PicoPix

Vreckový projektor

  DLP

  PicoPix

  Vreckový projektor

  Projektor pre váš život

  Tento malý a ľahký vreckový projektor je možné jednoducho pripojiť k rôznym zariadeniam, karte SD alebo jednotke USB, a získať tak prístup k digitálnemu obsahu. Vďaka integrovanému prehrávaču médií je projektor PicoPix nezávislý od ostatných mobilných zariadení. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

PicoPix Vreckový projektor

so svetlosťou 55 lúmenov, s prehrávačom MP4 PPX2450/EU Nájsť podobné výrobky

Projektor pre váš život

 • Premietajte svoje fotografie a videá vo veľkosti až 305 cm (120")

  Vychutnajte si najväčšiu prenosnú obrazovku, akú ste kedy mali, a prezentujte všetky svoje mediálne súbory kdekoľvek chcete. So zariadením PicoPix si nosíte svoje vlastné kino stále so sebou.

 • Prehrávajte videá priamo z karty SD alebo kľúča USB

  Integrovaný prehrávač MP4 podporuje všetky bežné video a audio formáty. Vďaka tomu je vreckový projektor PicoPix samostatným zariadením, ktoré premieta obsah zo vstavanej 2 GB pamäte, kľúča USB alebo jednej z rôznych typov pamäťových kariet.

 • Vnútorná batéria s časom prehrávania až 2 hodiny

  Zariadenie PicoPix sa dodáva s kompaktnou vstavanou nabíjateľnou batériou pre dlhotrvajúce napájanie. Na jediné nabitie si môžete až 2 hod. vychutnávať nepretržité prehrávanie filmov, fotografií alebo hudby. Preto je zariadenie PicoPix vaším dokonalým vreckovým spoločníkom.

 • Technológia LED prináša nádherné farby a vysoký kontrast

  Keď chcete zdieľať svoje obrázky a videá s blízkymi, zaslúžia si tú najlepšiu kvalitu. Preto vreckový projektor PicoPix používa na premietanie fotografií a videí v nádherných farbách a úžasnom kontraste vysokokvalitnú technológiu LED.

 • Zabudovaný kvalitný reproduktor pre vynikajúci zvuk

  Vychutnajte si svoje videá a hudbu s vysokokvalitným zvukom. Zabudovaný kvalitný reproduktor s výkonom 1 W vám ponúka skvelý zvukový zážitok, ako aj pohodlie neobmedzene nastaviteľnej hlasitosti.

 • Rôzne pripojenia pre všetky bežné zariadenia

  Vreckový projektor PicoPix poskytuje veľmi veľa možností pripojenia pre vaše zariadenia. USB, HDMI, VGA, komponentný vstup, kompozitný vstup, zásuvka na karty SD/SDHC a 3,5 mm zvukový výstup sú vám k dispozícii pre zábavu bez hraníc.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať