Prenosný DVD prehrávač

  Prenosný DVD prehrávač

  Skvelá kvalita obrazu

  Vychutnávajte si filmy na cestách s prenosným DVD prehrávačom Philips PET744. Digitálny 17,8 cm (7”) LCD displej s vernými farbami oživí každý detail. Umožňuje jednoduché zobrazovanie a zdieľanie digitálnych fotografií. Ľahký a kompaktný s dobou prehrávania až 6 hodín. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Skvelá kvalita obrazu

s displejom LCD so 16,7 miliónom verných farieb

 • 17,8 cm (7”) LCD display s vysokou hustotou (800 x 480 pixelov)

  17,8 cm (7”) LCD display s vysokou hustotou (800 x 480 pixelov)

  Farebná LCD obrazovka s vysokým rozlíšením (800 x 480 pixelov) privedie vaše snímky k životu a zobrazí vaše cenné fotografie, obľúbené filmy a hudbu s rovnakým bohatým „realistickým“ detailom a sýtymi farbami ako vysokokvalitné výtlačky.

 • Vrátane adaptéra striedavého prúdu (AC), adaptéra do auta a AV kábla

  Vrátane adaptéra striedavého prúdu (AC), adaptéra do auta a AV kábla

  Tento prehrávač Philips sa pre vaše pohodlie dodáva so sieťovým adaptérom, adaptérom do automobilu a AV káblom.

 • Zobrazujte fotografie a prezentácie fotografií

  Zobrazujte fotografie a prezentácie fotografií

  Stačí vložiť disk alebo pamäťovú kartu do prehrávača a vaše digitálne fotografie sa zobrazia priamo v zariadení.

 • Certifikované pre DivX na štandardné prehrávanie videa DivX

  Certifikované pre DivX na štandardné prehrávanie videa DivX

  S podporou formátu DivX si môžete vychutnať videá vo formáte DivX v pohodlí vašej obývačky. Formát DivX je založený na technológii kompresie videa MPEG4, ktorá umožňuje ukladanie veľkých súborov, ako sú filmy, ukážky a hudobné videoklipy na médiá ako disky CD-R/RW a nahrávateľné disky DVD.

 • Kompatibilné s diskami DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD

  Kompatibilné s diskami DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD

  Prenosný DVD prehrávač Philips je kompatibilný s väčšinou diskov DVD a CD, ktoré sú dostupné na trhu. DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD a CD – všetky z nich je možné prehrávať v DVD prehrávači. DVD+/-R je skrátený termín pre DVD mechaniku, ktorá dokáže prijať oba bežne používané formáty záznamu na disky DVD. Podobne mechanika DVD+/-RW zvláda prácu s bežnými prepisovateľnými typmi diskov.

 • Zásuvka na karty SD/SDHC na prehrávanie hudby, fotografií a videí

  Zásuvka na karty SD/SDHC na prehrávanie hudby, fotografií a videí

  Zobrazte a zdieľajte svoje videoklipy, fotografie a hudbu - jednoducho a okamžite. Pre extrémne pohodlie prehrávač obsahuje vstavaný priečinok na pamäťové karty SD/SDHC. Jednoducho vložte pamäťovú kartu do priečinku, ktorý sa nachádza na bočnej strane prehrávača, aby ste získali prístup k svojim multimediálnym súborom uloženým na karte a vychutnajte si svoju obľúbenú hudbu, fotografie a filmy kdekoľvek.

 • Vychutnajte si až 6 hodín nepretržitého non-stop prehrávania*

  Vychutnajte si až 6 hodín nepretržitého non-stop prehrávania*

  Tento prehrávač značky Philips sa dodáva s kompaktnou vstavanou nabíjateľnou batériou pre dlhotrvajúce napájanie. Na jediné nabitie si môžete až 6 hod. vychutnávať nepretržité prehrávanie filmov, fotografií alebo hudby. Len pripojte napájací kábel a nabite prehrávač - je to veľmi jednoduché.

 • Prehliadanie obrázkov JPEG z disku s obrázkami

  Prehliadanie obrázkov JPEG z disku s obrázkami

  Prehrávajte JPEG fotografie, ktoré sú uložené na vašom disku. Znovu prežite svoje obľúbené okamihy s rodinou a priateľmi kedykoľvek budete chcieť!

 • Prezerajte fotografie priamo z pamäťových kariet, diskov DVD a CD

  Prezerajte fotografie priamo z pamäťových kariet, diskov DVD a CD

  Uložte si obľúbené fotografie na disk CD alebo DVD, pamäťovú kartu alebo úložné zariadenie USB a prehrajte ich na vašom prehrávači Philips ako prezentáciu. Vďaka úplnej prenosnosti súborov si jednoducho vychutnáte pohodlie a zábavu pri zobrazovaní svojich digitálnych fotografií. Jednoducho zasuňte svoj disk, pamäťovú kartu alebo úložné zariadenie USB do prehrávača a vaše digitálne fotografie sa prehrajú priamo na tomto zariadení. Teraz môžete obľúbené chvíle s rodinou a priateľmi prežiť znova kedykoľvek len chcete!

 • Otočná obrazovka o 180-stupňov pre zdokonalenú flexibilitu z pozerania

  Otočná obrazovka o 180-stupňov pre zdokonalenú flexibilitu z pozerania

  Obrazovka sa otáča o 180 stupňov, aby sa dosiahol optimálny pozorovací uhol na sledovanie filmov a fotografií. Ak chcete zabrániť oslneniu a dosiahnuť najlepší možný pozorovací uhol, otáčajte obrazovku alebo ju nastavte v smere nahor a nadol.

 • Prehrávanie MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Prehrávanie MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Technológia kompresie zvuku umožňuje, aby sa veľkosť veľkých súborov s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšila bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 alebo WMA predstavujú dva z formátov kompresie, ktoré Vám umožnia vychutnávať si svet digitálnej hudby na prehrávači Philips. Prevezmite MP3 alebo WMA piesne z autorizovaných hudobných stránok na internete, prípadne vytvorte svoje vlastné hudobné súbory vo formáte MP3 alebo WMA tak, že skonvertujete svoje hudobné disky CD a prenesiete ich do prehrávača.

 • Inteligentné upevnenie do auta pre jednoduché používanie

  Inteligentné upevnenie do auta pre jednoduché používanie

  Ak si chcete vychutnávať zábavu na cestách, prečo si so sebou z domu nevziať prenosný DVD prehrávač na cestu? Jedinečný systém upevnenia do auta zaistí bezpečnosť a jednoduché používanie s rýchlo uvoľniteľným ramenom, ktoré umožňuje jednoducho odstrániť prehrávač, keď sa nepoužíva. Prenosný DVD prehrávač si môžete vziať so sebou a v aute nechať len upevnenie.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • DivX, DivX Certified a príslušné logá sú ochranné známky spoločnosti DivXNetworks, Inc. a používajú sa na základe licencie.
 • Windows Media a logo Windows sú obchodné značky alebo registrované obchodné značky spoločnosti Microsoft Corporation v USA a/alebo iných krajinách.
 • Nabíjateľné batérie majú obmedzený počet nabíjacích cyklov a bude ich prípadne potrebné vymeniť. Životnosť batérie a počet nabíjacích cyklov závisí od používania a nastavení.
 • Životnosť batérie závisí od používania a nastavení.
 • Hodnota výdrže batérie pri prehrávaní je približná a môže sa meniť podľa podmienok použitia. Na optimalizáciu výdrže batérie by mal používateľ prepnúť podsvietenie LCD na minimum, pripojiť slúchadlá (nie zabudované reproduktory), počúvať pri strednej hlasitosti a používať zariadenie pri izbovej teplote.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať