet dizajn

S priečinkom na kartu SD a podporou pre prehrávanie DviX® videa

 • 17,8 cm/7” farebný LCD displej TFT so širokouhlou obrazovkou formátu 16:9

  17,8 cm/7” farebný LCD displej TFT so širokouhlou obrazovkou formátu 16:9

  Farebný LCD displej vdýchne obrazu život a nechá vyniknúť vaše cenné fotografie, obľúbené filmy a hudbu s rovnako realistickými detailmi a bohatými farbami ako kvalitné výtlačky. Širokouhlý pomer strán formátu 16:9 predstavuje štandard pre univerzálne televízne vysielanie aj digitálne televízne vysielanie s vysokým rozlíšením. Štandardný pomer strán 16:9 znamená zobrazenie bez pásov vo vrchnej a spodnej časti obrazu a bez straty kvality, ktorá vyplýva z úpravy alebo zmeny obrazu na obrazovke inej veľkosti.

 • Prezerajte fotografie priamo z pamäťových kariet, diskov DVD a CD

  Prezerajte fotografie priamo z pamäťových kariet, diskov DVD a CD

  Uložte si obľúbené fotografie na disk CD alebo DVD, pamäťovú kartu alebo úložné zariadenie USB a prehrajte ich na vašom prehrávači Philips ako prezentáciu. Vďaka úplnej prenosnosti súborov si jednoducho vychutnáte pohodlie a zábavu pri zobrazovaní svojich digitálnych fotografií. Jednoducho zasuňte svoj disk, pamäťovú kartu alebo úložné zariadenie USB do prehrávača a vaše digitálne fotografie sa prehrajú priamo na tomto zariadení. Teraz môžete obľúbené chvíle s rodinou a priateľmi prežiť znova kedykoľvek len chcete!

 • Prehrávanie DVD, DVD+/-R a DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® a MPEG4 filmov

  Prehrávanie DVD, DVD+/-R a DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® a MPEG4 filmov

  S podporou formátu DivX® si môžete vychutnať videá vo formáte DivX® v pohodlí vašej obývačky. Formát DivX® je založený na technológii kompresie videa MPEG4, ktorá vám umožňuje ukladanie veľkých súborov, ako sú filmy, ukážky a hudobné videoklipy na médiá ako CD-R/RW, pamäťové karty a DVD-video. CD formátu DivX® je možné prehrávať na niektorých DVD prehrávačoch, DVD rekordéroch a na systémoch domáceho kina.

 • Zdieľajte obrazové súbory JPEG pomocou Picture CD

  Zdieľajte obrazové súbory JPEG pomocou Picture CD

  Prehrávateľnosť viacerých formátov umožňuje zobrazovať obrázky na cestách a prehrávať väčšinu diskových formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • Až do 2 hodín prehrávania filmov s nabíjateľnou batériou*

  Až do 2 hodín prehrávania filmov s nabíjateľnou batériou*

  Tento prehrávač značky Philips sa dodáva s kompaktnou vstavanou nabíjateľnou batériou pre dlhotrvajúce napájanie. Na jediné nabitie si môžete až 2 hod. vychutnávať nepretržité prehrávanie filmov, fotografií alebo hudby. Len pripojte napájací kábel a nabite prehrávač - je to veľmi jednoduché.

 • Vrátane adaptéra do auta a šikovného diaľkového ovládania

  Vrátane adaptéra do auta a šikovného diaľkového ovládania

  Okrem pribaleného adaptéra do auta pre použitie v automobile si môžete pomocou tohto prenosného prehrávača vychutnávať disky DVD aj doma – stačí ho jednoducho pripojiť k televízoru. Posaďte sa a relaxujte pri obľúbených diskoch DVD pomocou diaľkového ovládania, ktoré slúži na ovládanie prehrávania.

 • Prehrávanie prezentácií, záberov alebo miniatúr

  Prehrávanie prezentácií, záberov alebo miniatúr
 • Prehráva hudbu z diskov MP3-CD, CD a CD-RW

  MP3 je revolučná technológia kompresie, pomocou ktorej je možné veľké digitálne hudobné súbory zmenšiť až 10-násobne bez radikálneho zníženia kvality zvuku. Jeden disk CD dokáže uchovať až 10 hodín hudby.

 • Zopár tlačidiel pre jednoduché a pohodlné ovládanie

  Tento prenosný prehrávač jednoduchý na používanie bol navrhnutý s ohľadom na jednoduchosť obsluhy, nech sa vydáte kamkoľvek. Jednoducho vložte disk do prehrávača a vychutnávajte si svoje obľúbené DVD. Vďaka niekoľkým jednodotykovým tlačidlám a plnej kompatibilite s väčšinou najpopulárnejších diskov DVD/VCD/CD sa môžete tešiť na dobrú zábavu, nech cestujete kamkoľvek.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať