Prenosný TV

  Prenosný TV

  Vychutnajte si prenosnú digitálnu TV!

  S touto prenosnou TV si môžete vychutnávať výhody digitálnej TV, elektronického sprievodcu programami a iného obsahu v digitálnej kvalite. Okrem toho si môžete prezerať fotografie, prehrávať video DivX a hudbu MP3/WMA cez vstavané USB a priečinok SD. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prenosný TV

Širokouhlý displej LCD 10, 2" (26 cm), digitálny televízor PVD1075/12 Nájsť podobné výrobky

Vychutnajte si prenosnú digitálnu TV!

s USB a priečinkami pre karty SD pre fotografie/video/hudbu

 • Podpora DVB-T pre voľne vysielané digitálne TV a rádiové kanály

  Podpora DVB-T pre voľne vysielané digitálne TV a rádiové kanály

  Rozšírte svoje zážitky v oblasti zábavy a vychutnajte si programy na digitálnych kanáloch - zadarmo. Vďaka DVB-T (Pozemné digitálne televízne vysielanie), môžete v Európe prijímať bezplatné TV a rádiové programy v digitálnej kvalite. Signál je uchovávaný v digitálnej kvalite bez akýchkoľvek analógových medzivstupov, aby sa uchovala tá najvyššia kvalita.

 • USB a priečinky pre pamäťové karty SD pre fotografie, hudbu a videoklipy

  USB a priečinky pre pamäťové karty SD pre fotografie, hudbu a videoklipy

  Vďaka maximálnej prenosnosti súborov si môžete ľahko vychutnať pohodlie a zábavu pri dostupnosti väčšieho množstva hudby, fotografií a videoklipov prostredníctvom zásuviek na zariadenia USB a karty SD.

 • Užívajte si až 3 hodiny prehrávania so vstavanou batériou*

  Užívajte si až 3 hodiny prehrávania so vstavanou batériou*

  Tento prehrávač značky Philips sa dodáva s kompaktnou vstavanou nabíjateľnou batériou pre dlhotrvajúce napájanie. Na jediné nabitie si môžete až 3 hod. vychutnávať nepretržité prehrávanie filmov, fotografií alebo hudby. Len pripojte napájací kábel a nabite prehrávač - je to veľmi jednoduché.

 • Prehrávajte hudbu vo formát. MP3 a WMA

  Prehrávajte hudbu vo formát. MP3 a WMA
 • Obrazovka Zero Bright Dot™ pre optimálnu kvalitu obrazovky

  Vychutnajte si obraz najvyššej kvality, ktorý neobsahuje otravné čierne body na LCD obrazovke. LCD displeje majú bežne nedostatky, ktoré sa v LCD priemysle nazývajú "jasné body". Obmedzený počet jasných bodov sa niekedy považoval ako nevyhnutný vedľajší efekt masovej produkcie LCD. Vďaka prísnym postupom kvality spoločnosti Philips, ktoré sa používajú pri našich prenosných DVD prehrávačoch, sa naše LCD displeje vyrábajú s nulovou toleranciou jasných bodov. Prenosné DVD prehrávače, ktoré sa dodávajú s garanciou Philips Zero Bright Dot™, majú garantovanú optimálnu kvalitu obrazovky.

 • Prehrávajte filmy vo formáte DivX® a MPEG4

  S podporou formátu DivX si môžete vychutnať videá vo formáte DivX v pohodlí vašej obývačky. Mediálny formát DivX je založený na technológii kompresie videa MPEG4, ktorá umožňuje ukladanie veľkých súborov, ako sú filmy, filmové upútavky a hudobné videoklipy, na médiá ako CD-R/RW, pamäťové karty a disky DVD-video. CD formáty DivX je možné prehrávať na niektorých DVD prehrávačoch, DVD rekordéroch a na systémoch domáceho kina.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať