PicoPix

Vreckový projektor

  DLP

  PicoPix

  Vreckový projektor

  Projektor pre váš život

  Tento malý a ľahký vreckový projektor je možné jednoducho pripojiť k rôznym zariadeniam, karte SD alebo jednotke USB, a získať tak prístup k digitálnym údajom. Vďaka integrovanému prehrávaču médií a softvéru na prezeranie dokumentov balíka Office je projektor PicoPix nezávislý od ostatných mobilných zariadení. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

PicoPix Vreckový projektor

70 lúmenov, s prehrávačom MP4 PPX3407/EU Nájsť podobné výrobky

Projektor pre váš život

 • Premietajte HD videá a obrázky s uhlopriečkou až 120" (305 cm)

  Vychutnajte si najväčšiu prenosnú obrazovku, akú ste kedy mali, a prezentujte všetky svoje mediálne súbory v rozlíšení HD kdekoľvek chcete. So zariadením PicoPix si nosíte svoje vlastné kino stále so sebou.

 • Vnútorná batéria s časom prehrávania až 2 hodiny

  Zariadenie PicoPix sa dodáva s kompaktnou vstavanou nabíjateľnou batériou pre dlhotrvajúce napájanie. Na jediné nabitie si môžete až 2 hod. vychutnávať nepretržité prehrávanie filmov, fotografií alebo hudby. Preto je zariadenie PicoPix vaším dokonalým vreckovým spoločníkom.

 • Technológia LED prináša nádherné farby a vysoký kontrast

  Keď chcete zdieľať svoje obrázky a videá s blízkymi, zaslúžia si tú najlepšiu kvalitu. Preto vreckový projektor PicoPix používa na premietanie fotografií a videí v nádherných farbách a úžasnom kontraste vysokokvalitnú technológiu LED.

 • Integrovaný prehliadač súborov balíka Office a mediálny prehrávač

  Integrovaný prehrávač médií MP4 podporuje všetky bežné formáty videa a zvuku. Vďaka tomu je vreckový projektor PicoPix nezávislé zariadenie. Prehliadač súborov balíka Office vám zároveň umožní prezentovať všetky bežné súbory balíka Office a súbory vo formáte pdf.

 • Dokonalý vreckový spoločník s hmotnosťou len 270 g

  Vďaka štíhlemu dizajnu a hmotnosti len 270 g sa vreckový projektor PicoPix stane vaším ľahkým spoločníkom na použitie v pracovnom aj súkromnom živote.

 • Rôzne pripojenia pre všetky bežné zariadenia

  Vreckový projektor PicoPix poskytuje veľmi veľa možností pripojenia pre vaše zariadenia. USB, HDMI, VGA, komponentný vstup, kompozitný vstup, zásuvka na karty SD/SDHC a 3,5 mm zvukový výstup sú vám k dispozícii pre zábavu bez hraníc.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať