Prenosný DVD prehrávač

  DVD playback

  Prenosný DVD prehrávač

  Potešte sa svojimi obľúbenými filmami a fotografiami

  Prehrávajte obľúbené filmy, prezentácie fotografií alebo hudbu na prenosnom DVD prehrávači Philips PET988! Doplňte dizajn vášho domova s vymeniteľnými rámikmi pre 9" (22,9 cm) farebný displej LCD a vychutnávajte si obsah z viacerých zdrojov. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prenosný DVD prehrávač

22, 9 cm/9” širokouhlý LCD PET988/12 Nájsť podobné výrobky

Potešte sa svojimi obľúbenými filmami a fotografiami

s 2-polohovou vysúvacou obrazovkou LCD

 • 22,9 cm (9”) farebný širokouhlý LCD displej TFT

  22,9 cm (9”) farebný širokouhlý LCD displej TFT

  Farebná LCD obrazovka s vysokým rozlíšením privedie vaše snímky k životu a zobrazí vaše cenné fotografie s rovnakým bohatým „realistickým“ detailom a sýtymi farbami ako vysokokvalitné výtlačky.

 • Prehrávanie DVD, DVD+/-R a DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® a MPEG4 filmov

  Prehrávanie DVD, DVD+/-R a DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® a MPEG4 filmov

  S podporou formátu DivX® si môžete vychutnať videá vo formáte DivX® v pohodlí vašej obývačky. Formát DivX® je založený na technológii kompresie videa MPEG4, ktorá vám umožňuje ukladanie veľkých súborov, ako sú filmy, ukážky a hudobné videoklipy na médiá ako CD-R/RW, pamäťové karty a DVD-video. CD formátu DivX® je možné prehrávať na niektorých DVD prehrávačoch, DVD rekordéroch a na systémoch domáceho kina.

 • Zabudované stereofónne reproduktory pre kvalitný zvuk

  Zabudované stereofónne reproduktory pre kvalitný zvuk

  Stereo reproduktory prinášajú kvalitný zvuk a umožňujú vám nerušené počúvanie. Teraz si môžete vychutnať hudbu kedykoľvek a kdekoľvek – vďaka vstavaným stereo reproduktorom, ktoré po jednoduchom odpojení slúchadiel poskytujú komfortné a príjemné prehrávanie hudby.

 • Zobrazujte fotografie a prezentácie fotografií

  Zobrazujte fotografie a prezentácie fotografií

  Stačí vložiť disk alebo pamäťovú kartu do prehrávača a vaše digitálne fotografie sa zobrazia priamo v zariadení.

 • Prezerajte fotografie priamo z pamäťových kariet, USB, diskov DVD a CD

  Prezerajte fotografie priamo z pamäťových kariet, USB, diskov DVD a CD

  Uložte si obľúbené fotografie na disk CD alebo DVD, pamäťovú kartu alebo úložné zariadenie USB a prehrajte ich na vašom prehrávači Philips ako prezentáciu. Vďaka úplnej prenosnosti súborov si jednoducho vychutnáte pohodlie a zábavu pri zobrazovaní svojich digitálnych fotografií. Jednoducho zasuňte svoj disk, pamäťovú kartu alebo úložné zariadenie USB do prehrávača a vaše digitálne fotografie sa prehrajú priamo na tomto zariadení. Teraz môžete obľúbené chvíle s rodinou a priateľmi prežiť znova kedykoľvek len chcete!

 • Doplnkový rámik, ktorý sa hodí do vášho domova

  Doplnkový rámik, ktorý sa hodí do vášho domova

  Doplnkový rámik, ktorý sa nasadí na prenosný DVD prehrávač, aby vyhovoval vášmu osobnému vkusu a dopĺňal dekoráciu vášho domova alebo kancelárie.

 • Praktické diaľkové ovládanie pre extra pohodlie

  Praktické diaľkové ovládanie pre extra pohodlie

  Vďaka praktickému diaľkovému ovládaniu, ktoré zvyšuje pohodlie pri používaní zariadenia, vám nezostáva nič iné, len sa v pokoji usadiť a relaxovať.

 • Konektor AV-out do TV

  Konektor AV-out do TV

  Konektor výstupu AV-out mení tento prehrávač na zariadenie na bežné domáce použitie. Jednoducho a pohodlne ho pripojíte k televízoru a vychutnáte si obľúbené disky DVD v pohodlí vášho domova.

 • Zobrazenie času a dátumu

  Zobrazenie času a dátumu
 • Prehráva hudbu z diskov MP3-CD, CD a CD-RW

  MP3 je revolučná technológia kompresie, pomocou ktorej je možné veľké digitálne hudobné súbory zmenšiť až 10-násobne bez radikálneho zníženia kvality zvuku. Jeden disk CD dokáže uchovať až 10 hodín hudby.

 • Tlačidlá citlivé na dotyk pre intuitívne ovládanie

  S dotykovými tlačidlami stačí na zadanie vašej voľby ľahký dotyk povrchu tlačidla. Už viac nemusíte silno stláčať tlačidlá na zariadení!

 • Stereofónny konektor slúchadiel poskytuje lepší hudobný zážitok

  Pripojte vlastné slúchadlá k tomuto zariadeniu Philips a doprajte si osobnejší poslucháčsky zážitok, kedykoľvek sa vám zažiada. Po pripojení slúchadiel k zariadeniu si môžete vychutnávať obľúbenú hudbu so skvelým zvukom bez toho, aby ste rušili ostatných.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať