USB reproduktory pre notebook

  USB reproduktory pre notebook

  Umožníme vám priamu komunikáciu

  Umožníme vám priamu komunikáciu! S naším zabudovaným mikrofónom sme maximálne vhodné pre SkypeTM! Sme kompaktné a dokážeme sa pripnúť na obrazovku alebo stáť samostatne. S káblom USB slúžiacim na napájania aj prehrávanie vás prekvapíme našou čistou kvalitou zvuku, kamkoľvek pôjdete!

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Umožníme vám priamu komunikáciu

 • Pripojenie USB pre napájanie a prehrávanie

  Pripojenie USB pre napájanie a prehrávanie

  Kábel USB s pohodlným pripojením typu Plug and Play sa pripája priamo do ktoréhokoľvek portu USB a váš notebook ich automaticky rozpozná ako odnímateľné veľkokapacitné zariadenie USB.

 • Sme ideálni priatelia pre váš notebook

  Vynikajúce príslušenstvo pre váš notebook, ktoré umožňuje prehrávať multimediálnu hudbu a videá s výbornou kvalitou zvuku.

 • Sme skvelé pre Skype

  Tieto reproduktory sa vďaka vstavanému mikrofónu dokonale hodia k programu Skype. Umožnia vám vychutnať si slobodu pohybu a maximálny zážitok zo Skype bez toho, aby ste museli nosiť slúchadlovú súpravu. Nebudete potrebovať batériu ani adaptér – stačí jednoducho pripojiť samostatný kábel USB do ktoréhokoľvek portu USB a váš počítač ich automaticky rozpozná ako odnímateľné veľkokapacitné zariadenie USB. Sú kompatibilné s MAC aj PC.

 • Fungujeme na MAC aj PC

  nie je k dispozícii

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať