Digitálne bezdrôtové slúchadlá

  Digitálne bezdrôtové slúchadlá

  Krištáľovo čistý prenos

  Digitálne bezdrôtové HiFi slúchadlá Philips pre ten najčistejší príjem zvuku. Šum pozadia je prakticky potlačený, čím sa dosahuje krištáľovo čistý zvuk. Stolová nabíjačka s indikátorom stavu batérie zabezpečí jednoduché nabíjanie.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Cineos Digitálne bezdrôtové slúchadlá

Krištáľovo čistý prenos

Digitálne bezdrôtové HiFi

 • 40mm reproduktor so zvukom bez skreslenia

  40mm reproduktor je vyrobený zo zmesi mylarového materiálu na dosiahnutie vyššej citlivosti a poskytuje zvuk bez počuteľného skreslenia.

 • 3 spôsoby nastavenia uľahčujú nosenie a zlepšujú výkon basov

  Vychutnajte si pohodlie a lepší výkon basov vďaka slúchadlám nastaviteľných v troch smeroch, ktoré prirodzene padnú do uší.

 • Automatické ladenie zabezpečuje príjem naladenej frekvencie

  Stlačte tlačidlo ladenia na slúchadlách a mikroprocesorom ovládaný obvod optimálne naladí prenosovú frekvenciu na najlepší možný príjem a vynikajúcu kvalitu zvuku.

 • Digitálny bezdrôtový prenos poskytuje najvyššiu kvalitu videa

  Digitálny bezdrôtový prenos zabezpečuje nielen konzistentnejší príjem a lepšiu kvalitu zvuku ako prenosové systémy FM, spotrebuje aj menej energie. A vďaka patentovanej technológii spoločnosti Philips zvuk je stále dokonale synchronizovaný s videom pri sledovaní filmov alebo TV počas pohybu.

 • Prijímač je možné uskladniť a nabiť na stolovej nabíjačke

  Stolová nabíjačka je najpohodlnejšou cestou pre uskladnenie prijímača, keď sa nepoužíva. Opätovne nabije prijímač, ktorý bude pripravený pre okamžité použitie.

 • Digitálny zvuk a prenos pre vynikajúcu kvalitu

  Zvukový signál je v digitálnom formáte od prenosnej linky až do slúchadiel, čím sa zaistí najvyššia kvalita a vynikajúca odolnosť voči rušeniu.

 • Extrémne ľahký hlavový most zlepšuje komfort

  Tenký a ľahký hlavový most z nehrdzavejúcej ocele je taký ľahký, že si ani nevšimnete, že ho máte.

 • Priedušný hlavový oblúk zdokonaľuje komfort pre dlhé používanie

  Rozsiahle vystlatý hlavový oblúk s automatickým nastavením a integrovaným priedušným sieťovaným materiálom zaručuje, že počas dlhého používania ostanete pokojný a s dobrým pocitom.

 • Ľahko nastaviteľný hlavový most zaručuje optimálne prispôsobenie a komfort

  Ľahko nastaviteľný mechanizmus poskytuje pohodlné, presne prispôsobivé zvukové tesnenie medzi vankúšikom do ucha a uchom, čo zabezpečuje optimálny výkon.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať