Bezdrôtové hudobné centrum a stanica

  Bezdrôtové hudobné centrum a stanica

  Vychutnajte si všetku vašu hudbu v každej miestnosti

  Uložte hudbu na 80 GB pevný disk a vychutnajte si bezdrôtový prenos z centra do stanice. Zažite vysokorýchlostné kopírovanie diskov CD. Okrem toho môžete tiež použiť GoGear alebo iPod pomocou voliteľného doku 2 v 1.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Streamium Bezdrôtové hudobné centrum a stanica

Vychutnajte si všetku vašu hudbu v každej miestnosti

Úplný hudobný zážitok a voľnosť

 • Bezdrôtový prenos medzi hudobným centrom a stanicou (stanicami)

  Bezdrôtový prenos medzi hudobným centrom a stanicou (stanicami)

  Pri bezdrôtovom prenose nemusíte ukladať veľké hudobné súbory do nášho zvukového zariadenia. Namiesto toho môžete počúvať obľúbené skladby, ktoré sa posielajú v ucelenom prúde na všetky hudobné stanice - a to súčasne. Nech vás hudba sprevádza z miestnosti do miestnosti pomocou funkcie Music Follows Me - nie je potrebné znova spúšťať navigáciu a prehrávanie. Funkcia Music Broadcast súčasne vysiela želanú hudbu z centra na všetky stanice. S pomocou funkcie My Room, My Music si môže každý člen rodiny vychutnávať hudbu z uloženej zbierky v ľubovoľnej miestnosti, ktorá je vybavená bezdrôtovým hudobným centrom alebo stanicou.

 • 80 GB pevný disk na uloženie a prehrávanie až 1 500 diskov CD

  80 GB pevný disk na uloženie a prehrávanie až 1 500 diskov CD

  Pevný disk s veľkosťou 80 GB vám ponúka rozsiahlu kapacitu na ukladanie digitálnych zvukových súborov – hravo uloží až 1500 zvukových diskov CD. Priestorová úspora, inteligentná správa hudobných zbierok, jednoduchý prístup a to všetko v jednom zariadení.

 • USB Direct pre prehrávanie hudby vo formáte MP3/WMA

  USB Direct pre prehrávanie hudby vo formáte MP3/WMA

  Vďaka režimu USB Direct stačí jednoducho pripojiť zariadenie USB k portu USB na zariadení Philips a vaša digitálna hudba sa bude prehrávať priamo z daného zariadenia Philips.

 • Moja izba, moja hudba: Počúvajte inú hudbu v každej miestnosti

  Moja izba, moja hudba: Počúvajte inú hudbu v každej miestnosti

  Vďaka funkcii My Room, My Music si môže každý člen domácnosti vybrať a prehrať svoje obľúbené skladby z kompletnej hudobnej zbierky uloženej v hudobnom centre Streamium Wireless. Technológia viacnásobného používateľského prístupu Multiple User Access súčasne prenáša vybranú hudbu z centra Streamium do konkrétnej stanice. Jedno centrum Streamium dokáže vysielať hudbu až do piatich staníc, čo znamená celkovo šesť hudobných možností pre celú rodinu v ktorejkoľvek izbe – súčasne a okamžite.

 • Music Follows Me: vezmite si hudbu so sebou z miestnosti do miestnosti

  Music Follows Me: vezmite si hudbu so sebou z miestnosti do miestnosti

  Funkcia Hudba ma nasleduje umožňuje prenos vašej obľúbenej hudby z miestnosti do miestnosti vášho domu bez toho, aby ste museli znova vykonávať navigáciu a prehrávanie tejto konkrétnej skladby. Jednoduchým stlačením tlačidla vás bude vaša obľúbená skladba nasledovať všade, kam sa doma pohnete.

 • Vysielanie hudby pre súčasné prehrávanie na všetky stanice

  Vysielanie hudby pre súčasné prehrávanie na všetky stanice

  Na vašej párty sa zahrajte na DJ-a a súčasne vysielajte obľúbenú tanečnú hudbu z bezdrôtového audio centra do všetkých bezdrôtových hudobných staníc nainštalovaných v rôznych častiach vašej domácnosti. Skvelé riešenie pre večierky!

 • Super Sound Panel pre jasný a hlboko basový zvuk

  Super Sound Panel pre jasný a hlboko basový zvuk

  Super Sound Panel je inovatívny reproduktor s plochým panelom, ktorý používa najmodernejšiu technológiu, aby zaistil vysokú kvalitu a celospektrálny zvuk z plochého a kompaktného reproduktora.

 • Dokovací stojan pre GoGear a iPod (voliteľné)

  Tento dok typu 2 v 1 vám umožní pripojiť váš prehrávač Philips GoGear alebo iPOD priamo k Bezdrôtovému hudobnému systému a vychutnať si ich obsah vo vynikajúcej kvalite. Jednoducho prepnite Bezdrôtové hudobné centrum alebo Stanicu do režimu AUX IN predtým, než do doku pripojíte prenosný prehrávač. Používajte diaľkové ovládanie Hudobného centra na navigáciu cez hudobné súbory a na ovládanie prehrávača pripojeného do doku, aby ste si tak vychutnali hudobnú zbierku vo vašich prenosných zariadeniach.

 • Bezdrôtový prenos údajov z PC cez UPnP

  Universal Plug & Play je technologický štandard, ktorý vám umožní pripojenie k akémukoľvek zariadeniu s podporou Universal Plug & Play a prenášať hudbu. Vaše bezdrôtové hudobné centrum používa Universal Plug & Play, aby sa zaručil jednoduchý a štandardný spôsob na pripojenie k iným zariadeniam s podporou Universal Plug & Play. Vaše bezdrôtové hudobné centrum môžete jednoducho pripojiť k iným mediálnym zariadeniam, aby ste prijímali alebo prenášali obsah.

 • Digitálny zosilňovač triedy „D“ pre kvalitný zvukový výkon

  Digitálny zosilňovač triedy D prijíma analógový signál, premení ho na digitálny signál a potom ho digitálne zosilňuje. Signál potom vstupuje do demodulačného filtra a vydá výsledný výstup. Zosilnený digitálny výstup má všetky výhody digitálneho zvuku vrátane zlepšenej kvality zvuku. Okrem toho digitálny zosilňovač triedy „D“ má vyše 90% efektivitu v porovnaní s bežnými AB zosilňovačmi. Vysoká efektivitu zabezpečuje silný zosilňovač s malou stopou.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať